Filter
Graduate Certificate
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Teoloji En iyi Kurs Eğitimleri

bir öğrenci zaten bir lisans tamamlandıktan sonra bir lisansüstü sertifika genellikle bir kolej veya üniversite kazanılır. Çalışmanın bu yoğun kurs genellikle kısadır ve uzman bilgi ve becerileri ileri öğretir.

İlahiyat alanında yüksek lisans belgesi nedir? teoloji mezunu sertifika öğrencileri dinleri ve nasıl dünyayı etkileyecek çalışma sağlar. Birçok teolojik programlar Hıristiyanlık, İncil'deki kavram ve ilkeleri üzerinde durulacak ve nasıl dini tarih bugünün dünyasında etkili olmaktadır. Öğrenciler felsefe, teoloji, bakanlık, Hıristiyanlık ve diğer dinler, İncil çalışmaları ve tarih gibi konuları kapsayan ders alabilirler. kendi kariyer bağlı olarak, öğrencilerin İncil, liderlik becerileri veya dini temelleri öğretmeye öğrenmelerini odaklanmayı seçebilir.

Öğrenciler teoloji yüksek lisans belgesi kazanç birçok faydalar yaşarsınız.din düşünceli çalışma genellikle insanlar olursa olsun girmek hangi meslekte, canlı ve proaktif çalışma olanağı sağlar. Bir kişi teoloji alanında kariyer ilgilenen varsa, bu sertifika onların hedeflerine ulaşmalarını yardımcı olabilir.

İlahiyat alanında yüksek lisans belgesi maliyeti çeşitli faktörlerden etkilenir. Maliyetler okul ve bulunduğu bölgeye bağlı olarak değişecektir. sizi ilgilendiren her program bu yüksek lisans belgesi ile ilgili maliyetleri tam bilgi almak için temasa geçilmelidir.

İlahiyat alanında yüksek lisans belgesi takip Birçok kişi din adamlarının ya da lider olarak ya Kilisesi içinde çalışma dışarı çıkar bunu. Bazı pozisyonlar yatıyordu lideri papaz, papaz ya da misyoner bulunmaktadır. Bazı pozisyonlar ileri çalışmalar gerektirir. Bu lisans belgesi Arts veya doktora derecesi Master zorluklarına hazırlamak, bu çalışmalara bir yol olarak kullanılabilir.

İlahiyat alanında yüksek lisans belgesi için başvuru online olarak yapılabilir. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Teoloji

Catholic Distance University

Lisansüstü sertifikalar, teolojiyi lisansüstü düzeyde çalışmaya hazır olanlar için, ancak seçeneklerini açık tutarken çalışmalarını ilgi alanlarına odaklama esnekliği ist ... [+]

Lisansüstü Sertifikalar

Lisansüstü sertifikalar, teolojiyi lisansüstü düzeyde çalışmaya hazır olanlar için, ancak seçeneklerini açık tutarken çalışmalarını ilgi alanlarına odaklama esnekliği isteyen kişiler için mükemmeldir.

Program, İlahiyat Okulları Birliği Akreditasyon Komisyonu tarafından Akreditasyon Adayı olarak adlandırılan İlahiyat Enstitüsü aracılığıyla sunulmaktadır. CDU İlahiyat Enstitüsü, dijital alanda dönüştürücü bir öğrenme deneyimi sağlamayı ve 21. yüzyılda yeni evangelizasyon için liderler geliştirmeyi amaçlamaktadır. Yüksek Lisans Sertifikaları, yüksek lisans düzeyinde ilahiyatın bir yönünün derin ve odaklanmış bir çalışmasını sağlar. Kazanılan krediler, daha sonra tam bir diploma almaya karar verebilecekleri için MA derecesi programına aktarılabilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Charles Town
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
St John's College

Kısa bir program ile ilahiyatta ileri düzeyde bir çalışma yapmak isteyenler için, Common Awards programının bir parçası olarak Durham Üniversitesi tarafından onaylanan te ... [+]

Kısa bir program ile ilahiyatta ileri düzeyde bir çalışma yapmak isteyenler için, Common Awards programının bir parçası olarak Durham Üniversitesi tarafından onaylanan teoloji, bakanlık ve misyonda Yüksek Lisans Belgesi sunuyoruz. Bu yarı zamanlı derste, genellikle bir yıl boyunca seviye 5 ve 6 modüllerini inceleyeceksiniz.

Bu, başka bir konuda bir dereceye sahip olanlar için tasarlanmış ve profesyonellerinin Hıristiyan alaka düzeyini yansıtmak isteyenler için tasarlanmış erişilebilir bir derstir.

Lisansüstü Sertifika modülleri

Yıl boyunca üç modülden çalışacaksınız:

İncil Araştırmaları'nın ilkinde Eski ve Yeni Ahit'teki bir dizi metnin önemli yönleri ele alınmakta, sizi İncil eleştirisine modern yaklaşımlarla tanıştırmakta ve Kutsal Kitabı kişisel, bakan ve profesyonel ortamlarda kullanmanız için yollar yaratmaktadır.... [-]

Birleşik Krallık Nottingham
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
1 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku