Filter
Yüksek Lisans Diploması
Fransa Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Fransa'da Top 3 Yüksek Lisans Diploma Bak 2019/2020

Lisansüstü diplomalar hem kampüste hem de online olarak üniversiteler tarafından sunulmaktadır. Geleneksel kampüs içi programlar, öğrencilere yapılandırılmış bir eğitim ortamı ve eğitmenlere doğrudan erişim imkanı sunar. Online kurslar daha ulaşılabilirdir ve herhangi bir yerden tamamlanabilir.  

Fransa vatandaşlarına değil, aynı zamanda yabancılar değil sadece mükemmel bir yüksek öğretim sistemi sunuyor. Ülkenin 'ın dinamik kültürünün yabancı öğrenciler ve uluslararası kurs takip ilgilenenler çekiyor. Fransa bilimsel ve teknolojik yenilik bir geleneğe sahiptir. Bu bilim adamları tam olarak yaratıcılıklarını kullanmak sağlar.

Fransa'da Top Kurs Eğitimleri hakkında Okullarla İletişime Geçin 2019/2020

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

RUBIKA

Lisans Rubika döngüsünün amacı sağlam bir bilgi tabanlarını elde etmek seçtikleri (endüstriyel tasarım, animasyon veya video oyunu), alanında uzmanlaşmak için, dijital ya ... [+]

Lisans Rubika döngüsünün amacı sağlam bir bilgi tabanlarını elde etmek seçtikleri (endüstriyel tasarım, animasyon veya video oyunu), alanında uzmanlaşmak için, dijital yaratılış tüm alanları keşfetmek için öğrencilerimizin sağlamaktır gerekli akademik, teknik araçları ana ve proje tarafından takım çalışması bilmek, yaratmak.

Aynı zamanda bu projelerin etrafında iletişimi kontrol eder.

Bu multidisipliner programın amacı, sistemik ve küresel hem de yaratılmasına bir yaklaşım geliştirmek için öğrencilere sağlamaktır dijital donanım gibi medya her türlü teorik bilgi, teknik uzmanlık ve proje uygulama, birleştirir.

Aynı zamanda takım çalışması becerileri, aynı zamanda kendilerini ifade Fransızca ve İngilizce olarak, kamuoyunda bir proje sunmak için öğrenmek için öğrencilerin sağlayan, bilgi-being kültürünü geliştirmeyi içerir.... [-]

Fransa Valenciennes
Eylül 2019
Fransızca
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Edhec Online

Becerilerinizi ve yönetim becerilerinizi, herkesin farklı şekilde yapmayı cesaretlendirmeyi öğrendiği bir eğitim ve öğretim kursuyla geliştirin. Harmanlanmış Öğrenme Yöne ... [+]

Becerilerinizi ve yönetim becerilerinizi, herkesin farklı şekilde yapmayı cesaretlendirmeyi öğrendiği bir eğitim ve öğretim kursuyla geliştirin. Harmanlanmış Öğrenme Yöneticisi Eğitimi , yeni sorumluluklarınızın gelişimine hız vermenizi ve yönetim uygulamanızı dönüştürmenizi sağlar.

EDHEC Karışımlı Öğrenme Yöneticisi Eğitimi, yönetsel becerilerini güçlendirmek isteyen kanıtlanmış profesyonel deneyime sahip profesyoneller içindir.

Önkoşul:

BAC 2 ve mesleki deneyim onaylandı

Kabul prosedürü:

Konumlandırma BakımıBaşvuru dosyası ve motivasyon videosuKabul Komitesi Kararı... [-]
Fransa Île-de-France
Kasım 2019
Fransızca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
Edhec Online

Becerilerinizi ve yönetim becerilerinizi, herkesin farklı şekilde yapmayı cesaretlendirmeyi öğrendiği bir eğitim ve öğretim kursuyla geliştirin. % 100 çevrimiçi yönetici ... [+]

Fransa'da Yüksek Lisans Diplomaları 2019/2020.

Becerilerinizi ve yönetim becerilerinizi, herkesin farklı şekilde yapmayı cesaretlendirmeyi öğrendiği bir eğitim ve öğretim kursuyla geliştirin. % 100 çevrimiçi yönetici eğitimi , yeni sorumluluklarınızın gelişimine hız vermenizi ve yönetim uygulamalarınızı dönüştürmenizi sağlar.

EDHEC'in % 100 çevrimiçi yönetici eğitimi, yönetsel becerilerini geliştirmek isteyen kanıtlanmış profesyonel deneyime sahip profesyonellere yöneliktir.

Önkoşul:

BAC 2 ve mesleki deneyim onaylandı

Kabul prosedürü:

Konumlandırma BakımıBaşvuru dosyası ve motivasyon videosuKabul Komitesi Kararı... [-]
Fransa Île-de-France
Kasım 2019
Fransızca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku