Koruma Çalışmaları Yüksek Lisans Diploması

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Mezuniyet Diploması Koruma Etütleri, mezunlarının korunum dışı bir yapıdan mezunlarının bilgi ve becerilerini geliştirmelerini sağlamayı amaçlayan yoğun bir yıllık bir dönüşüm dersidir.

Öğrenciler bir dizi analitik teçhizata erişme ve geniş deneyime sahip pratisyen hekimlerden öğrenme fırsatına sahiptir. Ayrıca ekibin müzeler, meslek kuruluşları ve miras ajansları ile olan güçlü bağlantılarından da faydalanabilirler.

Bu kurs sırasında, öğrencilerin kendi özel çizim ve fotoğraf portföylerini üretmeleri ve tarihi nesnelerin tedavisi için teknik becerilerini geliştirme şansına sahip olmaları beklenmektedir. Öğrencilerin kendilerini canlı projelere dahil etme fırsatlarından yararlanmaları teşvik edilecektir.

Araştırma Alanları, Projeler ve Konular

University of Lincoln Koruma ve Kültürel Miras Merkezi 2011 yılında, koruma, tarih ve bilim alanındaki akademik araştırma faaliyetlerini miras sektörüyle ilgili olarak koordine etmek amacıyla kuruldu.

Üyeler tarihi malzeme kültürüne, onun korunmasına ve analizine ilgi duyuyorlar. Materyal analizi için bilime dayalı metodolojilere ve bu analizin önemini ifade etmek için gereken tarihsel uzmanlığa erişebilirler. Üyeler, müze sektörü ile koruyucu, küratör ve danışman olarak çalışmaktadır.

Grubun araştırma temaları arasında mimari boya araştırması, kültürel tarih ve tarihi ve eski malzemeler yer alıyor.

124245_photo-1544213456-bc37cb97df74.jpgLizzie George / Unsplash

Nasıl Çalışıyorsunuz?

Öğrenciler çok çeşitli tarihi malzemelere erişebilir ve iyileştirici işlemlerine ve koruyucu korumaya odaklanabilirler.

Kursun kompozisyonu ve dağıtımı her modül için farklıdır ve dersler, seminerler, çalıştaylar, bağımsız çalışma, koruma laboratuarlarında pratik çalışma, araştırma ve bire bir öğrenme içerebilir.

İletişim Saatleri ve Bağımsız Çalışma

Bu programdaki haftalık temas saatleri bireysel modüllere ve çalışmanın evresine bağlı olarak değişebilir. Lisansüstü düzeydeki çalışma, derslerde ve seminerlerde kapsanan materyali araştıran bağımsız bir çalışmanın önemli bir bölümünü içerir. Genel bir rehber olarak, sınıftaki her saat için, öğrencilerin bağımsız bir çalışmada en az iki-üç saat geçirmeleri beklenir. Daha ayrıntılı bilgi için lütfen program liderine başvurun.

Modüller

3. seviye

  • Uygulamalı Pratik Beceriler (Çekirdek).
  • Koruma Süreçleri (Çekirdek).
  • Koruma Bilimi (Çekirdek).
  • Koruma Kuramı (Çekirdek).
  • Belgeleme Teknikleri (Çekirdek).
  • Önleyici Koruma (Çekirdek).

† Bazı kurslar isteğe bağlı modüller sunabilir. İsteğe bağlı modüllerin mevcudiyeti yıldan yıla değişebilir ve elde edilen minimum öğrenci sayısına tabi olacaktır. Bu, belirli isteğe bağlı modüllerin kullanılabilirliğinin garanti edilemeyeceği anlamına gelir. İsteğe bağlı modül seçimi, personelin hazır bulunmasından da etkilenebilir.

Nasıl Değerlendirilir?

Değerlendirme Metotları

Bu kurstaki öğrenciler sunum, kompozisyon, ilerleme testi, raporlar, pratik çalışmalar ve çizim ve fotoğraf portföylerinden oluşan kurslarla değerlendirilebilir.

Değerlendirme Geri Bildirimi

University of Lincoln değerlendirme geri bildirimlerine ilişkin politikası, akademisyenlerin kurs sonrası değerlendirmelerini derhal size iade etmelerini sağlamayı amaçlar - genellikle teslim tarihinden itibaren 15 iş günü içerisinde.

Giriş Gereksinimleri 2020-21

Herhangi bir disiplinde veya eşdeğer bir mesleki deneyimde şeref derecesi.

Denizaşırı öğrencilerden, her bir öğede en az 5.5 olan, genel olarak IELTS 6.0'a eşdeğer İngilizce dil yeterliliklerini göstermeleri istenecektir.

Yukarıdaki IELTS gerekliliklerini yerine getirmiyorsanız, Oturum Öncesi İngilizce ve Akademik Eğitim Becerileri kurslarımızdan birine katılabilirsiniz. Bu uzmanlık kursları, öğrencilerin amaçladıkları çalışma programı için İngilizce dil gereksinimlerini karşılamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Daha Az