Filter
Graduate Certificate
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Siber Güvenlik En iyi Yüksek Lisans Sertifikaları

Lisansüstü sertifika programına kaydolmak, öğrencilerin lisans derecesini tamamladıktan sonra eğitimlerini ilerletmeleri için bir yoldur. Bu tür bir program genellikle seçilen kariyer alanları hakkında bilgi sahibi olur ve onları işgücüne girişte başarılı olmaya hazırlar.

Siber güvenlik konusunda lisans sertifikası nedir? Bu tür bir problem genellikle öğrencilere, işletmeleri ve hükümeti siber dolandırıcılıktan nasıl koruyacakları konusunda daha kapsamlı bir bilgi verir. Program sırasında öğrenciler genellikle ağların ve altyapıların nasıl oluşturulduğu ve yönetildiği, elektronik belgelerin nasıl güvenli hale getirileceği ve bilgilerin nasıl korunacağı gibi geniş konuları inceler. Öğrenciler ayrıca, siber güvenlik yazılımı oluşturmaya hazırlanmak için kriptografi dersleri alabilirler.

Öğrencilerin siber güvenlik alanında üstünlük sağlamaları için birçok beceriye ihtiyaç vardır ve bir yüksek lisans programı genellikle bunları geliştirmeye yardımcı olabilir. Güçlü bilgisayar ve problem çözme becerileri, öğrencilerin siber riskleri anlamalarına ve ortaya çıkabilecek sorunların önlenmesini sağlayabilir. Analitik beceriler, kişisel çalışmalarda ve profesyonel mesleklerde öğrencilerin yararına olabilir.

Çoğu yüksek lisans programlarının tamamlanması bir yıl sürerken, fiyatlar okullar arasında büyük ölçüde değişmektedir. Her üniversitenin kendi ücreti vardır, bu nedenle programın maliyetini belirlemenin en iyi yolu genellikle doğrudan okullarla iletişim kurmaktır.

Dijital teknolojinin daha gelişmiş hale gelmesiyle, BT iş alanı hızla büyüyor, siber güvenliğe ilgi duyan öğrencilere birçok ilginç kariyer fırsatı sunuyor. Penetrasyon test cihazları olarak pozisyonları genellikle mevcuttur veya öğrenciler güvenlik mühendisleri veya adli bilgisayar analistleri olarak kariyerlerini takip edebilirler. Birçoğu güvenlik sistemi yöneticileri olarak çalışmayı tercih ediyor. Diğerleri güvenlik mimarları ve danışmanları olarak iş buluyor.

Çevrimiçi sınıflar sunarak, dünyanın dört bir yanındaki üniversiteler, esnek programlar için taleplerini karşılamaktadır. Çevrimiçi programlara kaydolmak, aynı zamanda, uzaktan eğitim alma şansı yaşayan öğrencilere de verebilir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar Siber Güvenlik

Virginia International University

Bilgi Teknolojileri Denetimi ve Uyum (ITAC) derslerde Lisans Belgesi güvenlik kavramları öğrenmek ve IT ile ilgili riskler, güvenlik ve kontrol önlemleriyle minimize edil ... [+]

Günümüzde işletmeler, karmaşık teknoloji tabanlı ortamlarda çalışır. bilgi sistemleri ve hileli uygulamaların önlenmesi için verimlilik ve doğruluğunu sağlamak için, işletmelerin kendi bilgi sistemleri ve süreçleri denetlenecek gerektirir. Paydaşlar gizlilik, bütünlük ve verilerin kullanılabilirliği güvence gerekir.

A Bilgi Teknolojileri Denetimi ve Uyum Lisansüstü Sertifika (ITAC) kurslar güvenlik kavramları öğrenmek ve IT ile ilgili riskler, güvenlik ve kontrol önlemleriyle minimize edilebilir anlamak için öğrencilere olanak sağlar. Öğrenciler ayrıca önemli düzenleyici gereksinimleri bir anlayış geliştirecektir.

Program Gereksinimleri Program dört (4) Çekirdek Dersler ve iki (2) Seçmeli derslerden oluşmaktadır. Seçmeli dersler öğrencilerin kendi ilgi alanına dayalı temel dersleri kaplı başka yetkinliklerini geliştirmek için fırsat sağlar. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Fairfax
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku