Etik En iyi Kurs Eğitimleri

Bir lisans ve yüksek lisans derecelerini kapatmak, bir lisans sertifikası öğrencilerine eğitim veya mesleki kariyerlerini ilerletmeye devam etmek için araçlar sunar. Daha kısa bir lisans düzeyinde ders programı ile öğrenciler, günlük veya profesyonel programlarında çalışmalarını daha kolay bir şekilde yapabilirler. Etik lisans mezunu nedir? Ortaöğretim öğrencileri için… Devamını oku

Bir lisans ve yüksek lisans derecelerini kapatmak, bir lisans sertifikası öğrencilerine eğitim veya mesleki kariyerlerini ilerletmeye devam etmek için araçlar sunar. Daha kısa bir lisans düzeyinde ders programı ile öğrenciler, günlük veya profesyonel programlarında çalışmalarını daha kolay bir şekilde yapabilirler.

Etik lisans mezunu nedir? Ortaöğretim öğrencileri için hazırlanan bu çalışma programı, etik alanındaki kavramları ve yaklaşımları ve bunların profesyonel dünyaya uygulanmasını kapsamaktadır. Öğrenciler, teknolojinin tarihi, gelişimi ve teknoloji, iş dünyası liderliği ve küresel sosyoekonomi gibi çeşitli çağdaş bağlamlarda gelişimini temel alarak inceleyebilirler. Kurslar ayrıca, öğrencilerle konuyla ilgili pratik bir meseleyi, çevreler ve çevrelerindeki dünya arasındaki karşılıklı bağımlılığı araştırarak teşvik edebilir.

Etik alanında yüksek lisans sertifikası almak, öğrencileri eleştirel düşünme ve karar verme stratejilerine yönlendirerek, kişilerarası ve sosyal ilişkilerin anlaşılmasına dayanarak etik çalışmalarını grup çalışması ve liderliğe doğru uygulayabilir. Tüm bu beceriler kariyer beklentilerini ilerletmeye yardımcı olabilir.

Genel olarak bir lisansüstü sertifikası, tam zamanlı bir çalışma dönemi içerisinde tamamlanabilir. Kayıt ve öğrenim ücretleri hakkında bilgi için, öğrenciler, ilgilendikleri okullarla iletişime geçmelidir, çünkü bunlar kurumlar arasında ve öğrencilerin özel ihtiyaçları ışığında değişmektedir.

Mezuniyet lisans derecesi alan öğrenciler, işverenlerin sayısız alanda sahip oldukları beceri ve yetenekleri oluşturabilirler. Bir işletmedeki yöneticiler ve yöneticiler, liderlik rollerinde sağlam etik bir anlayışa dayanır. Kamu politika yapıcılar ve sosyal hizmet uzmanları geliştirdikleri etik teoriler tarafından yönlendirilir. Teknik alanlar, özellikle çalışmalarına rehberlik etmeyi amaçlayan etik karar vermeyi kabul eden araştırmacılar ve mühendisler için güçlü bir etik anlayışına değer vermektedir.

Yaşamın her alanında etik konumun her yerde bulunması, öğrencilerin dünya çapında ve çevrimiçi olarak birçok okulda etik bir lisans belgesi almak için programları bulabilmelerini garanti eder. Daha fazla bilgi için, aşağıdaki programınızı arayın ve seçim formunu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul bürosuna başvurun.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 

Kennesaw State University
Kennesaw, Amerika Birleşik Devletleri

Genel bakış Online Lisans Başvurusu - iade edilmeyen $ 60 başvuru ücreti vardır. Kurumdan kapalı bir zarf içinde olmalı veya doğrudan kurumdan elektronik olarak gönderilmelidi ... +

Genel bakış Online Lisans Başvurusu - iade edilmeyen $ 60 başvuru ücreti vardır. Kurumdan kapalı bir zarf içinde olmalı veya doğrudan kurumdan elektronik olarak gönderilmelidir. GRE Puan Raporu - Puanlarınızın elektronik ortamda KSU'ya gönderilmesini isteyin (okul kodu 5359). Bölüm kodu gerekmez. -
Graduate Certificate
Online ve Kampüs Kombineli
Tam zamanlı
15 saat
Ingilizce
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Kampüs
e-Öğrenme