Akademikprogramlar.com

in New South Wales Avustralya'da Uygulamalı Dilbilim Yüksek Lisans Sertifikaları Hepsini İncele 2019/2020

Lisansüstü sertifika programı lisans ya da yüksek lisans eğitiminden sonra alınabilmektedir. Özellikle eğitim aldıkları alandan başka bir alanda bilgi edinmek isteyen bireyler için idealdir.  

Yabancı dil öğretmenleri, öğrencilerin dil planlama becerilerini anlamada yardımcı olabileceği için, uygulamalı dilbilim araştırmalarından faydalanmıştır. Uygulamalı dilbilim, öğrencilerin dil yeterlilik düzeylerini ölçmenin yanı sıra dil öğretim yöntemlerini değerlendirmede de yardımcı olabilmektedir.

Avustralya sadece 23 milyon bir topluluk olmasına rağmen dünyada yabancı öğrencilerin en büyük üçüncü numarası vardır. Bu güçlü akademik kimlik, ama Avustralya kurumlar gibi yüksek şehirler olarak sıralanır olduğunu anavatanı etrafında ev onları.

Eleven üniversiteler büyük ölçüde bu şehirde faaliyet göstermektedir. Örneğin, Yeni Güney Galler ve Macquarie Üniversitesi Sydney, Üniversitesi popüler Üniversitesi'nin burada bulunmaktadır.

in New South Wales Avustralya'da Uygulamalı Dilbilim Kurs Eğitimleri Üniversitelerle İletişime Geçin 2019/2020

1 Sonuçlar Uygulamalı Dilbilim, Sydney Filter

Uygulamalı Dilbilim ve TESOL Yüksek Lisans Belgesi

University of Technology Sydney
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 0.5 - 1 yıl Ocak 2020 Avustralya Sydney + 1 daha

UTS , yazarlar ve uluslararası alanda tanınmış uzmanlar tarafından yayınlanmış akademisyenlerle birlikte, lisansüstü dil ve okuma-yazma kursları konusunda dünya lideri bir kuruluştur. Bu ders öğrencilere, İngilizce öğretiminin profesyonel alanları hakkında, diğer TESOL dilleri ve TESOL öğretim yeterliliği ile uygulamalı dilbilim konularında bilgi edinme fırsatı sunar.