Akademikprogramlar.com

Hukuk Top Kurs Eğitimleri

Sen yasa sizin için doğru bir kariyer seçeneği olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz. Kuruluş yılı: Aksine tahmin yerine, hukukun çalışma sizin için doğru olup olmadığını ölçmek için esneklik ve fırsat sağlayabilir bir alternatif yoktur.

Muhtemelen sizi düşünüyoruz, hukuk vakıf yıl nedir? Cevap sizi şaşırtabilir. Hukuk temel kursu öğrenci olarak yüksek performans elde etmek için gerekli olan temel akademik becerileri tanıtır. Böyle, araştırma yazma, analiz ve mantıksal akıl olarak Becerileri ders merkezi bulunmaktadır. Çekirdek modülleri, dil becerilerini geliştirmek metinleri çözme, tutarlı yazma, etkili bir dinleme ve tartışma katılan içerebilir. Hukuk, adalet, ahlak ile ilgili kavramlar ve kaynakları genellikle büyük derinlemesine incelenmiştir. Siyaset, ekonomi ve istatistik diğer olağan bileşenleridir.

Eğer yasa ya da değil, diğer birçok akademik ve mesleki mekânlarda da başarı artırabilirsiniz yazma ve eleştirel düşünme becerilerini sağlam bir temel kazanıyor çalışmaya karar olsun. Senin vakıf yıl boyunca edindiğiniz bilginin panorama hayatın pek çok alanında alakalı ve daha da meslek seçimleri konusunda netlik sağlayabilir.

Birçok uluslararası okullar müfredat seçimi ve konumu için seçenekler zengin bir set sunuyoruz beri program maliyetleri büyük ölçüde değişmektedir. Ilgilendiğiniz okulları Araştırma veya bunları doğrudan temas ilişkili giderler hakkında daha fazla bilgi edinmek için en iyi yoldur.

Hukuk bir vakıf yılı tamamlayan öğrenciler için Kariyer seçenekleri de hukuk öğrenimlerine devam ya da çalışmanın bir başka program seçmek olmadığına bağlıdır. Bir hukuk derecesine sahip bir hukuk eğitimi ve yüksek lisans ile devam Öğrenciler hukuk pratiği ötesine uzanan seçenekler bulmak için bekleyebilirsiniz.Birçok avukatlar hükümet, politika, araştırma tesisleri, şirketler, sivil toplum kuruluşları, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve insan kaynakları firmaları çalışır. Bir hukuk eğitimi isterlerse mezunları kariyer değiştirmek için izin çok taşınabilir olabilir.

Pek çok üniversite de maliyetleri azaltmak için yardımcı olabilecek çevrimiçi sınıflar sunuyoruz. Online derslere ya yarı zamanlı ya da alınması, aynı zamanda esneklik sunar. Birçok üniversite tam zamanlı ve yarı zamanlı öğrenciler hem de karşılamak için uzaktan eğitim sunuyoruz.Senin altında program ve temas seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi ara

8 Sonuçlar Hukuk Filter

Uluslararası vakıf programı

University of Edinburgh
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste Birleşik Krallık Edinburg

Uluslararası Hazırlık Programı tam zamanlı, bir yıllık bir programdır. University of Edinburgh'da sanat, beşeri bilimler ve sosyal bilimler alanında lisans düzeyinde eğitim almanıza hazırlamak için tasarlanmıştır.

International Foundation in Humanities and Law

University of East Anglia
Kampüs Tam zamanlı 9 - 12 aylar Bilgi iste Birleşik Krallık Norwich

International Foundation in Humanities, Law and Social Science

University of Exeter
Kampüs Tam zamanlı 9 - 12 aylar Bilgi iste Birleşik Krallık Exeter

International Foundation in Humanities and Law

City University of London
Kampüs Tam zamanlı 6 - 12 aylar Bilgi iste Birleşik Krallık Londra

Hukuk vakıf kursu

Cambridge International Education Centre
Kampüs Tam zamanlı 6 aylar Açık Kayıt Birleşik Krallık Cambridge

Bu program özellikle hazırlamak ve İngilizce dilinde teslim ve değerlendirilen bir hukuk diploması için çalışma niyetinde öğrenciler, özellikle uluslararası öğrencileri, donatmak oluşturulmuştur. Bu arada, yasal bilgi ve anlayışa sahip, üniversitede başarı için çok önemli olan, yasal İngiliz ve çalışma becerilerini geliştirmek istiyor.

Vakıf programı

Lancaster University Ghana
Kampüs Tam zamanlı 3 dönem Eylül 2020 Gana Akra

Lancaster Üniversitesi Gana Vakfı (FDN) Program özellikle uluslararası eğitim tarafından tasarlanmış bir programdır. Bu lisans programlarına doğrudan giriş için kısmi gereksinimleri olan öğrenciler için geliştirilen benzersiz bir müfredat kullanır. Hazırlık Programı Lancaster Üniversitesi İngiltere veya Lancaster University Gana lisans programlarına giriş kazanmak isteyen öğrenciler için bir yol oluşturur. TNE tarafından geliştirilen bu program onları üniversiteye ortaokul yumuşak bir geçiş oluşturmanıza yardımcı olur.

Yasa Yaptırım Vakıflarında Diploma

CDI College
Kampüs Tam zamanlı Eylül 2020 Kanada Surrey Toronto

Yasama Vakıfları programı, polis, kamu güvenliği ve kolluk kuvvetlerinde sizi zorlu ve tatmin edici bir kariyere hazırlar. Kanun uygulamasında bir kariyer keşfetmeye ilgi duyuyorsanız, şimdi ilk adımı atmanın zamanı geldi!

Uluslararası Hazırlık Programı - Hukuk

The University of Law Undergraduate Programmes
Kampüs Tam zamanlı 9 aylar Eylül 2020 Birleşik Krallık Londra

Uluslararası Hukuk Yasası, hukuk alanında lisans derecesi çalışmalarına bir Pathway sağlayan bir yıllık bir derstir.