Akademikprogramlar.com

Bilgisayar Güvenliği En iyi Yüksek Lisans Sertifikaları

Lisansüstü sertifikaları bilgi ve becerilerini genişletmek ve okula gitmek zorunda kalmadan eğitim artırmak için mükemmel yollarıdır. Birçok profesyonel inanılmaz meşgul ama kariyerlerinde ilerleme için bir fırsat istiyorum. Bu tip programlar sadece bunun için bir fırsat verir.

Bilgisayar Güvenliği Yüksek Lisans Belgesi nedir? Bu programda üniversite kredi bir yıl kazanacağım. Eğer kariyerinizde saflarına tırmanmak için bir şans var bu yüzden size bilgisayar güvenliği hakkında daha fazla öğretmek gerekir. almak için bekleyebilirsiniz bazı dersler elektronik belgelerin bilgisayar güvenliği, bilgi güvencesi ve politika, kurumsal altyapı ve şebekeleri ve güvenlik ve gizlilik vardır. kurslar devam okulun bağlı olarak değişir unutmayın.

Bu ve diğer kurslar, farklı kontrol önlemleri ile en az tutulabilir ilgili IT olan riskleri güvenlik kavramları anlama ve nasıl gibi önemli becerileri öğreneceksiniz.Bu program bilgi sistemleri değerlendirmek için öğretmek ve aynı zamanda bilgi riskleri olabilir. Size iş ve günlük yaşamda hem ilk emniyet ve güvenliğini tutmanın önemini öğreteceğiz.

Bu lisansüstü programlar diğerlerinden daha genellikle kısadır, bu yüzden maliyeti genellikle düşüktür. Ancak, onlar da katılmak üniversite ve üzerinde bulunduğunuz ülkeyi olarak değişecektir.

Eğer bu alanda bir yüksek lisans belgesi almak zaman birçok kariyer seçenekleri vardır. Birçok kişi bu tür bir dış danışman, güvenlik test cihazı, denetçi, baş bilgi güvenlik görevlisi, güvenlik mimar, küresel bilgi güvenliği direktörü, güvenlik yöneticisi, kurşun yazılım güvenlik mühendisi, bilgi güvenliği analisti, güvenlik danışmanı ve siber güvenlik kurşun gibi kariyer arasında seçim. Ayrıca kurumsal BT güvenlik departmanı veya geliştirme grubu bir güvenlik ekibi ile çalışmayı tercih edebilir.Orada almak için birçok iş vardır, bu yüzden büyük olasılıkla seni seviyorum bir şey bulmak ve bu alanda keyfine varacaksınız.

Eğer profesyonel ilerlemek, böylece mezunu sertifika bilgisayar güvenlik alanındaki bilginizi genişletir. Tüm dünyada online ya da sınıfta ya bu programı alabilir. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

1 Sonuçlar Bilgisayar Güvenliği Filter

Bilgi teknolojisi denetim ve uyum içinde yüksek lisans belgesi

Virginia International University
Kampüs Tam zamanlı 2 dönem Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Fairfax

Bilgi Teknolojileri Denetimi ve Uyum (ITAC) derslerde Lisans Belgesi güvenlik kavramları öğrenmek ve IT ile ilgili riskler, güvenlik ve kontrol önlemleriyle minimize edilebilir anlamak için öğrencilere olanak sağlar. Öğrenciler ayrıca önemli düzenleyici gereksinimleri bir anlayış geliştirecektir.