Akademikprogramlar.com

Kuzey Amerika Ziraat Bilimleri Kurs Eğitimleri İncele 2019/2020

Diplomalar teknik okullar veya kolejlerde eğitim tamamlamış olanlara verilmektedir. Diploma alabilmek için belirli alanda eğitim almanız gerekmektedir. Çoğu öğrenci diploma programını tamamladıktan sonra daha iyi işlere başlamaktadırlar ya da yüksek öğrenime devam etmektedirler.

Bir agronomi programı, öğrencilerin gıda üretimi ve ilgili kavramları incelemelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bir programdaki dersler; organik kimya, tarımsal genetik, ekin geliştirme ve toprak koruma konularını içerebilir. Çoğu programda bilimsel bir eğilim olacaktır.

Günümüz imparatorluklar yerli uygarlıklardan, Kuzey Amerika eller âlimleri sunmak için eğitim fırsatlarının bol vardır. Farklı kültürlerin bir dizi ile dolu, öğrencilerin çok yönlü bir şekilde kendilerini de eğitmek olabilir.

Kuzey Amerika Ziraat Bilimleri Diplomalar Hepsini İncele 2019/2020

2 Sonuçlar Ziraat Bilimleri, Kuzey Amerika Filter

Tarım teknikleri

College Boreal
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Eylül 2020 Kanada Sudbury Hearst Kapuskasing Temiskaming Kıyıları Timmins Toronto Windsor Niagara Şelaleleri Temiscaming Kuzey Körfezi + 9 daha

Tarım Teknolojileri programı yeni sanayi eğilimleri ve çiftliğin yönetim farklı yöntemlere göre, tarım ve çiftlik işletme yönetiminde temel eğitim sunmaktadır.

Tarım işletmeleriyle Diploma

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 108 saat Bilgi iste Meksika Zapopan Santiago de Querétaro + 2 daha

Bu programın amacı, şirketin değer üretme kapasitesini geliştirmesini sağlayan stratejik bir iş planını formüle etmek ve uygulamak için gerekli becerileri geliştirmektir.