Teoloji En iyi Kurs Eğitimleri

bir öğrenci zaten bir lisans tamamlandıktan sonra bir lisansüstü sertifika genellikle bir kolej veya üniversite kazanılır. Çalışmanın bu yoğun kurs genellikle kısadır ve uzman bilgi ve becerileri ileri öğretir. İlahiyat alanında yüksek lisans belgesi nedir? teoloji mezunu sertifika öğrencileri dinleri ve nasıl dünyayı etkileyecek çalışma sağlar. Birçok teolojik prog… Devamını oku

bir öğrenci zaten bir lisans tamamlandıktan sonra bir lisansüstü sertifika genellikle bir kolej veya üniversite kazanılır. Çalışmanın bu yoğun kurs genellikle kısadır ve uzman bilgi ve becerileri ileri öğretir.

İlahiyat alanında yüksek lisans belgesi nedir? teoloji mezunu sertifika öğrencileri dinleri ve nasıl dünyayı etkileyecek çalışma sağlar. Birçok teolojik programlar Hıristiyanlık, İncil'deki kavram ve ilkeleri üzerinde durulacak ve nasıl dini tarih bugünün dünyasında etkili olmaktadır. Öğrenciler felsefe, teoloji, bakanlık, Hıristiyanlık ve diğer dinler, İncil çalışmaları ve tarih gibi konuları kapsayan ders alabilirler. kendi kariyer bağlı olarak, öğrencilerin İncil, liderlik becerileri veya dini temelleri öğretmeye öğrenmelerini odaklanmayı seçebilir.

Öğrenciler teoloji yüksek lisans belgesi kazanç birçok faydalar yaşarsınız.din düşünceli çalışma genellikle insanlar olursa olsun girmek hangi meslekte, canlı ve proaktif çalışma olanağı sağlar. Bir kişi teoloji alanında kariyer ilgilenen varsa, bu sertifika onların hedeflerine ulaşmalarını yardımcı olabilir.

İlahiyat alanında yüksek lisans belgesi maliyeti çeşitli faktörlerden etkilenir. Maliyetler okul ve bulunduğu bölgeye bağlı olarak değişecektir. sizi ilgilendiren her program bu yüksek lisans belgesi ile ilgili maliyetleri tam bilgi almak için temasa geçilmelidir.

İlahiyat alanında yüksek lisans belgesi takip Birçok kişi din adamlarının ya da lider olarak ya Kilisesi içinde çalışma dışarı çıkar bunu. Bazı pozisyonlar yatıyordu lideri papaz, papaz ya da misyoner bulunmaktadır. Bazı pozisyonlar ileri çalışmalar gerektirir. Bu lisans belgesi Arts veya doktora derecesi Master zorluklarına hazırlamak, bu çalışmalara bir yol olarak kullanılabilir.

İlahiyat alanında yüksek lisans belgesi için başvuru online olarak yapılabilir. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
St John's College
Nottingham, Birleşik Krallık

Kısa bir program ile ilahiyatta ileri düzeyde bir çalışma yapmak isteyenler için, Common Awards programının bir parçası olarak Durham Üniversitesi tarafından onaylanan teoloji ... +

Kısa bir program ile ilahiyatta ileri düzeyde bir çalışma yapmak isteyenler için, Common Awards programının bir parçası olarak Durham Üniversitesi tarafından onaylanan teoloji, bakanlık ve misyonda Yüksek Lisans Belgesi sunuyoruz. Bu yarı zamanlı derste, genellikle bir yıl boyunca seviye 5 ve 6 modüllerini inceleyeceksiniz. -
Graduate Certificate
Yarı zamanlı
Ingilizce
e-Öğrenme