Akademikprogramlar.com

Yazılım Mühendisliği En iyi Kurs Eğitimleri

Lisans derecesi olan öğrenciler yüksek öğrenim aramaya karar verdiklerinde, genellikle bir yüksek lisans belgesi almaya karar verirler. Bir yüksek lisans derecesi ile karıştırılmamalıdır, bu programlar öğrencilere belirli bir çalışma alanı hakkında daha fazla bilgi sağlar, ancak sadece birkaç dersin tamamlanması gerekir.

Yazılım mühendisliğinde mezuniyet sertifikası nedir? Bu çalışma alanında lisansüstü bir sertifikaya devam ederken, öğrenciler, yazılımın nasıl üretildiğini ve birçok makine, program ve uygulama için yazılımı geliştirmek için neler yapılması gerektiğini öğrenebilirler. Öğrenciler bu sertifikayı kazanmak için yazılım mühendisliği, yazılım proje planlaması, analiz ve tasarım gibi çeşitli temel sınıflar alabilirler. Öğrenciler ayrıca bileşen tabanlı geliştirme, etkileşim mühendisliği ve gömülü sistemler üzerinde de çalışabilirler.

Bu sertifikayı kazanmanın temel faydalarından biri, öğrencilerin daha yüksek ödeme yapan bir kariyere sahip olmalarına yardımcı olabilecek yazılım mühendisliği hakkında daha fazla şey öğrenmeleridir. Öğrenciler seçtikleri kariyerinde başarılı olmalarına yardımcı olabilecek analiz ve organizasyon becerilerini de geliştirebilirler.

Yazılım mühendisliğinde yüksek lisans sertifikası almak için ne kadar maliyeti birçok faktöre bağlıdır. Bunlar, katıldığı okulun şahsen veya çevrimiçi olup olmadığını, okulun harç için ne kadar ücret aldığını ve sertifikayı tamamlamak için ne kadar sürdüğünü içerebilir.

Bu sertifika türünü kazananlar, teknoloji ve tasarımdan askeri taahhütlere ve daha fazlasına kadar çeşitli alanlarda kariyer yapabilirler. Bu lisans sertifikasına sahip olanlar, bir yazılım geliştiricisi, yazılım mühendisi, bilgi teknolojisi uzmanı veya siber güvenlik uzmanı olarak çalışabilirler. Bu sertifikaya sahip olanlar ayrıca veritabanı yöneticisi, proje yöneticisi, internet geliştiricisi veya yardım masası analisti olarak pozisyonları bulabilirler.

Dünya çapında yazılım mühendisliği alanında yüksek lisans sertifikası arayanların, kişisel ve çevrimiçi formatlarda birçok fırsat beklemektedir. Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki programınızı arayın ve seçtiğiniz formu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

4 Sonuçlar Yazılım Mühendisliği Filter

Yazılım mühendisliği lisansüstü belgesi

Kennesaw State University
Kampüs Tam zamanlı Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Kennesaw

SWE'deki Yüksek Lisans Belgesi, öğrencilerin bilgisayar kullanmada önemli bir geçmişe sahip olduklarını varsayar. Bilgisayar bilgisini derinleştirir ve genişletir ve bunları bilgisayar endüstrisinde daha fazla sorumluluk alanlarına ve daha sonraki lisansüstü çalışmalara hazırlar.

Yazılım mühendisliği temellerinde lisansüstü sertifika

Kennesaw State University
Kampüs Tam zamanlı Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Kennesaw Marietta

SWE Vakıfları Yüksek Lisans Sertifikası, öğrencilerin bilgi işleminde önemli bir geçmişe sahip olmadıklarını varsayar. Bilgisayar bilgisini derinleştirir ve genişletir ve bunları bilgisayar endüstrisinde daha fazla sorumluluk alanlarına ve daha sonraki lisansüstü çalışmalara hazırlar.

Yazılım ve Bilişim Sistemleri Testinde Yüksek Lisans Sertifikası (Co-op)

Fanshawe College
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 yıl Ocak 2020 Kanada Londra + 1 daha

Biliyor. Anla şunu. Dene. İletişim kur. Yazılım ve donanım bilgisi önemlidir ve günümüzün hızlı tempolu bilgi teknolojisi dünyasında, her şeyin sorunsuz çalıştığından emin olmak, etkili bir işlem yürütmek için şarttır. IT ve yazılım geliştirme ile ilgili test paradigmalarını ve yöntemlerini daha iyi anlayarak Yazılım ve Bilgi Sistemleri Test programından çıkacaksınız.

Mobil Uygulama Geliştirme Yüksek Lisans Belgesi

Cambrian College
Kampüs Tam zamanlı 3 dönem Bilgi iste Kanada Sudbury

Mobil cihazlar için yerel uygulamalar ve ayrıca çapraz platform web uygulamaları oluşturmayı öğrenin. Müşteri gereksinimlerini karşılayan benzersiz kullanıcı deneyimleri geliştirme ve tasarlama becerilerini kazanmak için çeşitli teknolojiler ve programlama dilleri kullanacaksınız. İş odaklı kurslar ve yerleştirme, projeleri yönetme ve yürütme konusunda size temel becerileri ve pratik deneyimi vererek teknik yeteneklerinizi tamamlayacaktır.