HNC (Yüksek Ulusal Sertifika)

Genel

Program açıklaması

Yüksek öğrenim sınıflarımız arasında İşletme, Konaklama İşletmeciliği ve Uluslararası Seyahat Alanında Sertifika ve Diploma programları bulunmaktadır.

Bu dersler Pearson tarafından verilir ve süresi 1-2 yıldır. İngiltere ve AB vatandaşları için öğrenci finansmanı mevcuttur.

Bu kurslarla ilgili tüm bilgilere href = "https://docklandsacademy.co.uk/dal-courses/higher-education adresinden ulaşılabilir.

İşletmelerde HNC / HND

İşletme programı, öğrencilere küresel bir iş ortamında çalışmak için gereken becerileri ve bilgileri sağlar. Elbette uzman bir mesleki Pathway taahhüt etmeden iş prensiplerinde eğitim sunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen href = "https://docklandsacademy.co.uk/dal-courses/higher-education/btec-higher-national-certificate-diploma-business/ adresini ziyaret edin.

Konaklama İşletmelerinde HNC / HND

Konaklama yönetimi programı, konaklama endüstrisinde gerekli olan temel bilgi, anlayış ve pratik becerileri kapsayan işle ilgili bir yönetim çalışmaları programı sunar. Daha fazla bilgi için lütfen href = "https://docklandsacademy.co.uk/dal-courses/higher-education/btec-higher-national-diploma-in-hospitality-management/ adresini ziyaret edin.

Uluslararası Seyahat ve Turizmde HNC / HND

Uluslararası Seyahat ve Turizm kursu, bazı uzman birimlerle sektörde ihtiyaç duyulan pratik becerileri anlama, temel bilgileri kapsayan işle ilgili bir çalışma programı sunar. Daha fazla bilgi için lütfen href = "https://docklandsacademy.co.uk/dal-courses/higher-education/btec-national-diploma-travel-and-tourism/ adresini ziyaret edin.

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Docklands Academy, London (DAL) is a modern English Language and Higher Education Academy close to London’s financial district in Canary Wharf, with students from many countries.

Docklands Academy, London (DAL) is a modern English Language and Higher Education Academy close to London’s financial district in Canary Wharf, with students from many countries. Daha Az