$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Kozmetoloji Çalışmaları Top Kurs Eğitimleri

Temel yıl, ortaokul veya lise ve yüksek öğretim arasında bir köprü olarak kullanılan bir giriş programıdır. Bu çalışma programı genellikle belirli bir konuya odaklanırken önemli dil ve çalışma becerilerini geliştirmek için tasarlanmıştır. Temel yıl programlarının çoğu bir yılda tamamlanabilir. Kozmetolojide temel yıl nedir? Çeşitli güzellik uygulamalarına öğ… Devamını oku

Temel yıl, ortaokul veya lise ve yüksek öğretim arasında bir köprü olarak kullanılan bir giriş programıdır. Bu çalışma programı genellikle belirli bir konuya odaklanırken önemli dil ve çalışma becerilerini geliştirmek için tasarlanmıştır. Temel yıl programlarının çoğu bir yılda tamamlanabilir.

Kozmetolojide temel yıl nedir? Çeşitli güzellik uygulamalarına öğrencileri tanıtmak için tasarlanmış bir hazırlık programıdır. Bazı programlar saç şekillendirme, kozmetik, ağda veya cilt bakımı üzerine odaklanırken, diğerleri tüm kozmetolojiye geniş bir bakış sağlar. Her üniversite öğrencilerinin belirli dersleri almasını gerektirebilir. Müfredat okuldan okula farklılık gösterebilirken, kurslar güzellik endüstrisine giriş, makyaj sanatçısı olmanın yanı sıra yeni başlayanlar için eğitim alışkanlığı ve not alma alışkanlığına girmeyi içerebilir.

Kozmetolojide temel almak bir derece daha kolaylaştırabilir. Katılımcılar genellikle yaratıcı düşünme, iletişim ve müşteri hizmetleri gibi önemli beceriler kazanırlar. Öğrenciler bu yetenekleri işe alma yöneticilerini etkilemek ve sevdiklerinizle ilişkilendirmek için kullanabilir.

Bir kuruluş yılı maliyeti her akademik kurumda büyük ölçüde değişebilir. Çoğu zaman, fiyat konuya, program süresine ve okulun konumuna bağlıdır. Üniversiteler ile temasa geçerek, başvuru sahipleri bir teklif alabilirler.

Kozmetolojide bir temel yıl geçirmek, çok çeşitli kariyer fırsatlarına yol açabilir. Tabii ki, öğrenciler ilk önce daha fazla eğitimi bitirmek zorunda kalabilir. Alimler genellikle bu programı sertifikalara veya lisans derecelerine bir basamak taşı olarak kullanırlar. Bazı mezunlar kuaförler, manikür ve pedikür uzmanları, güzellik danışmanları, kozmetik uzmanları, salon yöneticileri, balmumu uzmanları ve kozmetoloji eğitmenleri olmaya devam ediyor.

Bir hazırlık yılı programı mı arıyorsunuz? Dünyadaki birçok okul bu eğitimi sunuyor ve hatta bazı çevrimiçi kursları var. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha Az
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
  • Popüler En güncel Unvan
  • Popüler
  • En güncel
  • Unvan
The Manchester College
Manchester, Birleşik Krallık

Elbette medya makyaj sanayi içinde çalışmak için gerekli yaratıcı becerilere sahip öğrencileri hazırlamaktır.

Elbette medya makyaj sanayi içinde çalışmak için gerekli yaratıcı becerilere sahip öğrencileri hazırlamaktır. -
Hazırlık Yılı Lisans Hazırlık
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
 
Tricoci University of Beauty Culture
Chicago, Amerika Birleşik Devletleri +3 Daha fazla

Tricoci Üniversitesi, her öğrencinin durumu için seçeneklerin mevcudiyetine öncelik verir. İster liseden yeni mezun olmuş ve zar zor ayaklarınızın üzerinde olun, ister yıllard ... +

Tricoci Üniversitesi, her öğrencinin durumu için seçeneklerin mevcudiyetine öncelik verir. İster liseden yeni mezun olmuş ve zar zor ayaklarınızın üzerinde olun, ister yıllardır sevmediğiniz bir işte çalışıyor olun, Tricoci Üniversitesi size kozmetolojiye bir Pathway sunmak istiyor. -
Hazırlık Yılı
Ingilizce