ACADEMICCOURSES

Veri Bilimi Top Kurs Eğitimleri

Bir lisans derecesini tamamladıktan sonra, birçok öğrenci lisansüstü sertifika programına kayıt yaptırarak eğitimlerini ilerletmek ister. Bu tür bir program tipik olarak öğrencilere kendi seçtikleri alanda uzman bilgi vermek için tasarlanmış çeşitli kısa sınıflardan oluşur.

Veri biliminde mezuniyet sertifikası nedir? Bu tip bir kurs, genellikle öğrencilerin teknolojiyi anlamalarını sağlarken, aynı zamanda tarihin nasıl verimli bir şekilde toplanıp depolanacağını öğretir. Dersler, öğrencilerin gelişimini tamamlamak için web geliştirme, sistem geliştirme ve veritabanı sistemleri gibi konuları kapsayabilir. Öğrenciler genellikle aynı zamanda konuyla ilgili tam bir kavrayış sağlamak için veri teorisi ve analitiği üzerinde çalışırlar.

Öğrenciler genellikle bir yüksek lisans programına kayıtlı iken önemli becerileri geliştirir. Yaratıcılık genellikle öğrencilerin benzersiz fikir ve uygulamalar geliştirmesine izin verirken, güçlü bilgisayar becerileri başarı için gerekli olabilir. Problem çözme becerileri, hem kişisel hem de profesyonel olarak yaşamın birçok alanında faydalı olabilir.

Her üniversitenin kendine has öğrenim ücreti olduğu için, lisansüstü sertifika programının fiyatı değişir. Programın belirli bir okulda ne kadar ücret aldığını öğrenmek için, en iyi fikir genellikle kurumla doğrudan iletişim kurmaktır.

Veri bilimlerinde yüksek lisans derecesi olan öğrenciler için birçok farklı kariyer fırsatı genellikle mevcuttur. Sayılarla çalışmaktan hoşlanan öğrenciler istatistikçi olarak iş bulabilirken, diğerleri veri analistleri olarak kariyer yapmayı tercih edebilirler. Birçoğu program veya proje yöneticisi olur. Diğer popüler iş seçenekleri arasında veri madencileri veya iş zekası raporlama uzmanları bulunur. Bazıları, gelecekteki öğrenciler için öğrendikleri bilgileri aktarmak için öğretmen olmayı seçebilirler.

Kampüsteki lisansüstü sertifika programına yönelik dersler almak hala popüler bir seçenekken, çevrimiçi programlara kaydolmak, öğrencilere kişisel yaşamlarını eğitimleriyle dengeleme konusunda esneklik sağlıyor. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

6 Sonuçlar Veri Bilimi Filter

Graduate Certificate in Data Sciences

University of Michigan-Flint
Graduate Certificate
29 Nis 2020
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
12 aylar
15 Mar 2020
Ingilizce
Kampüs

The Graduate Certificate in Data Sciences certificate program is intended primarily for individuals with B.S. degrees in Computer Science, Computer Information Systems, and bu ...

Devamını oku

İş Analitisinde Yüksek Lisans Belgesi

Bryant University
Graduate Certificate
<
Yarı zamanlı
<
8 aylar
Ingilizce
Kampüs

Bryant, analitik eğitiminde liderlik rolünü oynar. Kurslarımız stratejik ortak kuruluşlar tarafından sağlanan gerçek dünyadaki verileri kullanır.

Devamını oku

İş Karar Verme Veri Analitiği Yüksek Lisans Belgesi

Durham College
Graduate Certificate
<
Tam zamanlı
<
2 dönem
Ingilizce
Kampüs

Daha fazla organizasyon, kurumsal planlama ve karar alma süreçlerini yönlendirmek için verilere güvendiğinden, kapsamlı veri toplama ve manipülasyon ihtiyacını karşılamak için ...

Devamını oku

Çevrimiçi Veri Bilimi Yüksek Lisans Belgesi

James Cook University Online
Graduate Certificate
Oca 2020
<
Yarı zamanlı
<
8 aylar
Ingilizce
e-Öğrenme

James Cook University'nin çevrimiçi Veri Bilimi Yüksek Lisans Belgesi, veri odaklı bir dünyada fırsatları en üst düzeye çıkarmak için gereken temel bilgileri edinmenin hızlı b ...

Devamını oku

Veri Bilimi Yüksek Lisans Belgesi

Lewis University Online
Graduate Certificate
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
12 aylar
Ingilizce
e-Öğrenme

12 ay kadar kısa bir sürede, Lewis Üniversitesi'nde çevrimiçi olarak kolayca sunulan Veri Bilimi Lisansüstü Sertifikanızı alın. Büyük miktarda veri kümesinin analizinde yer al ...

Devamını oku

Hesaplamalı Biyoloji ve Biyoinformatikte Veri Bilimi Yüksek Lisans Belgesi

Lewis University Online
Graduate Certificate
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
12 aylar
Ingilizce
e-Öğrenme

12 ay kadar kısa bir sürede Hesaplamalı Biyoloji Veri Bilimi Lisansüstü Sertifikanızı alın

Devamını oku