İletişim Çalışmaları Lisans Sertifikası

Genel

6 konum mevcut

Program açıklaması

İletişim Çalışmaları Lisans Sertifikası (30 kredi)

Dersler

Lisans dersleri ana derslere ve uzmanlık kurslarına (bir büyük veya küçük ile ilgili) ayrılır. Seçmeli dersler lisans düzeyinde verilen ders programlarından herhangi birinden seçilebilir. Uzmanlık kursları, kayıtlara göre planlanmaktadır ve tüm kampüslerde bulunmayabilir. Planlanan uzmanlık dersleri tüm öğrencilere seçmeli olarak da sunulmaktadır. Öğrencilerin dersleri tamamlamaları ve mümkün olan en yüksek düzeyde kredi kazanmaları önerilir.

Program gereksinimleri

  • Toplam 30 kredi
  • Kurslar (küçük) 20 kredi / 4 kurs
  • Seçmeli Dersler 10 kredi / 2 ders

Çalışmalar başladıktan sonra başka bir programa geçilmesi, çalışmaların bitimine kadar program şartları yerine getirildiği sürece mümkündür. Bu nedenle, programın istenen program süresince program gereksinimlerini karşılamamak için, geçiş yapma kararı mümkün olduğunca erken yapılmalıdır.

Kabul şartları

  • İngilizce dilinde yeterlilik (daha fazla bilgi için kabul bölümüne bakınız).
  • Menşe ülkesindeki yüksek öğretime erişim sağlayan lise diploması.

12 yıldan daha az örgün eğitimini tamamlamış 17 yaş ve üstü ve menşei ülkede yükseköğretime erişim sağlayan lise diplomasına sahip olmayan öğrenciler Lisans Hazırlığı programında 60 kredi daha kazanmalıdırlar.

Kariyer Perspektifleri

Çalışma programlarımız ve kurslarımız doğada kariyer odaklı olup, lisans çalışmaları boyunca öğrencilere yüksek düzeyde esneklik sağlar. Çok çeşitli uzmanlık konularına odaklanan öğrenciler, günümüzün küresel ekonomisinde başarılı olmak için gerekli bilgi ve becerilere sahiptir ve çok çeşitli mesleki gelişim ve kariyer fırsatları için hazırlanmaktadır.

Lisans programları, yeni lise mezunları için olduğu kadar, alanında uygun bir akademik nitelik elde etmek için titiz ve akademik açıdan zorlayıcı lisans çalışmalarına katılarak, bugünün iş piyasasında istihdam edilebilirliklerini görmek isteyen üniversite ve üniversite transfer öğrencileri için mükemmel bir seçimdir. liberal sanatların.

Mezun olduktan sonra, öğrenciler kariyerlerine ulusal ve çokuluslu şirketlerdeki ve çeşitli ekonomik sektörlerdeki kuruluşlardaki giriş seviyesi pozisyonlarıyla başlar veya ilerlerler. Öğrenciler ayrıca kariyer olanaklarını daha da geliştirmek için diğer lisans ve lisansüstü programlarımızın hemen hemen hiçbirisinde kesintisiz olarak çalışmalarına devam etmeyi seçebilirler.

Son Güncelleme Eylül 2019

Okul Hakkında

Dedicated to cross-cultural education with a global perspective, the European College for Liberal Studies (ECLS) is an independent private higher education institution with campuses in Europe and Asia ... Devamını oku

Dedicated to cross-cultural education with a global perspective, the European College for Liberal Studies (ECLS) is an independent private higher education institution with campuses in Europe and Asia. ECLS offers flexible liberal and global studies at the Undergraduate/Bachelor/BA, Graduate/Master/MA and Postgraduate/Doctor/PhD level. Daha Az
Barselona , Brüksel , Madrid , Zürih , Tokyo , Antwerp + 5 Daha fazla Daha az