Galápagos Adaları Doğrudan Kayıt - GAIAS

Genel

36 konum mevcut

Program açıklaması

genel bakış

Dünyanın en ünlü bilim adamlarının Galápagos Adaları'nı ziyaret etmelerinin bir nedeni var. Şimdi dünyanın en güzel ve biyolojik çeşitlilik gösteren ada yerlerinden birini keşfetme sırası sizde. Biyoloji, Ekoloji, Çevre Çalışmaları, Deniz Ekolojisi ve Sosyoloji gibi konuları ele alan pratik deneyim kazanacaksınız. Bu doğrudan kayıt programı, San Cristóbal adasında bulunan Universidad San Francisco de Quito'nun (USFQ) uzak bir kampüsü olan Galápagos Akademik Sanat ve Bilim Enstitüsü (GAIAS) tarafından organize edilmektedir. Galápagos'a gitmeden önce program, bir yönelime, USFQ Cumbayá kampüsünde bir kursa ve kursa bağlı gezilere katıldığınız Quito'da bir ay ile başlayacak. Kalan aylar Galápagos Adaları'ndaki San Cristóbal'da geçirilir. Kursla ilgili ek geziler, kurs kaydınıza bağlı olarak başka yerlerde zaman geçirmenizi sağlar. Üç parçadan dersler arasından seçim yapın:

 • Evrim, Ekoloji
 • Deniz Ekolojisi
 • İnsanlar, Siyaset

Galápagos Adaları ve Quito senin sınıfın olacak. Bu eşsiz türlerin evrimini incelerken ünlü iguanalar ve dev kaplumbağalara tanık olun. İnsanlar ve çevreleri arasındaki ilişkiyi daha iyi anlamak için yerli ve geleneksel And topluluklarını ziyaret edin. Öğreneceğiniz deniz yaşamına yaklaşmak için Pasifik'e dalın. Quito ve Galápagos Adaları'nda kendinizi evde hissetmenizi istiyoruz, böylece öğrenci hayatına entegre olmanıza yardımcı olmak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Konuttan kültürel etkinliklere kadar olan işimiz, yurt dışında mümkün olan en özgün eğitimi aldığınızdan emin olmaktır. Quito ve Galápagos'ta geçirdiğiniz süre boyunca, kendinizi Galápagos, halkı ve kültürleriyle tanıştırmanıza yardımcı olan bir ev sahibi aile veya señora ile konaklayın.

Hızlı Bilgiler

 • Merkezi: IES Abroad Quito
 • Şehir: Galápagos Adaları
 • Ülke: Ekvador
 • Program Kredi: Her dönem için 16 (5 kurs)
 • Öğretim Dili: İngilizce
 • Dil Önkoşulları: Yok

Program Tarihleri

Kabul edildikten sonra, seyahat etmeden önce MyIESabroad hesabınızdaki Predeparture Bilgilerinin Seyahat Tarihleri ​​bölümüne bakın.

2018 Güz

 • 10 Ağustos - 8 Aralık

Yaklaşan Başvuru Tarihleri:

 • İlkbahar 2019 - 15 Ekim 2018

Akademisyenler

IES Abroad misyonu basittir: size en iyi akademik ve kültürel deneyimleri içeren en iyi yurtdışı eğitim programını sunmak. Bu yüzden USFQ ve GAIAS ile ortaklık yaptık.

Galápagos Akademik Sanatlar ve Bilim Enstitüsü (GAIAS)

GAIAS, Galápagos Adaları'ndaki koruma ve sürdürülebilir kalkınma çabalarına yönelik olarak kurulan Universidad San Francisco de Quito'nun (USFQ) bir uzak kampüsüdür. Dünya çapında bir akademik ve araştırma kurumu olan GAIAS, dünyanın dört bir yanındaki yerel ve uluslararası öğrencileri ve akademisyenleri kendine çekiyor. GAIAS, Ekoloji, Biyoloji ve Çevre Çalışmaları'nı derinlemesine ve uygulamalı bir yaklaşımla keşfedecek eşsiz kurslar sunmaktadır. Üniversitenin profesörleri ve kurs seçenekleri, akademik deneyimlerinizi geliştirir ve her gün yeni perspektifler sunar.

Dersler

Her sömestrde 16 kredi saatini alırsınız ve tüm kurslar 3 kredidir. Dersler, beş ardışık modülden oluşan bir seri halinde USFQ aracılığıyla öğretilir. İlk modül Quito yakınlarındaki bir USFQ kampüsünde, diğer dört tanesi ise San Cristobal adasında GAIAS'ta öğretilmektedir. Tüm dersler İngilizce olarak verilmektedir.

Program İzleri

Program, her biri beş ders modülünden oluşan aşağıdaki parçaları sunar. Seçtiğiniz parçada en az 3 ders almalısınız. Bundan sonra, tüm önkoşulları yerine getirdiğiniz sürece diğer pistlerde 2 ders alabilir.

 • Evrim, Ekoloji
 • Deniz Ekolojisi: Pasifik Kıyılarındaki ve Galápagos Adaları'ndaki kurs ve saha çalışmalarını birleştirerek deniz koruma ve deniz yönetiminin sosyal yönlerinin önemini inceler. Hayvan habitatlarını ve topluluklarını incelerken mangrovları, sulak alanları, gel-git ekosistemlerini, açık okyanusları ve mercan resiflerini ziyaret edersiniz. Bu parkurda derslere kayıt olmak için en az bir Biyoloji dersi, bir Deniz Biyolojisi dersi ve bir Ekoloji dersi ön koşulu vardır.
 • İnsanlar, Siyaset

İspanyolca dil

Quito'da geçirdiğiniz süre boyunca 1 kredili bir İspanyolca dil kursu almanız gerekmektedir. Eğer başlangıç ​​seviyesinde bir öğrenciyseniz ve İspanyolca dil eğitimine devam etmek istiyorsanız, daha sonra sömestrde 1 kredili bir İspanyolca dersi verilir.

Dersler

GAIAS Kurslarında sunulan dersler, beş ardışık modülden oluşan bir seri halinde USFQ aracılığıyla öğretilmektedir. İlk modül Quito yakınlarındaki USFQ Cumbaya kampüsünde öğretildi. Kalan modüller San Cristóbal adasındaki GAIAS kampüsünde öğretilmektedir. Tüm dersler İngilizce olarak verilmektedir. Kurslar dönemlere göre değişmektedir, ancak burada geçmiş kurs tekliflerine bir örnek verilmiştir. İspanyolca Dil Kursları (1 kredi)

 • İspanyolca başlangıç
 • Orta İspanyolca
 • İleri İspanyolca

Kursla İlgili Geziler

Macera, Quito ve Galápagos Adaları'nda başlasa da, kursla ilgili geziler ve müfredat dışı bir gezi, ev sahibi ülkenin kültürlerini ve geleneklerini keşfetmek için kampüsün ötesine götürür. Hedefler, etkinlikler ve öğrenme deneyimleri, katılacağınız rotaya göre değişir.

Danışmanlık

Doğrudan kayıt programında, uluslararası ortak kurumlarımızdan birinde tam zamanlı öğrenci olarak kayıtlısınız. Yerel ev sahibi kurumunuz derslerinizi alacağınız yer olsa da, sizi tam olarak desteklemek için hala buradayız.

Danışmanlık

Yurtdışındaki kursları seçmek ve doğrudan kayıt tutmak kafa karıştırıcı ve bunaltıcı olabilir - ihtiyaçlarınız için size özel öneri tavsiyesi sunuyoruz. Amacımız, başvuru ve kayıt süreciniz boyunca destek ve rehberlik sağlamaktır. Ancak bizim danışmanlık hizmetlerimiz burada bitmiyor. Quito'dayken ve Galápagos Adaları'ndayken, personelimiz yeni evinize geçişte size yardımcı olmaya hazırdır.

Yerinde Personel

Doğrudan IES Abroad öğrenci olarak, Universidad San Francisco de Quito (USFQ) ve Galápagos Sanat ve Bilim Akademik Enstitüsü (GAIAS) 'a doğrudan kayıt yaptırarak, özel olarak sizin ihtiyaçlarınızı karşılayan tesis içi IES Abroad personeline erişebilirsiniz. Sahadaki personelimiz, akademik gereksinimler, barınma, refah ve güvenlik ile ilgili her türlü soruyu cevaplamak için siz ve yerel kurumunuzla birlikte çalışır.

Destek

Doğrudan kayıt öğrencileri için destek hizmetlerimiz, yurtdışı hedeflerinize mümkün olduğunca etkili ve sorunsuz bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır. Yurtdışında öğrenim görmenin bir macera olduğunu biliyoruz ve zaman zaman yardıma ihtiyacınız olabilir ya da sadece birileriyle konuşabilirsiniz - bu yüzden personelimiz sizin için orada.

Konut

En önemli sorunlarınızın, hangi yer işaretlerini ilk önce göreceğine veya en iyi kafeyi keşfetmeye karar verdiğinden emin olmak istiyoruz - kendinizi rahat hissettiğiniz bir yer bulmakta değil. Yerel öğrencilerin nasıl yaşadığını yansıtan konutları bulmak için elimizden geleni yapıyoruz. Amacımız Ekvador'dan ayrıldığınızda ev gibi hissedecek.

Aile yanında konaklamalar - Quito ve Galápagos Adaları'ndaki bir aile ya da dağ evi ile özel evlerde yaşayacaksınız. Quito'da tüm yemekler hafta sonları öğle yemeği hariç sunulmaktadır. Galápagos Adaları'nda kahvaltı ve akşam yemeği verilmektedir.

Öğrenci hayatı

Oryantasyon Ekvador'a geldiğinizde, Quito Center'da ve GAIAS personeli ile USFQ Cumbayá kampüsünde IES Abroad ile bir girişe katılıyorsunuz. Doğrudan kayıt öğrencileri için özel olarak tasarlanmış olan oryantasyon programı sizi programınıza, diğer öğrencilerinize, Quito'ya ve Galápagos Adalarına tanıtır. Ayrıca akademisyenler, konut, ulaşım ve sağlık ve güvenlik gibi konular hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz. Ayrıca CORE ™, IES Abroad Kapsamlı Oryantasyonu

Müfredat dışı etkinlikler

İsteğe Bağlı Etkinlikler Yarıyıl boyunca farklı deniz ortamlarında yaklaşık iki ila üç SCUBA dalışına katılma seçeneğine sahipsiniz. Bu faaliyetler akademik programın bir parçası olarak gerekli olmamasına rağmen, GAIAS fakültesi tarafından koordine edilmekte ve yönetilmektedir. Dalışların garanti edilmediğini ve öğrencilerin ilgisine, eğitmenlerin müsaitlik durumuna ve yerel güvenlik koşullarına bağlı olarak değişebileceğini lütfen unutmayın. IES Abroad öğrencilerin dalışlara katılmak isteyen tüm GAIAS tarafından düzenlenen dalışlara katılmak için Profesyonel Dalış Eğitmenleri Birliği (PADI) Açık Su Dalıcı Sertifikasına sahip olmaları gerekmektedir. Programın başlangıcından önce PADI Açık Su Dalıcı Belgelendirme belgesi, IES Abroad sağlanmalıdır.

Uygunluk şartları

 • 18 yaş
 • Ev okulunuzda iyi durumda
 • 2,8 GPA veya 4.0 ölçeğinde daha iyi (2.8'in altındaki GPA'lar dikkate alınmayacaktır)
 • İkinci sınıftan, kıdemli ya da üst düzey öğrenci başlıyor
 • Evolution ve Marine parçaları için üniversite düzeyinde en az bir genel biyoloji ve bir ekoloji kursu.
 • Deniz parkuru öğrencileri daha önceden bir deniz biyolojisi dersi almış olmalı ve akademik dalışlar için DAN sigortasına ihtiyaç duyacaktır (program fiyatına dahildir).

Maliyet

2018 Güz

 • Öğrenim ücreti: 15,620 ABD doları
 • Konut: 4000 $
 • Sigorta: 230 $
 • Toplam: 19.850 ABD doları

Bu fiyatları bir başlangıç ​​noktası olarak düşünün. Mali yardım, burs, ev okulunuzun politikaları ve diğer faktörleri faktör haline getirirken size gerçek maliyeti belirlemek için yurtdışındaki eğitim ofisinize başvurmanızı öneririz.

Son Güncelleme Mayıs 2018

Okul Hakkında

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectation ... Devamını oku

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectations. Our goal is to rock the world of some 6,000 study abroad students every year. Daha Az
Chicago , Amsterdam , Arles , Auckland , Barselona , Pekin , Berlin , Buenos Aires , Cape Town , Christchurch , Dublin , Freiburg , Granada , Londra , Madrid , Milan , Nagoya , Nantes , New York , Güzel , Paris , Oxford , Quito , Rabat , Roma , Salamanca , Santiago , Şanghay , Siena , Sidney , Tokyo , Puerto Ayora , Viyana , Hong Kong , Puerto Baquerizo Moreno , Cambridge + 35 Daha fazla Daha az