Kurs: Çin Dili (Genel Ziyaret Programı)

Genel

Program açıklaması

Şangay kentsel alanının Xuhui bölgesinde yer alan ECUST, güzel bir çevre, rahat ulaşım ve eksiksiz tesislere sahiptir. 60 yıllık uluslararası öğrenci eğitim tecrübesine ve Çin Eğitim Bakanlığı tarafından uluslararası Çin Dili öğrencilerine Çin hükümeti bursu vermek için yetkilendirilmiş kurumlardan biri olan 15 yıllık profesyonel Çince öğretim deneyimine sahiptir. Şu anda, uluslararası öğrencilere sağlanan yatakhaneler, bağımsız ve konforlu bir alana sahip ayrı banyolu tek kişilik odalardır.

Program Özelliği

Dönem başına 18 hafta ve haftada 20 ders saati; 20'den az kişiden oluşan küçük sınıflarda öğretim, ilköğretim, orta ve ileri düzeylere ve çok uluslu öğrencilere göre karışık yerleştirme. Esnek ve çeşitli öğretim yöntemlerine sahip uzman öğretmenler; Çin-yabancı değişim için zengin kültürel deneyimler ve fırsatlar sağlamak. ECUST, ulusal HSK sınav merkezidir ve kursu tamamlama standardı olarak Çin'in HSK sınavına girer.

Eğitim Yönelimi

HSK sınavının geçme hızının rehberliğinde ve dinleme, konuşma, okuma ve yazma sistematik eğitimi yoluyla kültürler arası iletişim yetkinliğinin geliştirilmesi ilkesine dayanarak, uluslararası öğrencilerin Çince dilinde kapsamlı yetenekleri kapsamlı bir şekilde geliştirilmektedir.

Burslar

 • Çin Hükümeti Bursu (Tip A: İkili Program)
 • Konfüçyüs Enstitüsü Bursu
 • Uluslararası Çin Dil Öğrencileri için Doğu Çin Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Bursu
 • Doğu Çin Uluslararası Öğrenciler için Bilim ve Teknoloji Üniversitesi İşletme Bursu

Uygulama Materyalleri

 1. Pasaport fotokopisi
 2. 400 RMB başvuru ücreti (geri ödeme yok)
 3. Gerekirse diğer destekleyici belgeler de sağlanmalıdır.

* Yukarıdaki başvuru malzemeleri kabul edilmeksizin iade edilmez.

Uygunluk

 • Sağlıklı olmayan Çinli olmayan vatandaş;
 • 18 ila 60 yaşları arasında

Nasıl Başvurulur?

 1. Kayıt olun ve http://apply.ecust.edu.cn veya http://ecust.17gz.org adresine giriş yapın.
 2. Başvuru formunu doldurun ve çevrimiçi olarak gönderin
 3. Başvuru ücretini ödeyin ve ödeme belgesini yükleyin
 4. Başvuru sonuçlarının web sitesi aracılığıyla kabul edilmesini bekleyin (başvuru ücretini aldıktan sonra 3 iş günü)

Daha fazla bilgi için

http://ies.ecust.edu.cn/en/msg.php?id=25

Çevrimiçi uygulama

href = "https://ecust.17gz.org

Bizimle iletişime geçin

Adres: Oda 106, Lizhi Binası, 130 Meilong Rd., Şangay, 200237, Çin Halk Cumhuriyeti

Telefon: 0086-21-64253277

E-posta: cie@ecust.edu.cn

Web sitesi: href = "http://ies.ecust.edu.cn

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

East China University of Science and Technology (ECUST) is located in Shanghai, a center of commerce, finance, trade and shipping in China. ECUST was founded in 1952, which is one of the National Key ... Devamını oku

East China University of Science and Technology (ECUST) is located in Shanghai, a center of commerce, finance, trade and shipping in China. ECUST was founded in 1952, which is one of the National Key Universities directly regulated by the Ministry of Education of China. Over nearly 70 years of development, ECUST has now developed from the 1st university in China famous for its chemical major to a comprehensive university covering 11 disciplines, including science, engineering, agriculture, pharmacy, economics, management, literature, law, art, philosophy, and education. And also it becomes one of the National '211 Project' Universities, the '985 Advantage Discipline Innovation Platform' Universities and the 'Double First-class Initiative' Universities. Daha Az