Fashion Styling ders

Genel

Program açıklaması

Fashion Styling ders

Bu Moda Stilist Kursu öğrencileri, sadece harika bir tadı ile modayı stylizing duygusu geliştirmeye olanak sağlayacaktır. Tüm boyut türlerini ve vücudun şekilleri övmek için giysiler maç nasıl, nasıl zaman, yer ve durum takım elbise kumaşı uygun giysiler giymek, ya da bilinçli bir eğilim olması nasıl: Onlar bir dizi faktöre dikkate de sahip olduğu moda stilistleri her zaman akılda tutmak gerekir Göz alıcı bir kampanya yapmak. Eğer persional shopper veya photoshootin stilist bir stilist olmak istiyorum olsun, bu kurs her durumda elbise nasıl stil konusunda bilgisini artırmak için izin verecektir.


Tabii karıştırma ve yeni yollar kendinizi giyinmek için eşleştirme, sokak modasını analiz, bütçe ve daha altında bir kıyafet koordine egzersizleri içerir. Eğer moda başkenti tadını çıkarırken bir stilist olma, Milan dükkanlar her türlü keşfetmek gerekiyor.


Tabii Photoshop & internet gerektirir. Öğrenci internet üzerinden bilgi toplamak ve düzeni photoshop kullanarak kendi portföyünde sunulması.


Nihai iş: Stilist Portföy


Dersin Öğrenme Çıktıları


- Adobe Kullanımı: Photoshop
- Stylizing moda İtalyan yolu Kazanç
- Görsel net bir şekilde yeni trendler iletişim becerisi kazanır
- Gelecekteki müşteriler için hedef bilinçli moda oluşturmak için becerisi kazanır görünüyor - senin Style elbise öğrenmek
- Geçmiş simgeler ve tasarımcıların Kazanç bilgisi
- Tüm dünyada tarzı bilinçlenecekler eğilim
- (Kumaş farklı rakamlar ve öğeler için daha uygundur anlama) kumaş isimlerini tanıma


Sen kişiye ve vesilesiyle bağlı farklı bakış açılardan stil duygusu gelişecektir. Ayrıca birçok farklı stil dünya çapında gelen moda bakarak, tüm dünyada var öğreneceksiniz.


Ayrıca, karıştırma ve giyim ürün bulundu ve aynı zamanda teknik araçlarını kullanarak yeni parçalar yaratma, Adobe Photoshop kullanmayı öğreneceksiniz.


Ders sırasında öğrencinin kişisel portfolyo sunumu çalışması olarak kullanılabilecek bir kitap yaratacak. Sanal Web Portföyü bir örnek bakın


Seviye: Yeni Başlayanlar


Malzeme: Notebook - Dizüstü bilgisayar - USB Memory stick - Photoshop - (30 günlük deneme sürümü tamam)

Mevcut Program Süresi Gündüz 2 hafta - - Full-time Ücret haftada 4 gün (Pazartesi-Perşembe): 1,500 € (Photoshop Dersleri dahil) haftada 4 gün Gündüz 3 Weeks -Tam Time- (Pazartesi-Perşembe) Ücret: € 1,700 Kombinasyon Kursu Fashion Styling ve Moda Shotting Fashion Styling & 2 hafta Moda stil Çekim 1,300 € (Photoshop Dersleri dahil): Ücret (Pazartesi-Perşembe) 4 gün hafta - Part-Time - - Morning veya öğleden sonra Gündüz 3 Hafta (Photoshop Dersleri dahil) - Tam zamanlı - 4 gün (Pazartesi-Perşembe) haftanın & 1 hafta Moda Çekim Ücreti: Moda Shootting programı için buraya tıklayın 2,800 €% 22 KDV ve 180 € Kayıt Ücreti eklemek için.

Açık kursları tüm Yıl boyu - Kayıt her Pazartesi

Son Güncelleme Mar 2017

Okul Hakkında

Prepare your fashion career with an Italian fashion experience.

Prepare your fashion career with an Italian fashion experience. Daha Az