Filter
Graduate Certificate
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Yaratıcı Yazarlık En iyi Kurs Eğitimleri

Bir lisansüstü sertifika uzmanlık eğitimi ve çalışma tamamlayan öğrencilere ödüllendirilir. Bir usta 'ın derecesi olarak prestijini bir kimlik benzer. Lisansüstü sertifikaları genellikle bir lisans 'ın derecesi tamamlandıktan sonra takip edilmektedir.

Sen merak edebilir, yaratıcı yazılı bir lisans sertifika nedir? Bu geliştirir ve yazma becerilerini geliştiren bir programdır. Dersler nasıl daha iyi araziler, karakterler ve hikayeler yazmaya öğretmektir. Daha iyi Katılımcılar hızı, diyalog ve stilini ele onların becerileri. Bazı yaratıcı yazma programları öğrencilerin kurgu, non-fiction, şiir ya da kısa hikayeler dahil olmak üzere işin çeşitli, takip sağlar. Diğer programlar gibi çizgi senaryo veya kitap yayıncılığı gibi belirli odaklarda var. Birçok lisansüstü sertifika programları da yaratıcı yazma iş yönlerini keşfetmek.

Yaratıcı yazma öğrenciler gibi nasıl daha iyi hikayeler zanaat öğrenme sırasında edebi temalar nasıl yorumlanacağı gibi çeşitli beceriler, kazanç.Onlar daha iyi yazarlar, eleştirmenler ve genel yaratıcı insanlar haline gelir. Bir sertifikayı Kazanç daha iyi kariyer fırsatları yol açabilir.

Yaratıcı yazma programları geniş itiraz var ve seçim için birçok program vardır. bu öğrenme türü ve programın uzunluğuna gelince Her kurum farklıdır. Bütün bunlar sertifikanızı kazanç maliyetini etkiler. İletişim okulları doğrudan maliyetleri hakkında daha fazla bilgi almak için.

Yaratıcı yazılı bir lisans sertifika yayının birden fazla alanlarda daha iyi yazma fırsatları yol açabilir. Diğerleri başka şekillerde kullanmak için kendi yazma ve düzenleme teknikleri koyarken Bazı mezunlar profesyonel yazarlar olmaya devam ediyor. Mezunlar dergi, gazete, televizyon şovları, filmler ve çevrimiçi medya için yazma ve düzenleme için gidebilirsiniz.

lisansüstü sertifika kazanmak için sayısız fırsatlar vardır. Sen arzuları ve ihtiyaçları karşılayan bir program bulabilirsiniz.Birçok kurum kendi programları için online sınıflar ve uzaktan öğrenme seçenekleri vardır. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Yaratıcı Yazarlık

Kennesaw State University

MAPW Programı, Yaratıcı Yazarlık alanında Lisansüstü Sertifika sunmaktadır. Benzersiz bir dörtlü ders, derece dışı bir program, amacı, metro Atlanta ve Kuzey Georgia'da n ... [+]

Yaratıcı Yazarlık Lisans Belgesi

MAPW Programı, Yaratıcı Yazarlık alanında Lisansüstü Sertifika sunmaktadır. Benzersiz bir dörtlü ders, derece dışı bir program, amacı, metro Atlanta ve Kuzey Georgia'da nitelikli yazarlık öğrencilerine, yoğun bir yaratıcı yazma eğitimi isteyen, ancak mezun olmak istemeyen bir yazar topluluğunda öğretim ve üyelik sağlamaktır. programı.

Yaratıcı Yazarlık Yüksek Lisans Belgesi:

Nitelikli öğrencilerin profesyonel yazarlar tarafından öğretilen lisansüstü düzeyde yazma atölyelerinde eğitim yapmalarını sağlar Şiirlerini geliştirme, hikaye geliştirme, oyun senaryo yazımı veya anılarını tamamlama ile ilgilenen kişiler için tasarlanmıştır Öğrencilere, yayınlanmış yazarlar ile ciddi ve üretken bir ortamda çalışma fırsatı sunar Öğrencilere yüksek düzeyde bir yazarlık eğitimi verir ve yazarları, yazışmalarını keşfetmek, edebi olaylara katılmak ve kişisel ve mesleki ufuklarını genişletmek isteyen her yaştan ilgi çekici yazar topluluğuna getirir. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Kennesaw
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku