ACADEMICCOURSES

Yazılım Mühendisliği En iyi Kurs Eğitimleri

Lisans derecesi olan öğrenciler yüksek öğrenim aramaya karar verdiklerinde, genellikle bir yüksek lisans belgesi almaya karar verirler. Bir yüksek lisans derecesi ile karıştırılmamalıdır, bu programlar öğrencilere belirli bir çalışma alanı hakkında daha fazla bilgi sağlar, ancak sadece birkaç dersin tamamlanması gerekir.

Yazılım mühendisliğinde mezuniyet sertifikası nedir? Bu çalışma alanında lisansüstü bir sertifikaya devam ederken, öğrenciler, yazılımın nasıl üretildiğini ve birçok makine, program ve uygulama için yazılımı geliştirmek için neler yapılması gerektiğini öğrenebilirler. Öğrenciler bu sertifikayı kazanmak için yazılım mühendisliği, yazılım proje planlaması, analiz ve tasarım gibi çeşitli temel sınıflar alabilirler. Öğrenciler ayrıca bileşen tabanlı geliştirme, etkileşim mühendisliği ve gömülü sistemler üzerinde de çalışabilirler.

Bu sertifikayı kazanmanın temel faydalarından biri, öğrencilerin daha yüksek ödeme yapan bir kariyere sahip olmalarına yardımcı olabilecek yazılım mühendisliği hakkında daha fazla şey öğrenmeleridir. Öğrenciler seçtikleri kariyerinde başarılı olmalarına yardımcı olabilecek analiz ve organizasyon becerilerini de geliştirebilirler.

Yazılım mühendisliğinde yüksek lisans sertifikası almak için ne kadar maliyeti birçok faktöre bağlıdır. Bunlar, katıldığı okulun şahsen veya çevrimiçi olup olmadığını, okulun harç için ne kadar ücret aldığını ve sertifikayı tamamlamak için ne kadar sürdüğünü içerebilir.

Bu sertifika türünü kazananlar, teknoloji ve tasarımdan askeri taahhütlere ve daha fazlasına kadar çeşitli alanlarda kariyer yapabilirler. Bu lisans sertifikasına sahip olanlar, bir yazılım geliştiricisi, yazılım mühendisi, bilgi teknolojisi uzmanı veya siber güvenlik uzmanı olarak çalışabilirler. Bu sertifikaya sahip olanlar ayrıca veritabanı yöneticisi, proje yöneticisi, internet geliştiricisi veya yardım masası analisti olarak pozisyonları bulabilirler.

Dünya çapında yazılım mühendisliği alanında yüksek lisans sertifikası arayanların, kişisel ve çevrimiçi formatlarda birçok fırsat beklemektedir. Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki programınızı arayın ve seçtiğiniz formu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

2 Sonuçlar Yazılım Mühendisliği Filter

Mobil Uygulama Geliştirme Yüksek Lisans Belgesi

Cambrian College
Graduate Certificate
<
Tam zamanlı
<
3 dönem
Ingilizce
Kampüs

Mobil cihazlar için yerel uygulamalar ve ayrıca çapraz platform web uygulamaları oluşturmayı öğrenin. Müşteri gereksinimlerini karşılayan benzersiz kullanıcı deneyimleri geliş ...

Devamını oku

Yazılım ve Bilişim Sistemleri Testinde Yüksek Lisans Sertifikası (Co-op)

Fanshawe College
Graduate Certificate
04 May 2020
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Biliyor. Anla şunu. Dene. İletişim kur. Yazılım ve donanım bilgisi önemlidir ve günümüzün hızlı tempolu bilgi teknolojisi dünyasında, her şeyin sorunsuz çalıştığından emin olm ...

Devamını oku