Akademikprogramlar.com

Bilgi Teknolojisi Top Yüksek Lisans Sertifikaları

Lisansüstü sertifikaları bireylerin belirli bir alanda ek bilgiye sahip ya da işyeri çalışanları için gerekli iş ve eğitim becerileri sağlamak için yardımcı olmak için tasarlanmıştır kısa çalışma programları vardır.

IT lisans belgesi nedir? Bu gelişmiş eğitim programı gerekli bilgi ve öğrencilere vermeyi amaçlamaktadır eller düzgün analiz işlenmesi ve bilgileri saklamak için kullanılabilir güncel teknolojiyi kullanmak için gerekli becerileri. Öğrenciler, veritabanı sistemleri ve iletişim ağlarının nasıl yönetileceği risk değerlendirmesini nasıl belirleneceği ve nesne yönelimli sistem analizi uygulamak ve nasıl tasarlamak ve yazılım programlama uygulamak öğrenirler. Öğrenciler ayrıca, özel veritabanları ve bilgi ağları içinde güvenlik önlemlerini nasıl çalıştırılacağı keşfedin.

Öğrencilerin bilgi teknolojisi yüksek lisans sertifika kazanmak için tercih birçok nedeni vardır.Kariyer ilerlemesi için kilit önem taşımaktadır önemli bilgi ve eğitim vermek, ancak bu öğretici program aynı zamanda öğrencilerin eğitim kayıtlarında olabilecek herhangi bir akademik boşlukları köprü yardımcı olabilir sadece.

Maliyeti yüksek lisans belgesi değişebilir kazanmak ve okulun yere, akademik programın uzunluğu ve öğrencinin önceki eğitim deneyimine bağlıdır. Öğrenciler yüksek lisans belgesi kazanç ile ilgili maliyetlerin farkında olmak için iyice her müstakbel okulu araştırma gerekir.

BT bilgisayar ağ ve veritabanı yöneticileri, sistem analistleri ve yöneticileri, bilgisayar programcıları, teknisyenler ve bilgi sistemleri yöneticileri olarak kamu ve özel sektör pozisyonlarda, istihdam olanakları açılır bir lisans belgesi Kazanç. Mezunlar ayrıca bilgi teknolojisi veya ilgili alanda yüksek lisans programına karşı eğitim kredileri uygulamak için seçtim olabilir.

Sınıflar ikisinin bir kombinasyonu muhtemelen de yüz yüze, çevrimiçi sunulan ve edilmektedir. Eğer IT lisansüstü sertifikası kazanç ilgilenen ve hemen başlamak istiyorsanız, lütfen aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

12 Sonuçlar Bilgi Teknolojisi Filter

Bilgi teknolojisi güvenliği lisansüstü sertifikası

Kennesaw State University
Kampüs Tam zamanlı Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Kennesaw

Bilgi güvenliği bilgi teknolojisi ve bilgi yönetiminde en hızlı büyüyen alanlardan biridir. Kurumsal karar verme ve güvenilir iş süreçlerinin temelidir.

Yüksek Performanslı Küme Hesaplamalı Yüksek Lisans Sertifikası (HPCC) - Çevrimiçi

Kennesaw State University
e-Öğrenme Tam zamanlı 3 dönem Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Kennesaw

Bölüm, Yüksek Performanslı Bilgi İşlem Kümesi'nin (HPCC Systems) heyecan verici alanlarında uzmanlık ve kimlik bilgisi geliştirmek isteyen öğrencilere hizmet veren hem lisans hem de yüksek lisans düzeyinde sertifika programları sunmaktadır.

Bilgi teknolojisi temellerinde lisansüstü sertifika

Kennesaw State University
Kampüs e-Öğrenme Tam zamanlı Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Kennesaw

Bilgi Güvenliği ve Güvence Lisansüstü Sertifika - Online

Kennesaw State University
e-Öğrenme Tam zamanlı Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Kennesaw

Bilgi güvenliği ve güvencesindeki yüksek lisans programı, hem teknoloji hem de teknoloji dışı lisansüstü öğrenciler için tasarlanmıştır.

Bilgi teknolojisi denetim ve uyum içinde yüksek lisans belgesi

Virginia International University
Kampüs Tam zamanlı 2 dönem Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Fairfax

Bilgi Teknolojileri Denetimi ve Uyum (ITAC) derslerde Lisans Belgesi güvenlik kavramları öğrenmek ve IT ile ilgili riskler, güvenlik ve kontrol önlemleriyle minimize edilebilir anlamak için öğrencilere olanak sağlar. Öğrenciler ayrıca önemli düzenleyici gereksinimleri bir anlayış geliştirecektir.

Internetworking Yüksek Lisans Belgesi

University of Technology Sydney
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 0.5 - 1 yıl Ocak 2020 Avustralya Sidney + 1 daha

Bu ders, ağ oluşturma ve ağ teknolojileri konusundaki bilgilerini öğrenmek veya genişletmek isteyen ağ deneyimleri olan veya olmayan bilim, bilgi teknolojisi veya mühendislik mezunları için tasarlanmıştır. Öğrenciler çeşitli arkaplanlardan geldikçe, programda bireysel ihtiyaçları karşılamak için bir konu seçimi vardır.

Bilgi Teknolojileri Çalışmaları Yüksek Lisans Belgesi

University of Technology Sydney
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 0.5 - 1 yıl Ocak 2020 Avustralya Sidney + 1 daha

Bu ders, daha önce çalışmalarında yer almayan bir alandaki konuların üstesinden gelmek veya ders çalışmak için bir giriş dizisini üstlenecek bir BT veya ilgili diplomaya sahip olanlar sağlar.

Bilgi Teknolojisinde Lisansüstü Sertifika

University of Technology Sydney
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 0.5 - 1 yıl Ocak 2020 Avustralya Sidney + 1 daha

Bu kurs, bir BT veya ilgili derecesi olan kişilerin, daha önceki çalışmalarında yer almayan bir alanda özneleri geliştirmek veya ders çalışmak için özel bir konu dizisini üstlenmelerini sağlar.

Bilgi Güvenliği Yönetimi Yüksek Lisans Belgesi

Fanshawe College
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 yıl Ocak 2020 Kanada Londra + 1 daha

Sektörlerin ve insanların özel ve kişisel bilgilerini korumak sadece hayati ve önemli bir kariyer değil, aynı zamanda daha fazla talep görmedi. Teknik olarak fikir sahibiysen ve etkileyici özgeçmişine eklemek istiyorsan, Bilgi Güvenliği Yönetimi programı gelecekteki kariyerine ihtiyacı olan desteği verecek.

BT İş Analizinde Lisansüstü Sertifika

Cambrian College
Kampüs Tam zamanlı 3 dönem Bilgi iste Kanada Sudbury

BT ve iş analizi becerilerinizi geliştirin ve kariyer fırsatlarından yararlanmaya hazır olun.

Bilgi Teknolojileri Projelerini Yönetmede Yüksek Lisans Belgesi

Purdue Online - Polytechnic Institute
Kampüs e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 12 - 36 aylar Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri Batı Lafayette + 2 daha

Yönetici Bilgi Teknolojileri Projeleri lisansüstü sertifika programı, yüksek lisans öğrencilerine, BT projelerinin lider, planlama, yürütme ve kontrol etmelerinin önemli yönlerini tanıtır.

Bilgi Teknolojileri İş Analizi Yüksek Lisans Belgesi

Purdue Online - Polytechnic Institute
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 12 - 36 aylar Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri Batı Lafayette + 1 daha

Bilgi Teknolojileri İş Analizi yüksek lisans sertifika programı, yüksek lisans öğrencilerine İşletme Analizinin önemli yönlerini tanıtan yüksek lisans eğitimi sağlayacaktır.