Helikopter Pilot Programı

Genel

Program açıklaması

Helikopter Pilotu Olmakla İlgileniyor musunuz?

Sıklıkla en iyi ofisin kokpit olduğu söylenir. Helikopter pilotu olmak muhteşem manzaralar, inanılmaz özgürlük ve adrenalin pompalayan bir macera ile birlikte gelir. Bir makineyi gökyüzüne çıkarmak heyecan verici ve bazen yaşamı değiştiriyor. 2020'den itibaren pilotlar için artan bir talep olması şaşırtıcı değil.

Boeing ve Airbus gibi büyük havacılık şirketlerine göre 2020'den 2036'ya kadar helikopter pilotlarına olan talebin artması ve 49.000'den fazla pilot sıkıntısı bırakması bekleniyor. Ama neden?

Bunun nedeni, dünya çapında pilotlara olan ihtiyacın artması, ancak helikopter pilotlarını eğiten FAA onaylı okulların sayısı çok az. Aynı zamanda birçok pilot emekliye ayrılıyor ve bu da eksikliği daha da artırıyor.

Bu, helikopterlerin icat edilmesinden bu yana pilot olmak için en büyük fırsatlardan biri olabilir. Peki pilot olmak için ne gerekiyor?

Son Güncelleme Eki 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

This is a new college at SUU. We are still getting everything organized and appreciate your patience. Our Departments are: Aviation Computer Science and Information Systems Engineering and Technology ... Devamını oku

This is a new college at SUU. We are still getting everything organized and appreciate your patience. Our Departments are: Aviation Computer Science and Information Systems Engineering and Technology Mathematics Daha Az