Yüksek öğrenim sınıflarımız arasında İşletme, Konaklama İşletmeciliği ve Uluslararası Seyahat Alanında Sertifika ve Diploma programları bulunmaktadır.

Bu dersler Pearson tarafından verilir ve süresi 1-2 yıldır. İngiltere ve AB vatandaşları için öğrenci finansmanı mevcuttur.

Bu kurslarla ilgili tüm bilgilere href = "https://docklandsacademy.co.uk/dal-courses/higher-education adresinden ulaşılabilir.

İşletmelerde HNC / HND

İşletme programı, öğrencilere küresel bir iş ortamında çalışmak için gereken becerileri ve bilgileri sağlar. Elbette uzman bir mesleki Pathway taahhüt etmeden iş prensiplerinde eğitim sunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen href = "https://docklandsacademy.co.uk/dal-courses/higher-education/btec-higher-national-certificate-diploma-business/ adresini ziyaret edin.

Konaklama İşletmelerinde HNC / HND

Konaklama yönetimi programı, konaklama endüstrisinde gerekli olan temel bilgi, anlayış ve pratik becerileri kapsayan işle ilgili bir yönetim çalışmaları programı sunar. Daha fazla bilgi için lütfen href = "https://docklandsacademy.co.uk/dal-courses/higher-education/btec-higher-national-diploma-in-hospitality-management/ adresini ziyaret edin.

Uluslararası Seyahat ve Turizmde HNC / HND

Uluslararası Seyahat ve Turizm kursu, bazı uzman birimlerle sektörde ihtiyaç duyulan pratik becerileri anlama, temel bilgileri kapsayan işle ilgili bir çalışma programı sunar. Daha fazla bilgi için lütfen href = "https://docklandsacademy.co.uk/dal-courses/higher-education/btec-national-diploma-travel-and-tourism/ adresini ziyaret edin.

Program dili:
  • Ingilizce

Docklands Academy London için 1 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Temmuz 10, 2019
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Ağu 2020
Duration
1 - 2 yıl
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Ağu 2020
End Date
Son başvuru tarihi

Ağu 2020

Location
Son başvuru tarihi
End Date