Kadın giyim Tasarım Kursu

Genel

Program açıklaması

Kadın giyim Tasarım Kursu


Bayan Giyim Tasarım Kursu, sadece bireysel yaratıcılık geliştirme değil, aynı zamanda Moda Endüstrisi gereklerini elde etmek, moda dünyasının profesyonel gerçeklik hazırlamaktır.


Gerçek kumaşlar ile birlikte KOLEKSİYON TASARIM SİMÜLASYON programı tasarımı ile de kombine Bu ders.
Yaratıcılık, özellikle moda, açıklamak zordur. Örneğin bir elbise tasarımı sadece tam bir tasarımcı zihninde resmedilmiştir. Tasarımcı sonra skeçler ile onun yaratma ifade etmek var ama tam kumaşın ruh çalışmalardaki ifade edilmelidir. Sen tasarım ve bazen tasarımları profesyonel dünya tekstil dayalı sırayla kumaşın bilgisine sahip olmalıdır.


Bu ders özellikle gerçek iş deneyimi, sadece teorik bir çalışma olarak yapılandırılmıştır. "Moda şirketleri genç tasarımcılar yatırım için zaman yok! Onlar çalışmaya hazırız genç profesyonel yaratıcıları, ihtiyacım var!


Nihai iş: Yaratıcı Final Çalıştay: bir koleksiyon Tasarımı bireysel temasına dayalı


Dersin Öğrenme Çıktıları


- Tasarım ve teknik çizim teknikleri eskiz becerisi kazanır
- Adobe programlarının Kullanımı: Adobe Photoshop ve Illustrator
- Kazanç tekstil bilgisi
- Yaratan hikaye panoların duygusu kazanır


Bu ders moda dünyasının profesyonel gerçeklik için öğrenci hazırlamak olacaktır. Sadece bireysel yaratıcılık geliştirme değil, aynı zamanda Moda Endüstrisi ihtiyaçlarını elde etmek.
Bu ders özellikle gerçek iş deneyimi, sadece teorik bir çalışma olarak yapılandırılmıştır.


"Moda şirketleri genç tasarımcılar yatırım için zaman yok!
Onlar çalışmaya hazırız genç Profesyonel yaratıcıları, ihtiyacım var! "


Seviye: Başlangıç

Malzeme: Notebook - 4H kalemler - Saman kağıdı - Yumuşak silgi - Kalemler - Kalem kalemtıraş - İnce siyah fiber uçlu kalem - A4 kağıt - Makas - Tutkal sopa - Dizüstü Bilgisayar - USB Memory stick - Photoshop - Photoshop tamam Illusrator (30 günlük deneme sürümü ve Illustrator programları)

Mevcut Program Süresi Normal Gündüz 6 ay - haftada 4 gün (Pazartesi-Perşembe) tam zamanlı ücreti: € 7,900 Gündüz 3 ay (Photoshop & Illustator Dersler dahil) - (Pazartesi-Perşembe) haftada 4 gün tam zamanlı Ücreti: € 4.000% 22 Vergi ve 150 € Kayıt ücreti eklemek için (Photoshop & Illustator Dersleri dahil).

Süre Kısa Gündüz 1 ay -Tam zaman-4 gün (Pazartesi-Perşembe) haftada ücreti: € 1,700 (Photoshop Dersleri dahil) Gündüz 1 ay - Part-Time - Sabah ya da öğleden sonra - 4 gün (Pazartesi-Perşembe) haftada Ücreti 1,500 € (Photoshop Dersleri dahil)% 22 KDV ve 150 € Kayıt ücreti eklemek için: - - Tam Zamanı ücreti (Perşembe Pazartesi) haftada 4 gün 1,500 € Gündüz 2 hafta (Photoshop Dersleri dahil).

Son Güncelleme Haz 2016

Okul Hakkında

Prepare your fashion career with an Italian fashion experience.

Prepare your fashion career with an Italian fashion experience. Daha Az