$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Spor Top Kurs Eğitimleri

Ortaokuldan sonra, bazı öğrenciler üniversite eğitimi programına girmeye hazır değiller. Bu öğrenciler için, vakıf yılı programları faydalı bir seçenektir. Bu programlar, öğrencilerin gelecekteki akademik çabalarında daha başarılı olmasına yardımcı olmak için ortaöğretim ve üniversite eğitimi arasındaki boşluğu doldurur. Sporda bir vakıf yılı nedir? Bu progr… Devamını oku

Ortaokuldan sonra, bazı öğrenciler üniversite eğitimi programına girmeye hazır değiller. Bu öğrenciler için, vakıf yılı programları faydalı bir seçenektir. Bu programlar, öğrencilerin gelecekteki akademik çabalarında daha başarılı olmasına yardımcı olmak için ortaöğretim ve üniversite eğitimi arasındaki boşluğu doldurur.

Sporda bir vakıf yılı nedir? Bu programlar, öğrencileri ileride karşılaşabilecekleri konulara tanıtarak öğrencileri ileri çalışmalara hazırlar. Birçok program, öğrencilere sporla ya da sporun fiziksel öğeleriyle ilgili iş stratejisini seçme seçeneği sunar. İş stratejisinde kurs fizyoterapi, biyomekanik veya biyokimya gibi konuları kapsayabilir. İlk olarak, kurs spor pazarlaması, koçluk ve spor yönetimi üzerine yoğunlaşabilir.

Spor alanında bir vakıf yılının faydaları sınıfa sınırlı değildir. Sıkı program taleplerine yanıt vererek gelişen geliştirilmiş çoklu görev becerilerine ek olarak öğrenciler genellikle fiziksel uygunluk konusunda bir farkındalığı geliştirir ve kişilerarası iletişim becerilerini geliştirir.

Bir vakıf yılına spora kayıt maliyeti çeşitli faktörlerden dolayı değişebilir. Aday araştırmacılar, katılım ücretinin uygulanabilir olduğundan emin olmak için çeşitli kurumlardaki kabul görevlileri ile konuşmaya çalışmalıdır.

Spor alanında bir vakıf yılını tamamladıktan sonra, öğrenciler eğitim ve liderlik, kinezyoloji ve spor tesisleri yönetimi gibi birkaç farklı ileri derecede seçenek seçmeye hazır olabilirler. Bu lisans programlarını tamamlamak, öğrencilerin mesleki spor organizasyonlarında veya fiziksel terapistlerde antrenör olarak meslek edinmelerine yardımcı olabilir. Diğer iş unvanlarında atletik yönetmen, tesis yöneticisi, spor yöneticisi, spor ve iletişim pazarlama müdürü ve hatta spor yazarı bulunmaktadır.

Spor alanında bir vakıf yılına girmek akademisyenleri akademik ve kariyer başarısı için yola koyabilir. Daha fazla bilgi için aşağıdaki programa bakın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
  • Popüler En güncel Unvan
  • Popüler
  • En güncel
  • Unvan
The Manchester College
Manchester, Birleşik Krallık

Bu ders spor için gerçek bir tutku var, ve spor becerileri koçluk sanat / bilim öğrenmek isteyen öğrenciler içindir.

Bu ders spor için gerçek bir tutku var, ve spor becerileri koçluk sanat / bilim öğrenmek isteyen öğrenciler içindir. -
Hazırlık Yılı
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
 
Weymouth College
Weymouth, Amerika Birleşik Devletleri

Sporda Temel Derecesi; Koçluk, Sağlık ve Fitness (Plymouth Üniversitesi ile ortaklaşa sunulur) sporla ilgilenenlere hitap edecek veya koçluk veya fitness endüstrisi konusundak ... +

Sporda Temel Derecesi; Koçluk, Sağlık ve Fitness (Plymouth Üniversitesi ile ortaklaşa sunulur) sporla ilgilenenlere hitap edecek veya koçluk veya fitness endüstrisi konusundaki anlayışlarını geliştirme ve geliştirme fırsatı isteyecektir. -
Hazırlık Yılı
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs