Akademikprogramlar.com

Bilgisayar Bilimi Top Kurs Eğitimleri

Bir lisansüstü sertifika programı usta 'ın derece benzer bir yüksek öğretim fırsat öğrencilere sağlar. Temel fark, bir lisans sertifika kapsamı daha odaklı ve kazanmak için daha az zaman alır. Çoğu lisans sertifika programları bir yıl bir kaç ay arasında sürer.

Diye sorabilirsiniz, bilgisayar bilimi yüksek lisans belgesi nedir? bilgisayar bilimi mezunu sertifika hesaplama teorisinin temel konuları, programlama paradigmaları ve matematiksel esasları hakkında bilgisi olan öğrenciler sağlamak için tasarlanmıştır ileri eğitim olduğunu. Öğrenciler ispat tekniklerini, algoritma analizi, kombinatorik, sonlu otomata ve ayrık veri modelleri öğreneceksiniz. Program katılımcıları ayrıca nesne yönelimli bir yazılım oluşturmak için nasıl keşfetmek. Bazı programlar dağıtık sistemlere adanmış bir çalışma ortamında çalışmak için gerekli olan becerileri sağlamaya odaklanmıştır.

bilgisayar bilimleri yüksek lisans belgesi almaya karar öğrenciler için çeşitli yararları vardır. Genellikle bilgisayar sistemlerinin daha derin bilgiye sahip donanımlı bırakın ve bilgisayar bilimleri alanında başarılı bir kariyer için iyi hazırlanırlar. Bir usta 'ın derecesi eşdeğer bilgi ile, öğrenciler iş olanakları artmış olabilir.

programı tamamlamak için maliyeti tutar her okula bağlı olarak değişir. Çünkü öğrenme seçenekleri ve yerleri çeşitli, size daha detaylı bilgi almak için ilgilenen her kurum başvurun en iyisidir.

Programı tamamlayan insanlar çeşitli pozisyonlar için talep bulurlar. Onlar, yazılım tasarımı yazılımı mevcut değiştirmek ve yazılım gereksinimleri analiz yazılım uygulama geliştiricileri haline gelebilir. Başka bir kariyer yolu olan sorumlulukları, bilgisayar sistemlerinin iyileştirilmesi tasarım prosedürlerinin geliştirilmesi ve sistem uyumluluğu arttırmak dahil bir bilgisayar sistem analisti olduğunu.

Bilgisayar bilimi, büyük matematiksel, teknolojik ve bilimsel beceri gerektirir. bilgisayar bilimi yüksek lisans belgesi Kazanç gerekli beceri ve başarılı olmak için bilgi ile donatmak olabilir. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

10 Sonuçlar Bilgisayar Bilimi Filter

Yazılım mühendisliği lisansüstü belgesi

Kennesaw State University
Kampüs Tam zamanlı Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Kennesaw

SWE'deki Yüksek Lisans Belgesi, öğrencilerin bilgisayar kullanmada önemli bir geçmişe sahip olduklarını varsayar. Bilgisayar bilgisini derinleştirir ve genişletir ve bunları bilgisayar endüstrisinde daha fazla sorumluluk alanlarına ve daha sonraki lisansüstü çalışmalara hazırlar.

Yazılım mühendisliği temellerinde lisansüstü sertifika

Kennesaw State University
Kampüs Tam zamanlı Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Kennesaw Marietta

SWE Vakıfları Yüksek Lisans Sertifikası, öğrencilerin bilgi işleminde önemli bir geçmişe sahip olmadıklarını varsayar. Bilgisayar bilgisini derinleştirir ve genişletir ve bunları bilgisayar endüstrisinde daha fazla sorumluluk alanlarına ve daha sonraki lisansüstü çalışmalara hazırlar.

Yüksek Performanslı Küme Hesaplamalı Yüksek Lisans Sertifikası (HPCC) - Çevrimiçi

Kennesaw State University
e-Öğrenme Tam zamanlı 3 dönem Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Kennesaw

Bölüm, Yüksek Performanslı Bilgi İşlem Kümesi'nin (HPCC Systems) heyecan verici alanlarında uzmanlık ve kimlik bilgisi geliştirmek isteyen öğrencilere hizmet veren hem lisans hem de yüksek lisans düzeyinde sertifika programları sunmaktadır.

Veri yönetimi ve analitik lisans sertifikası

Kennesaw State University
Kampüs Tam zamanlı Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Kennesaw

Veri Yönetimi ve Analytics Programı Yüksek Lisans Belgesi, Veri Yönetimi ve Analytics, özellikle büyük ölçekli iş veri işleme destekleyen teknolojileri ve sistemleri alanında bilgilerini ilerletmek için bilgi işlem alanında lisans derecesine sahip BT uzmanları için tasarlanmıştır.

Graduate Certificate in Computer Science Foundations

Kennesaw State University
Kampüs Tam zamanlı Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Kennesaw

MSCS programı iki izleyici kitlesine hizmet eder: araştırma odaklı bir programla bilgisayar bilimi öğrencisi; ve uygulamalı bir programa sahip olan endüstri uygulayıcısı.

Internetworking Yüksek Lisans Belgesi

University of Technology Sydney
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 0.5 - 1 yıl Ocak 2020 Avustralya Sidney + 1 daha

Bu ders, ağ oluşturma ve ağ teknolojileri konusundaki bilgilerini öğrenmek veya genişletmek isteyen ağ deneyimleri olan veya olmayan bilim, bilgi teknolojisi veya mühendislik mezunları için tasarlanmıştır. Öğrenciler çeşitli arkaplanlardan geldikçe, programda bireysel ihtiyaçları karşılamak için bir konu seçimi vardır.

Veri Analitiği Yüksek Lisans Belgesi

Kansas State University Global Campus
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri ABD Çevrimiçi

"Büyük Veri" nin madenciliği, yönetimi ve yorumunda eğitim ve beceriye sahip profesyoneller için talep artmaya devam ediyor. Kansas Eyalet Üniversitesi'nin 15 kredilik çevrimiçi lisansüstü veri analitiği sertifikası, öğrencileri bu yüksek talep alanındaki fırsatlar için hazırlar.

Yazılım ve Bilişim Sistemleri Testinde Yüksek Lisans Sertifikası (Co-op)

Fanshawe College
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 yıl Ocak 2020 Kanada Londra + 1 daha

Biliyor. Anla şunu. Dene. İletişim kur. Yazılım ve donanım bilgisi önemlidir ve günümüzün hızlı tempolu bilgi teknolojisi dünyasında, her şeyin sorunsuz çalıştığından emin olmak, etkili bir işlem yürütmek için şarttır. IT ve yazılım geliştirme ile ilgili test paradigmalarını ve yöntemlerini daha iyi anlayarak Yazılım ve Bilgi Sistemleri Test programından çıkacaksınız.

Mobil Uygulama Geliştirme Yüksek Lisans Belgesi

Cambrian College
Kampüs Tam zamanlı 3 dönem Bilgi iste Kanada Sudbury

Mobil cihazlar için yerel uygulamalar ve ayrıca çapraz platform web uygulamaları oluşturmayı öğrenin. Müşteri gereksinimlerini karşılayan benzersiz kullanıcı deneyimleri geliştirme ve tasarlama becerilerini kazanmak için çeşitli teknolojiler ve programlama dilleri kullanacaksınız. İş odaklı kurslar ve yerleştirme, projeleri yönetme ve yürütme konusunda size temel becerileri ve pratik deneyimi vererek teknik yeteneklerinizi tamamlayacaktır.

Yapay zeka Yüksek Lisans Belgesi

Durham College
Kampüs Tam zamanlı 2 - 3 dönem Bilgi iste Kanada Oshawa

Yapay zeka (AI) kuruluşların ve çalışanlarının çalışma şeklini hızla değiştirmeye devam ettikçe, yetenekli profesyonellerin yetersizliği, AI tarafından endüstrinin benimsenmesiyle karşı karşıya olan en büyük zorluk olmaya devam etmektedir. Hem kullanıma hazır çözümler hem de tescilli AI dahil olmak üzere işletme AI odaklı, bu lisansüstü sertifika programı - Kanada'da türünün ilk ve tek - sizi AI-okur-yazar uygulayıcıları için bu talebi karşılamak için hazırlayacaktır.