Filter
Graduate Certificate
Avustralya New South Wales Sydney Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

in New South Wales Avustralya'da Uygulamalı Dilbilim Yüksek Lisans Sertifikaları Hepsini İncele 2019/2020

Lisansüstü sertifika programı lisans ya da yüksek lisans eğitiminden sonra alınabilmektedir. Özellikle eğitim aldıkları alandan başka bir alanda bilgi edinmek isteyen bireyler için idealdir.  

Yabancı dil öğretmenleri, öğrencilerin dil planlama becerilerini anlamada yardımcı olabileceği için, uygulamalı dilbilim araştırmalarından faydalanmıştır. Uygulamalı dilbilim, öğrencilerin dil yeterlilik düzeylerini ölçmenin yanı sıra dil öğretim yöntemlerini değerlendirmede de yardımcı olabilmektedir.

Avustralya sadece 23 milyon bir topluluk olmasına rağmen dünyada yabancı öğrencilerin en büyük üçüncü numarası vardır. Bu güçlü akademik kimlik, ama Avustralya kurumlar gibi yüksek şehirler olarak sıralanır olduğunu anavatanı etrafında ev onları.

Eleven üniversiteler büyük ölçüde bu şehirde faaliyet göstermektedir. Örneğin, Yeni Güney Galler ve Macquarie Üniversitesi Sydney, Üniversitesi popüler Üniversitesi'nin burada bulunmaktadır.

in New South Wales Avustralya'da Uygulamalı Dilbilim Kurs Eğitimleri Üniversitelerle İletişime Geçin 2019/2020

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Uygulamalı Dilbilim, Sydney

Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
University of Technology Sydney

UTS , yazarlar ve uluslararası alanda tanınmış uzmanlar tarafından yayınlanmış akademisyenlerle birlikte, lisansüstü dil ve okuma-yazma kursları konusunda dünya lideri bi ... [+]

Bu ders, bir başlangıç ​​TESOL eğitim yeterliliği ve dil ve okuryazarlık eğitimi, yanı sıra kendi uygulama alanlarında uygulama gelişmiş ve entegre bilgi edinmek isteyen lisansüstü öğrenciler için uygundur. Kurs, hem denetimli öğretim pratikleriyle hem de dil eğitimi alanındaki son gelişmelere vurgu yapmaya odaklanmıştır. Kredi tanıma mevcut olabilir.

Kariyer seçenekleri Avustralya'da bir TESOL öğretmeni veya uluslararası bir dil olarak İngilizce öğretmeni (EIL) içerir (başvuru sahiplerinin iş gereksinimleriyle ilgili potansiyel istihdam eden kurumları kontrol etmeleri önerilir).

[-]
Avustralya Sydney
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
0.5 - 1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku