Filter
Hazırlık Yılı
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

İş Hukuku Top Kurs Eğitimleri

Temel yıl, genç öğrencileri üniversite düzeyinde eğitimin zorluklarına hazırlamak için tasarlanmış bir akademik programdır. Birçok program, üniversitede başarılı olmak için gereken temel becerilerin yanı sıra belirli konulara odaklanır. Çoğu öğrenci bir yıl içinde bir temel yıl programını bitirir.

İş hukukunda temel yıl nedir? Genç ve uluslararası öğrencileri ticaret ve lojistik, sigorta ve sigortacılık ve finans hukukundaki temel dersler aracılığıyla almak için tasarlanmış bir eğitim programıdır. Bu konuya özgü dersleri alırken, akademisyenlerin de dil becerileri, not tutma veya zaman yönetimi konularında genel dersler almaları beklenebilir. Her okul biraz farklı kurs yolları sunmaktadır, bu yüzden adaylar ihtiyaçlarını en iyi karşılayan programı bulmak için araştırma yapmalıdır.

Bu tür bir eğitim, öğrencilerin daha karmaşık lisans programlarını başarıyla tamamlayabilmeleri için doğru zemine ulaşmalarına yardımcı olur. Katılımcılar ayrıca iletişim, yaratıcı düşünme ve analiz gibi profesyonel ve kişisel yaşamları boyunca kullanabilecekleri önemli beceriler kazanırlar.

Bir kuruluş yılının maliyeti, okula, bulunduğu yere, programa, süresine ve derslerin sınıfına bağlıdır. Örneğin, öğrenciler çevrimiçi ve kişisel kurslar için farklı bir ücret ödemek zorunda kalabilir. Başvuru sahipleri doğrudan bir okulla iletişime geçerek daha kesin bir tahminde bulunabilir.

İş hukuku programındaki bir temel yıl, öğrencileri iş hukukunda eğitimlerini ilerletmeye hazırlayabilir. Daha fazla eğitim ile, mezunlar finans analistleri, paralegals, iş avukatları, aktüerler veya kredi memurları olmak için devam edebilir. Bu işlerden bazıları lisans diplomasına göre daha fazla eğitim gerektirir. Tüm öğrenciler, istihdam deneyimlerine ve eğitimlerine dayalı olarak biraz farklı fırsatlara sahip olabilirler.

Bir hazırlık yılı programına kayıt olmak istiyorsanız, biraz araştırma yapın. Dünyadaki birçok okul bu eğitim türünü çevrimiçi veya kişisel olarak sunmaktadır. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar İş Hukuku

Cambridge International Education Centre

Bu program özellikle hazırlamak ve İngilizce dilinde teslim ve değerlendirilen bir hukuk diploması için çalışma niyetinde öğrenciler, özellikle uluslararası öğrencileri, ... [+]

Cambridge Hukuk Vakfı Kursu

Cambridge Melchior College (CMC) de ve Cambridge Uluslararası Eğitim Merkezi (CIEC) ile çalışma için Kanun ile ilgili derecesi için hazırlamak. Cambridge bizim 6 aylık program bize katılın. Başarılı öğrenciler Kanun ve athe bizim CMC / CIEC Level 3 Diploma (Ofqual onaylı) Hukuk Seviye 3 Diploması almaya hak kazanacak. Bu Diplomalar örnek Southampton Solent University, University of Bedfordshire, diğerleri arasında Northampton Üniversitesi de dahil olmak üzere, UK üniversitelerde hukuk, ilgili derece çok sayıda ilerlemesini sağlayacak.

Bu program hakkında

Bu program özellikle hazırlamak ve İngilizce dilinde teslim ve değerlendirilen bir hukuk diploması için çalışma niyetinde öğrenciler, özellikle uluslararası öğrencileri, donatmak oluşturulmuştur. Bu arada, yasal bilgi ve anlayışa sahip, üniversitede başarı için çok önemli olan, yasal İngiliz ve çalışma becerilerini geliştirmek istiyor. ... [-]

Birleşik Krallık Cambridge
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
6 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku