Eğitimde Yüksek Lisans Diploması

Genel

Program açıklaması

Bu, çeşitli eğitim programlarını öğretmek veya yönetmek isteyen ancak eğitimde gerekli mesleki eğitimi almamış olanlara sunulan profesyonel bir çalışma programıdır. Bir yıllık bir programdır. Çeşitli eğitim ortamlarında öğretmenler için gerekli olan konuların ve yetkinliklerin derinlemesine araştırılmasını sağlar. Program, katılımcıların çeşitli öğrenme tercihlerine ve bağlamlarına hitap eden eğitim programlarını eleştirel bir şekilde planlamasına, tasarlamasına ve uygulamasına yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Program, Öğretmenler Hizmet Komisyonu (TSC) ile lisans almak isteyenler için önerilir. Kshs. 75, 000.00 ($ 750) öğrenim ücreti. Koşul, en az 1. sınıf / 2. sınıf Şeref (üst bölüm) veya 2 yıllık çalışma / bakanlık deneyimi ile alt bölüm olan bir lisans derecesidir. Tam zamanlı, tatil veya akşam dersleri alınabilir.

Fifth graders in their classroom at school

Kabul şartları

  • Lisansüstü programların kabulü ve yürütülmesi, genel lisansüstü yönetmelik hükümlerine göre yapılır.
  • Aşağıdakiler, Üniversitede bir lisansüstü diploma programına kabul için uygun olacaktır:
  • Africa International University ve AIU Senatosu tarafından tanınan diğer Üniversitelerden lisans derecesine sahip olanlar,
  • Tüm okullardaki lisansüstü diploma programları, kayıt tarihinden itibaren en az 12 ay ve en fazla 24 ay sürebilir.

Ne Zaman Başvurulur

Normal programlar için başvurular normalde Ocak alımı için 15 Aralık'ta, Mayıs alımı için 15 Nisan'da ve Eylül ayı alımı için 15 Ağustos'ta kapanmaktadır.

Eylül ayı girişine kabul edilecek uluslararası öğrenciler için, başvuru formunuzun Nisan ayına kadar gönderilmiş olması, Ocak alımı için başvurunuzu Eylül ayına kadar göndermiş olmanız ve Nisan alımı için başvuru formunuzu Ocak ayına kadar göndermiş olmanız gerekir.

Okul Bazlı programlar için, başvurunuz en geç Nisan tatilleri için 10 Mart, Ağustos tatilleri için 10 Temmuz ve Aralık Tatilleri için 10 Kasım tarihine kadar bize ulaşmalıdır.

Son Güncelleme Eyl 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Africa International University is a chartered Christian university located in the serene environment of Karen, Nairobi, a strategic location, serene and conducive for learning. Africa International U ... Devamını oku

Africa International University is a chartered Christian university located in the serene environment of Karen, Nairobi, a strategic location, serene and conducive for learning. Africa International University currently trains students in Theology, Business, ICT, Psychology, Languages, Community Development, Linguistics Leadership and Education. Daha Az