Biyoloji Top Kurs Eğitimleri

Bir kuruluş yılı öğrencinin akademik kimlik boşlukları kapatmak için tasarlanmış yüksek öğretim öğretim fazladan bir yıl olduğunu. Bir öğrenci bilgisayar bilimi programına girmek istiyor ama uygun matematik dersleri almadı Örneğin, o bir vakıf yıl boyunca bu önkoşulları tamamlayabilirsiniz. Biyolojide bir vakıf yıl nedir? Biyolojide bir vakıf yıl âlimler ilişkil… Devamını oku

Bir kuruluş yılı öğrencinin akademik kimlik boşlukları kapatmak için tasarlanmış yüksek öğretim öğretim fazladan bir yıl olduğunu. Bir öğrenci bilgisayar bilimi programına girmek istiyor ama uygun matematik dersleri almadı Örneğin, o bir vakıf yıl boyunca bu önkoşulları tamamlayabilirsiniz.

Biyolojide bir vakıf yıl nedir? Biyolojide bir vakıf yıl âlimler ilişkili lisans programının başarılı olmak için gerekli temel bilgi sahibi özel bir programdır. Bilimsel yazı, hücre biyolojisi, genetik, üreme, kimya, fizik, termodinamik ve bilimsel yazılımlar dersleri alacak. Ayrıca, bir biyoloji kuruluş yılı tipik gelişmiş cebir, trigonometri ve hatta hesabı matematik derslerinin bir dizi içerir.

Bir vakıf yıl kendi mesleki ve akademik yetenekleri hissetmek bir öğrenci ilham veriyor.Onlar kendi eğitim konusunda uzmanlaşmış başlar ve amaçlanan lisans programına başarılı olmak için gerekli temel becerilere odaklanmak için bir fırsat olsun.

Biyolojide bir vakıf yılın toplam maliyeti eğitim kurumu, programın öğretim ve uzunluğu türüne bağlıdır. Alimler çoğunlukla online tabanlı dersler ile maliyetlerini düşürmek ve iki dönem yerine üç vadeli programlar yürüttüğünü.

Biyolojide bir vakıf yılını tamamladıktan sonra, öğrenciler genellikle biyoloji ya da biyoloji tabanlı odak bir lisans programına hareket edecek. Bir dereceye tamamlanmasının ardından, öğrenciler işgücünü girmek veya yüksek lisans veya doktora diploması için seçebilirsiniz. Birçok mezun ilaç firmaları veya araştırmaya dayalı kapasitelerde iş bulmak. Bir bilim adamı tam kariyer yörüngesi onun uzmanlık bağlıdır. Örneğin, deniz biyologları büyük olasılıkla bir araştırma kurumunda veya doğrudan deniz yaşamı kişiyle tarla kapasitesi çalışacak.

Bir biyoloji vakıf yılda ilgilenen varsa, mevcut birçok çevrimiçi seçenek vardır. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
Newcastle University
Newcastle upon Tyne, United Kingdom

Newcastle University Biyoloji, Kimya, Farmakoloji, Psikoloji ve Zooloji gibi konularda lisans derecelerinin geniş bir yıllığına doğrudan giriş için hazırlanın.

Newcastle University Biyoloji, Kimya, Farmakoloji, Psikoloji ve Zooloji gibi konularda lisans derecelerinin geniş bir yıllığına doğrudan giriş için hazırlanın. Daha Az
Hazırlık Yılı
24 Sep 2020
Tam zamanlı
9 aylar
Ingilizce
Kampüs