Akademikprogramlar.com

Yaratıcı Sanatlar Top Kurs Eğitimleri

Diplomalar, teknik veya topluluk kolejinde gerekli derslere devam edip geçtikten sonra alınır. Kapıları ek iş fırsatlarına açabilirler.

Yaratıcı sanatlarda diploma nedir? Kurs, yaratıcı sanatlardaki belirli alanlara yöneliktir; tiyatro, yaratıcı yazarlık, güzel sanatlar, dans, ahşap işleri veya o kurumda bulunan diğer özel sanat türleri. Bireyler, aranan diplomaya bağlı olarak, resim yapmayı, dikmeyi, yazmayı, çizmeyi, oymayı, şekillendirmeyi ve daha fazlasını yapmayı öğrenebilirler. Çoğu diploma programının tamamlanması bir ila iki yıl sürmektedir, ancak bazıları daha fazla uzmanlaşma için daha uzun sürebilir.

Yaratıcı problem çözme, girişimcilik bilgisi ve işbirliği becerileri, yaratıcı sanat programlarında öğrenilebilecek tüm aktarılabilir yeterliliklerdir. Başkalarıyla çalışabilme, yaratıcı ve yeni yollarla sorunları çözebilme ve yaratıcı çalışma yapabilmeleri, öğrencileri iş dünyasında ya da nereye gitmeye karar verdikleri yerde çalışacak şekilde hazırlayabilir.

Bir birey herhangi bir yarıyılda ne kadar sıklıkla katılmayı seçerse, o dersin ücreti ilgili kursun ücretleri ile birlikte belirlenir. Ders veya okul seçimlerini yapmadan önce, okulun web sitesi aracılığıyla ya da bir kayıt danışmanı arayarak mevcut programları araştırın.

Yaratıcı sanat dalında bir diploma, öğrencileri film, televizyon ve sahne endüstrilerinde film dersleri, sahne asistanları, kostüm asistanları ve aktörler / aktrisler olarak çalışmaya hazırlar. Yaratıcı bir yazma yolunda olanlar için yazarlar, senaristler ve oyun yazarları isteğe bağlı kariyer yollarıdır. Buna ek olarak, güzel sanatçılar, illüstratörler, müze küratörler, sergi tasarımcıları, ticari sanat galerisi yöneticileri, sanat terapistleri ve baskı uzmanları gibi pozisyonlar iyi seçenekler. Bazı ilgili iş fırsatları öğretmenler, öğretim üyeleri, sanat yöneticileri, stilistler, multimedya programcıları, iç ve mekansal tasarımcılar olarak mevcuttur.

Birçok toplum ve teknik kolej, öğrencilerin programlarına bağlı olarak tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak çevrimiçi kurs ve kampüs içi eğitim sunmaktadır. Başlamak için, aşağıdaki programınızı arayın ve seçtiğiniz formu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

 

3 Sonuçlar Yaratıcı Sanatlar Filter

Diploma mimari taş oymacılığı

City & Guilds of London Art School
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Bilgi iste Birleşik Krallık Londra

Londra Sanat Okulu City & Guilds Taş Oymacılığı ve Woodcarving İngiltere'nin tek Diploma ve Lisansüstü Diploma sunmaktan gurur duyar. Sanat Okulu bu 1879 yılında kurulduğu günden bu yana eğitim heykel, taş oyma ve woodcarving kesintisiz bir geleneğe sahiptir. Biz dünyanın en önemli anıtları ve binaları korumak için gerekli becerileri canlı tutmak çok önemli bir rol oynamaktadır.

Diploma süs hammaddesi ve yaldız

City & Guilds of London Art School
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Bilgi iste Birleşik Krallık Londra

Sanat Okulu bu 1879 yılında kurulduğu günden bu yana heykel, taş ve ahşap oymacılığı öğretim kesintisiz bir geleneğe sahiptir. Biz dünyanın en önemli anıtları ve binaları korumak için gerekli ve becerileri konusunda İngiltere'nin tek Diploma ve Lisansüstü Diploma sunmaktan gurur duyuyoruz canlı tutmak çok önemli bir rol oynamaktadır.

Profesyonel perde yapımı ve yumuşak mobilyalar (ödül amaç) diploma

National Design Academy
e-Öğrenme Yarı zamanlı 10 - 12 aylar Eylül 2020 Birleşik Arap Emirlikleri Dubai

ÇALIŞMA ESNEK ONLINE, AYLIK 61,88 £ DAN DERS ÜCRETLERİ FİNANSMAN İLE Sübvansiyonlu. YILIN HER ZAMAN BAŞLANGIÇ. Kendi ev, aile ve arkadaşlar için perdeleri yapıyor musunuz? Onlar kendi perde dikimi iş başlatmak için teşvik musunuz? Eğer bir kariyer değişikliği seviyorum ama nitelikleri yoksun misiniz? Bir dereceye üzerine bir giriş olarak bu dersi kullanmak ister misiniz?