Akademikprogramlar.com

Veri Bilimi Top Kurs Eğitimleri

Bir lisans derecesini tamamladıktan sonra, birçok öğrenci lisansüstü sertifika programına kayıt yaptırarak eğitimlerini ilerletmek ister. Bu tür bir program tipik olarak öğrencilere kendi seçtikleri alanda uzman bilgi vermek için tasarlanmış çeşitli kısa sınıflardan oluşur.

Veri biliminde mezuniyet sertifikası nedir? Bu tip bir kurs, genellikle öğrencilerin teknolojiyi anlamalarını sağlarken, aynı zamanda tarihin nasıl verimli bir şekilde toplanıp depolanacağını öğretir. Dersler, öğrencilerin gelişimini tamamlamak için web geliştirme, sistem geliştirme ve veritabanı sistemleri gibi konuları kapsayabilir. Öğrenciler genellikle aynı zamanda konuyla ilgili tam bir kavrayış sağlamak için veri teorisi ve analitiği üzerinde çalışırlar.

Öğrenciler genellikle bir yüksek lisans programına kayıtlı iken önemli becerileri geliştirir. Yaratıcılık genellikle öğrencilerin benzersiz fikir ve uygulamalar geliştirmesine izin verirken, güçlü bilgisayar becerileri başarı için gerekli olabilir. Problem çözme becerileri, hem kişisel hem de profesyonel olarak yaşamın birçok alanında faydalı olabilir.

Her üniversitenin kendine has öğrenim ücreti olduğu için, lisansüstü sertifika programının fiyatı değişir. Programın belirli bir okulda ne kadar ücret aldığını öğrenmek için, en iyi fikir genellikle kurumla doğrudan iletişim kurmaktır.

Veri bilimlerinde yüksek lisans derecesi olan öğrenciler için birçok farklı kariyer fırsatı genellikle mevcuttur. Sayılarla çalışmaktan hoşlanan öğrenciler istatistikçi olarak iş bulabilirken, diğerleri veri analistleri olarak kariyer yapmayı tercih edebilirler. Birçoğu program veya proje yöneticisi olur. Diğer popüler iş seçenekleri arasında veri madencileri veya iş zekası raporlama uzmanları bulunur. Bazıları, gelecekteki öğrenciler için öğrendikleri bilgileri aktarmak için öğretmen olmayı seçebilirler.

Kampüsteki lisansüstü sertifika programına yönelik dersler almak hala popüler bir seçenekken, çevrimiçi programlara kaydolmak, öğrencilere kişisel yaşamlarını eğitimleriyle dengeleme konusunda esneklik sağlıyor. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

5 Sonuçlar Veri Bilimi Filter

Veri yönetimi ve analitik lisans sertifikası

Kennesaw State University
Kampüs Tam zamanlı Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Kennesaw

Veri Yönetimi ve Analytics Programı Yüksek Lisans Belgesi, Veri Yönetimi ve Analytics, özellikle büyük ölçekli iş veri işleme destekleyen teknolojileri ve sistemleri alanında bilgilerini ilerletmek için bilgi işlem alanında lisans derecesine sahip BT uzmanları için tasarlanmıştır.

Çevrimiçi Veri Bilimi Yüksek Lisans Belgesi

James Cook University Online
e-Öğrenme Yarı zamanlı 8 aylar Ocak 2020 Avustralya Avustralya Çevrimiçi

James Cook University'nin çevrimiçi Veri Bilimi Yüksek Lisans Belgesi, veri odaklı bir dünyada fırsatları en üst düzeye çıkarmak için gereken temel bilgileri edinmenin hızlı bir yoludur.

Hesaplamalı Biyoloji ve Biyoinformatikte Veri Bilimi Yüksek Lisans Belgesi

Lewis University Online
e-Öğrenme Tam zamanlı 12 aylar Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri Romeoville

12 ay kadar kısa bir sürede Hesaplamalı Biyoloji Veri Bilimi Lisansüstü Sertifikanızı alın

Veri Bilimi Yüksek Lisans Belgesi

Lewis University Online
e-Öğrenme Tam zamanlı 12 aylar Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri Romeoville

12 ay kadar kısa bir sürede, Lewis Üniversitesi'nde çevrimiçi olarak kolayca sunulan Veri Bilimi Lisansüstü Sertifikanızı alın. Büyük miktarda veri kümesinin analizinde yer alan ve önemli miktarda kurumsal veriyi toplayarak ve yorumlayarak bilgiyi damıtmak için etkili çözümler geliştirmek için gerekli olan matematiksel ve bilgisayar bilimleri konularına ilişkin bilgi edinin.

İş Karar Verme Veri Analitiği Yüksek Lisans Belgesi

Durham College
Kampüs Tam zamanlı 2 dönem Bilgi iste Kanada Whitby

Daha fazla organizasyon, kurumsal planlama ve karar alma süreçlerini yönlendirmek için verilere güvendiğinden, kapsamlı veri toplama ve manipülasyon ihtiyacını karşılamak için giderek daha karmaşık iş zekası ve veri araçları kullanılmaktadır. Bu, endüstrinin örgütsel ve pazar fırsatlarına hızlı bir şekilde yanıt vermesini sağlar. İş Kararı için Veri Analitiği Lisansüstü sertifika verme, bu yüksek talepli alanda size gerçek dünyadaki iş kararlarını vermeyi ve veri bilgileri, veri yönetimi ve veri bilimi.