Islam finans inceif yönetici masterclass

Genel

Program açıklaması

İki gün Masterclass özellikle İslami Finans çıkarları ile orta üst düzey yönetimi, sanayi uygulayıcıları, profesyoneller ve diğerleri için dişli ve genellikle Finans almaktadır.

Masterclass çeşitli alanları kapsamaktadır İslami Finans, Adresler, hem bunun teorik ve pratik yönleri ve. Bu sorun odaklı, onun yaklaşımı tematik ve güncel olacak şekilde tasarlanmıştır. Zaten sektöründe çalışan olanlar için, sınıfın bazı yönleri İslami Finans pratik gerçekleri kendi takdir hızlı-izlemek için tasarlanmıştır.

Bu kolaylaştırılır Konusu Uzmanı (KOBİ) INCEIF gelen ve vesilesiyle, davet Sanayi Uzman (IE) kim kendi alanlarında kendi bilgi, deneyim ve uzmanlık vermek olacaktır. Masterclass ayrıca etkileşim ve deneyimsel öğrenme uyarmak için gerçek endüstri Örnek Çalışmalar ve alıştırmalar yer alacak.

Masterclass kapsadığı konular İslami Finans, Şeriat'ı, Şeriat Denetim ve Uyum, İslam Bankacılığı, Risk Yönetimi ve Yönetişim, İslam Bankacılığı Hukuki Dokümantasyon, İslam Capital Market, Takaful ve İslam Servet Yönetimi bulunmaktadır.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Established by the Central Bank of Malaysia (Bank Negara Malaysia) to develop talent for the global Islamic finance industry, INCEIF – the Global University of Islamic Finance – is on its way to becom ... Devamını oku

Established by the Central Bank of Malaysia (Bank Negara Malaysia) to develop talent for the global Islamic finance industry, INCEIF – the Global University of Islamic Finance – is on its way to become a respected leader in Islamic finance. Nearly a decade after its inauguration, INCEIF has consistently produced graduates in Islamic finance studies, who have found employment in regulatory bodies, academic and financial institutions all over the world. Daha Az