Filter
Yüksek Lisans Diploması
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

73 Yüksek Lisans Diplomaları 2019/2020 Bul

Eğitimlerine devam etmek isteyen bireyler lisansüstü diploma programına kayıt yaptırarak yüksek öğrenim alabilirler. Sonuç olarak eğitimine devam eden bireyler uzun dönem kariyer hedeflerine ulaşabileceklerdir. Bu tip programlar bireylerin iş hayatına atılmasına ve çoğu zaman daha yüksek maaşlara çalışmalarına yardımcı olmaktadır.

Lisansüstü diploma programı nedir?

Bu tip diplomalar genelde meslek odaklı programları desteklemek üzere tasarlanmışlardır. Bu programlar genellikle bir iş veya kariyere odaklıdır. Bu programlara bireyler genellikle lisans eğitimlerini tamamladıktan sonra katılmaktadırlar. Program bir yıl ya da daha uzun sürebilmektedir.

Lisansüstü diploması almanın avantajları nelerdir?

Lisansüstü diploma alarak bireyler iş hayatına daha iyi hazırlanabilirler. Öğrenciler bir işi idare etmek için gerekli beceri ve bilgilere sahip olacaklardır.

Lisansüstü Diploma programlarının maliyeti nedir?

Bu programların maliyeti verildikleri okula göre değişiklik göstermektedir.

Lisansüstü diploma programıyla kariyerinizde nasıl ilerleme sağlayabilirsiniz?

Hali hazırda çalışan bireyler bu programları tamamladıktan sonra daha kolay terfi alabilmektedirler ya da daha iyi işler bulabilmektedirler.

Neden Online eğitim?

Lisansüstü online diploma alarak öğrenciler hem eğitimlerine devam edebilirler hem de iş ve aile hayatlarını aynı anda sürdürebilirler. Hızlı ve pratik bir eğitimdir ve öğrenme hızınızı kendiniz de belirleyebilirsiniz.

Lisansüstü diploma nerede alınabilir?

Eğitiminiz için seçeceğiniz okulda önemlidir çünkü iş verenler işe alımda eğitim kurumunu da göz önünde bulundurmaktadırlar. Onay almış kaliteli okullar iş verenlerin gözünde önem taşımaktadır.

Lisansüstü diploma programına nasıl başvuru yapılır?

 

Aşağıdaki programları inceleyin ve seçtiğiniz okulun kabul ofisiyle iletişime geçin. Formu doldurarak başlayabilirsiniz.

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

U Law Hong Kong

Hukuk Yüksek Lisans Diploması (i-GDL) - Tam gün Reg. 252955. Hukuk Üniversitesi (ULaw) GDL iş yükünü daha iyi bir yaklaşım için yayar. GDL'miz, öğrencilerin kısa bir süre ... [+]

Çevrimiçi Hukuk Yüksek Lisans Diploması (i-GDL) - Tam zamanlı. Reg. 252955

Hukuk Yüksek Lisans Diploması (i-GDL) - Tam gün Reg. 252955

Hukuk Üniversitesi (ULaw) GDL iş yükünü daha iyi bir yaklaşım için yayar.

GDL'miz, öğrencilerin kısa bir süre içerisinde kendilerini tam olarak kanuna sokmalarını sağlar.

İşte GDL'imizin gelecekteki yasal kariyeriniz için hazırlamanıza en iyi şekilde yardımcı olmasının nedenlerinden bazıları şunlardır:

Daha iyi bir programDaha iyi tempolu GDL'miz, çok kısa bir sürede çok büyük miktarda hukuk öğrenmek için yönetilebilir hale getirir.Aşırı öğrenme kursu sonu olmayan öğrenmeNitelikli avukatlar tarafından öğretim... [-]
Hong Kong
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
12 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Edhec Online

Becerilerinizi ve yönetim becerilerinizi, herkesin farklı şekilde yapmayı cesaretlendirmeyi öğrendiği bir eğitim ve öğretim kursuyla geliştirin. Harmanlanmış Öğrenme Yöne ... [+]

Becerilerinizi ve yönetim becerilerinizi, herkesin farklı şekilde yapmayı cesaretlendirmeyi öğrendiği bir eğitim ve öğretim kursuyla geliştirin. Harmanlanmış Öğrenme Yöneticisi Eğitimi , yeni sorumluluklarınızın gelişimine hız vermenizi ve yönetim uygulamanızı dönüştürmenizi sağlar.

EDHEC Karışımlı Öğrenme Yöneticisi Eğitimi, yönetsel becerilerini güçlendirmek isteyen kanıtlanmış profesyonel deneyime sahip profesyoneller içindir.

Önkoşul:

BAC 2 ve mesleki deneyim onaylandı

Kabul prosedürü:

Konumlandırma BakımıBaşvuru dosyası ve motivasyon videosuKabul Komitesi Kararı... [-]
Fransa Île-de-France
Kasım 2019
Fransızca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
Cambridge School of Visual & Performing Arts

Yüksek lisans programları, yüksek düzeyde bağımsızlık ve belirli bir öğrenme becerileri seti gerektiren kısa, yoğun öğrenme deneyimleridir. Bu program MA'da iyi yapmak iç ... [+]

hakkında

Yüksek lisans programları, yüksek düzeyde bağımsızlık ve belirli bir öğrenme becerileri seti gerektiren kısa, yoğun öğrenme deneyimleridir. Bu program MA'da iyi yapmak için gereken becerileri geliştirmenize yardımcı olmak için hazırlanmıştır.

Yeteneğiniz / deneyiminiz ile lisansüstü eğitim seviyeniz arasındaki boşluğu doldurmak için tasarlanmıştır. İngilizce konuşan eğitim kültüründe bağımsız bir öğrenci olmanız ve kendinize güvenmeniz için cesaretlendirmeye önem verilir.

Yüksek Lisans Diploması, bir Yüksek Lisans'a doğrudan giriş için gerekli seviyeyi elde etmek için sözlü İngilizce'nizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca, portföyünüzü daha da geliştirmenize ve mevcut becerilerinizi geliştirmenize ya da potansiyel araştırma yollarını geliştirmenize yardımcı olmak için, Birleşik Krallık öğrenim ve öğretme stilleri hakkında bir anlayışa ihtiyaç duyduğunuz deneyimi size sağlayacaktır.... [-]

Birleşik Krallık Cambridge
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Australian National University (ANU) - Law

ANU Lisansüstü Hukuk Uygulaması Diploması (GDLP), Lisans Hukukunu veya Juris Doktorunu tamamlamış olanlar ve Avustralya’da yasal bir uygulayıcı olarak kabul edilmek istey ... [+]

ANU Lisansüstü Hukuk Uygulaması Diploması (GDLP), Lisans Hukukunu veya Juris Doktorunu tamamlamış olanlar ve Avustralya’da yasal bir uygulayıcı olarak kabul edilmek isteyenler ve diğer bazı ülkeler için idealdir.

ANU GDLP'niz çevrimiçi olarak sunulur ve dünyanın her yerinden tamamlanabilir - 4 günlük Yüz Yüze 'Uygulayıcı Olma' (BAP) kursu hariç. BAP kursu, yıl boyunca Avustralya'nın çeşitli yerlerinde sunulmaktadır. Size uygun olan herhangi bir yerde başvurabilir ve ardından ANU GDLP'nin geri kalanını çevrimiçi olarak tamamlayabilirsiniz.

ANU GDLP’nizi tamamlamak, Avustralya’nın önde gelen üniversite Uygulamalı Hukuk Eğitimi sağlayıcısından (PLT) yüksek lisans yeterlilik kazanacaktır. ANU GDLP'niz, lisans eğitiminizde edindiğiniz bilgileri temel alarak size kariyerinizde bir sonraki adımı atmanız gereken pratik becerileri sağlayacaktır.... [-]

Avustralya Canberra
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
6 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Australian Academy Of Music And Performing Arts (AMPA)

Yüksek Lisans programında yer alan iki dönem Müzik Lisansüstü Diploması, bilgi tabanını geliştirmek, performans becerilerini güçlendirmek ve lisans derecesini başarıyla t ... [+]

Yüksek Lisans programında yer alan iki dönem Müzik Lisansüstü Diploması, bilgi tabanını geliştirmek, performans becerilerini güçlendirmek ve lisans derecesini başarıyla tamamlamış olan veya başarılı bir şekilde tamamlamayan kişilerin eğitim ve organizasyon yeteneklerini güçlendirmek için tasarlanmıştır. Profesyonel performans alanında yüksek düzeyde beceri ve tanıma elde etmiş olmak. İki yüksek lisans seminer ünitesinin ve seçmeli ünitelerin dahil edilmesi, bu iki Trimester programının bitiminde performans, kompozisyon ve şarkı yazma, stüdyo öğretimi ve müzik perakendeciliği ve dağıtımı alanlarında mesleğe girmeyi tercih eden öğrenciler için önemli olacaktır. Yüksek Lisans programına devam etmeyi seçmeleri durumunda, bu birimler onları kursun ikinci yılında sunulan birimlerin başarılı bir şekilde tamamlanması için hazırlamış olacaklardır.... [-]

Avustralya Surry Tepeleri
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Birmingham Business School, University of Birmingham

... [+]

Bu program yönetiminde fonksiyonel konularda ayrıntılı bir topraklama sağlar ve kendi başına bir yeterlilik. Aynı zamanda bizim Yüksek Lisans ve MBA programlarına giriş kazanmak isteyenler güçlendirir. öğrenci grubu MBA 24/21 aylık programlar bu üstlenen ilk yıl hem ve Yüksek Lisans 24 aylık programlarının ilk yıl yanı sıra, bağımsız bir nitelik olarak GDBA okuyan oluşur. İşletme Yüksek Lisans Diploması (GDBA) temel özellikleri şunlardır: [-]
Birleşik Krallık Birmingham
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Kent - International Pathway Programmes

Kentin İşletme, Yönetim ve Finans Yüksek Lisans'sı, uluslararası öğrencilere Kent İşletme Okulu'nda [Business Studies, Economic Studies, Management Studies, Marketing Stu ... [+]

İşletme, Yönetim ve Finans Pre-Master's - GDip

Bilginizi geliştirin, organizasyonları, faaliyette bulunduğu dış ortamı ve nasıl yönetildiğini anlayın. İş ve Finans alanlarında eğitim almak için İngilizce'de özel modüller ile dil becerilerinizi geliştirin ve iş, yönetim veya finans alanında yüksek lisans derecesine hazırlanmak için geniş bir akademik beceri seti geliştirin.

Kentin İşletme, Yönetim ve Finans Yüksek Lisans'sı, uluslararası öğrencilere Kent İşletme Okulu'nda çeşitli yüksek lisans derecelerinde lisansüstü eğitim için bir yol sağlar.

Program, akademik becerilerinizi ve İngilizce dil yeterliliğinizi geliştirirken, lisansüstü eğitim için akademik konu bilginizi geliştirmeye odaklanır.... [-]

Birleşik Krallık Canterbury
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
CEV - Escuela Superior de Comunicación, Imagen y Sonido

Profesyonel Sanat Fotoğrafçılığı Kursunda HND ... [+]

Profesyonel Sanat Fotoğrafçılığı Kursunda HND

Bir reklamcılık çalışmasına ilişkin ilk varsayımdan pratik varsayımlar yapacak ve fotoğraf orijinallerinin tasarım ve düzenini baskıya entegre edeceksiniz.

Postprodüksiyon ve görüntülerin profesyonel sonuçlarla işlenmesi için Photoshop, Premiere, Bridge, InDesign ve Capture One gibi farklı araçlar kullanmayı öğreneceksiniz.

Sosyal fotoğrafçılık, seyahat ve macera raporları gibi farklı iletişim özellikleri çalışacaksınız. Fotoğrafçılığın görsel bir araç olarak rolünü ve resimlerde, kompozisyonda, anlam ve amaçta çalışan kodları öğreneceksiniz.

Bu yeterlilik sadece İSPANYOL ve BİLDİRİM olarak verilmektedir.... [-]

İspanya Madrid
Bilgi iste
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Leeds Beckett University

Bu ders, hukuk alanında birinci dereceniz yoksa yasal mesleğe girmenize olanak tanır. Sanal Öğrenme Ortamımız aracılığıyla sağlanan bu nitelik ve LLM Yeterlilik Hukuku De ... [+]

kurs ayrıntıları

Bu ders, hukuk alanında birinci dereceniz yoksa yasal mesleğe girmenize olanak tanır. Sanal Öğrenme Ortamımız aracılığıyla sağlanan bu nitelik ve LLM Yeterlilik Hukuku Derecesi, hukuk alanında önemli meslek kuruluşlarının gerektirdiği üzere avukat avukatı veya avukat olabilmek için eğitiminizin akademik aşamasını tamamlamak için gereken temel konuları kapsar.

Hukuk eğitiminde ve eğitimde değişiklikler

Yasal eğitim ve öğretim şu anda yasal sektördeki profesyonel düzenleyiciler tarafından ayrıntılı olarak incelenmektedir. İnceleme, halihazırda açık olan rotaları ve avukat ya da avukat olabilmek için gereken nitelikleri incelemekte ve mevcut rotaların değiştirilmesi ve kaldırılmasına ilişkin yeniliklerin yanı sıra yenilerini kurma ihtimalini de içermektedir.... [-]

Birleşik Krallık İngiltere'de Çevrimiçi
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Royal College of Art

Lisansüstü Diploma Sanatı ... [+]

Dünyanın bir numaralı sanat ve tasarım üniversitesini üst üste beş yıl boyunca (2015-2019) QS Dünya Üniversitesi Konu Sıralamasında inceleyin.

Program Hakkında

Lisansüstü Diploma Sanatı

Sanatta Yüksek Lisans Diploması Öğretimi

Program, katılımcıların kendileri için mevcut olan çalışma seçenekleri ve mezuniyetten sonra izleyebilecekleri olası kariyer yolları hakkında daha iyi bilgi sahibi olmalarını amaçlamaktadır.

Program en Master çalışmanın deneyimini yansıtma, doğada disiplinlerarası olacak RCA Üründeki kayıt sırasında bir uzmanlık ile, İç

Program şunları sunar:

Beş uygulama liderliğindeki disiplinlerden birinde uzmanlaşma fırsatı.Lisansüstü eğitim veya doğrudan iş başvurusu için başvuruda kullanılabilecek son bir portföyün geliştirilmesi.Son sınıflandırma ve yerlerin mevcudiyetine tabi olarak bir RCA MA programına garantili ilerleme.Eşsiz ve disiplinlerarası stüdyo temelli bir öğrenme deneyimi.İngilizce dil yeterliliğinin gelişimi.Lisansüstü çalışma için gerekli öğrenme yöntemlerine giriş.... [-]
Birleşik Krallık Londra
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
30 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
KNect365 Learning

Dünyanın önde gelen Avrupa hukuk merkezlerinden birinden öğrenim görüyor ve uzaktan öğrenme temelinde çalışılıyor, böylece ofisinizden uzakta geçirdiğiniz çok önemli zama ... [+]

2018'de, bu Diploma / Yüksek Lisans, PTES, Lisansüstü Öğretmenlik Deneyimi Anketi'ndeki öğrencilerden% 90.9 (Russell Grubu ortalaması% 80) olan genel bir memnuniyet oranı almıştır.

Londra’da bulunan The College of London’daki Dickson Poon Hukuk Fakültesi, dünya standartlarında eğitim ve son teknoloji araştırmalar sunmakta ve 2014’teki araştırma faaliyetlerinin niteliğini ve miktarını dikkate alan power güç ’sıralamasında 1. sırada Araştırma Mükemmelliği Çerçevesi (her 7 yılda bir yapılır.)

King's College London, Times Higher Education sıralamasına göre kalite açısından 7. oldu.

Genel olarak, King's College, dünyadaki en iyi 10 İngiltere üniversitesinden biridir (QS World University Rankings, 2018/19). İngiltere'de 9'uncu sırada olan Hukukta seçkin bir üne sahiptir (The Complete University Guide 2019)... [-]

Birleşik Krallık Londra
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
8 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Çocukları en kritik gelişim ve gelişim yıllarında öğretmek için küresel olarak tanınan bir nitelik kazanın. ... [+]

Çocukları en kritik gelişim ve gelişim yıllarında öğretmek için küresel olarak tanınan bir nitelik kazanın.

RMIT'in Eğitimde Yüksek Lisans Diploması (Erken Çocukluk Eğitimi), küçük çocukların yaşam için ihtiyaç duydukları becerileri nasıl öğrendiklerini anlamanızı sağlayacaktır.

Bu program, bir lisans derecesi olan ve şimdi erken çocukluk alanında öğretmek isteyenler için tasarlanmıştır.

Bu program sayesinde kazanacaklarınız

Bu programın mezunları, tüm erken çocukluk ortamlarında öğretmenlik yapmalarına izin veren, profesyonel bir öğretmenlik yeterliliğine sahip olacaklar.

Bu derece, teoriyi pratik ile ilişkilendirmeye ve müfredat tasarımında ortaya çıkan teknolojileri kullanarak çocukların yaratıcılığını, problem çözme ve yeniliğini geliştirmeye kendinize güven verecektir.... [-]

Avustralya Melbourne
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences

Psikoloji Yüksek Lisans Diploması, psikoloji alanında profesyonel bir kariyer yapmak isteyen diğer disiplinlerden mezunlar için İngiliz Psikoloji Derneği (BPS) ile kayıt ... [+]

Heyecan verici yeni bir kariyer yolculuğuna çıkın ve Lisansüstü Diploması Psikoloji ile kiralanan bir psikolog olmak için ilk adımı atın. Bu program, psikoloji dışındaki disiplinlerden mezunlar için tasarlanmıştır.

Zorlayıcı programımız, klinik, sağlık, eğitim, mesleki ve adli psikoloji alanları dahil olmak üzere sahada akredite edilmiş en yüksek lisans eğitim kursları için bir giriş şartıdır. British Psychological Society'den (BPS) Chartered Membership (GBC) Lisansüstü Basis için uygunluk sağlamak için akredite edilmiştir.

Hem teoride hem de uygulamada sizi eğitmek için geniş ve çeşitli öğrenme yöntemlerini bir araya getiriyoruz.... [-]

Birleşik Krallık Glasgow
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
James Cook University Online

Veri bilimi devriminden yararlanmak için kariyerinizi yönlendirmek mi istiyorsunuz? Kuruluşlar araştırmanın önemini ve faydalarını ve ham verilerin kapsamlı analizini tan ... [+]

Kurs Süresi: 16 ay yarı zamanlı *Kurs Ücretleri: konu başına 3.300 ABD doları. FEE-HELP kullanılabilir.Ders Çalışma Dönemleri: Ocak, Mar, Mayıs, Temmuz, Eyl, EkimDers Konuları: 8

* Süre, Ön Öğrenmenin Tanınmasına bağlıdır

Kurs Tanıtımı

Veri bilimi devriminden yararlanmak için kariyerinizi yönlendirmek mi istiyorsunuz? Kuruluşlar araştırmanın önemini ve faydalarını ve ham verilerin kapsamlı analizini tanımaya devam ediyor. James Cook University'nin çevrimiçi Veri Bilimi Yüksek Lisans Diploması, sizi bu hızlı hareket eden bilgi devriminin ön saflarına yerleştirmek için gereken becerileri ve ağları sağlayabilir.

Derin akademik bilgi birikimi ve gerçek dünya endüstrisi ve araştırma deneyimi ile uzman öğretim kadrosu tarafından sunulan bu kurs, size yeni bir kariyer fırsatları sunmak için en yeni bilgileri sunacaktır.... [-]

Avustralya Avustralya Çevrimiçi
Ocak 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
16 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
University of Westminster

Bu yoğun kurs, herhangi bir disiplinin hukuk dışı mezunları veya avukat veya avukat olarak nitelendirilmek isteyen denizaşırı hukuk mezunları için tasarlanmıştır. Kurs, İ ... [+]

Ders özeti

Bu yoğun kurs, herhangi bir disiplinin hukuk dışı mezunları veya avukat veya avukat olarak nitelendirilmek isteyen denizaşırı hukuk mezunları için tasarlanmıştır. Kurs, İngiliz hukuk sistemine ve hukuk mesleğine iki haftalık bir girişle başlar. Daha sonra yedi vakıf konusunu inceleyeceksiniz.

Kursu başarıyla tamamlarsanız, Hukuk Uygulama Kursu (LPC) veya Bar Mesleki Eğitim Kursu (BPTC) LLM'ye girmeye hak kazanırsınız.

Bu dönüşüm kursunu 1977'den beri başarıyla yürütüyoruz ve öğrencilerimiz çok çeşitli üniversitelerde ilk derece çeşitli dereceleri aldı. Öğretim ekibimiz profesyonel olarak nitelikli ve aktif araştırmacı olanların zengin bir karışımını içermektedir. Bu nedenle, kurs, uyarıcı bir öğrenme deneyimi sağlar. Bu, küçük sınıf boyutlarımız ve Westminster Law School içindeki destekleyici atmosfer ile güçlendirilmiştir.... [-]

Birleşik Krallık Londra
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku