Kurs: İkinci Dil Olarak İngilizce (ESL)

Genel

Program açıklaması

İkinci Dil Olarak İngilizce (ESL)

Belirlenmiş Öğrenme Kurumu: DLI # O19338447695

Language Canada tarafından tanınan İngilizce dersleri sabah, akşam ve hafta sonları, tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak sunulmaktadır. Metodolojimiz yıllar boyunca kanıtlanmış bir geçmişe sahiptir ve İngilizce dil yeterliliğinizi ve akademik becerilerinizi güvenle zenginleştirmenize yardımcı olmayı umuyoruz. ESL programımız, on düzeyde temel dil becerilerinin (okuma, yazma, dinleme ve konuşma) derinlemesine bir çalışmasıdır. Canada College, IELTS ve TOEFL iBT® Resmi Test Merkezi olduğundan, sınav hazırlığınız için doğru seçim olabilir. Kolejimiz, sınav puanınızı akademik amaçlar, Kanada Vatandaşlığı veya göçmenlik için gerekli seviyeye yükseltmenize yardımcı olabilir.
annemcdon / Stardoll

İngilizce İlerleme

İngilizce Seviye I: (100 Saat)

Bu, daha önce İngilizce bilgisi olmayan veya sınırlı olan öğrenciler için başlangıç seviyesindeki bir kurstur. Gündelik durumlarda iletişim becerilerine ve telaffuz, dinleme, okuma, yazma, konuşma, dilbilgisi ve çalışma becerilerini içeren temel dil becerilerinin geliştirilmesine vurgu yapar.

İngilizce Seviye II: (100 Saat)

Bu, ana dili İngilizce olan ve anadili İngilizce olan ve İngilizce bilen bir yeteneği olan, temel düzeyde bir bütünleşik beceri kursu. Elbette dinleme, konuşma, telaffuz, kelime bilgisi oluşturma, dilbilgisi, okuma, yazma ve öğrenme stratejileri üzerine alıştırmalar. Anlamlı iletişim yoluyla İngilizce yeterliliğinin ve Kanada Kültürüne maruz kalmanın gelişimine vurgu yapılır.

İngilizce Seviye III: (100 Saat)

İkinci Dil Programı olarak İngilizce'nin 3. Seviyesi, dil öğrenimine iletişimsel bir yaklaşım sunar. Bu kurs, öğrencilerin konuşma ve dinleme, okuma ve yazma becerilerini geliştirirken İngilizce becerilerini geliştirmek için tasarlanmıştır. Kursun odak noktası konuşma, pratik alıştırmalar ve rol oynama, eğlenceli ve verimli bir öğrenme ortamı oluşturmaktır.

İngilizce Seviye IV: (100 Saat)

Bu kursa kayıt yaptıran öğrenciler zaten İngilizce iletişim kurabilmeli ve halihazırda İngilizce gramerini (yani şimdiki, geçmiş ve gelecek zamanlar) genel bir anlayışa sahip olmalıdır. Bu dersin sonunda öğrenciler daha kolay sohbetlere katılabilecekler. Bu seviyedeki öğrenciler ayrıca yazma becerilerini geliştirmeye çalışacaklar.

İngilizce Seviye V: (100 Saat)

Bu kursu tamamlayan öğrenciler, genel konulardaki konuşma ve tartışmalara katılabilecek kadar kendilerini rahat ve güvende hissedeceklerdir. Öğrenciler ayrıca yazılı olarak kolaylıkla iletişim kurmaya başlama becerilerini de geliştirmiş olacaklar.

İngilizce Seviye VI: (100 Saat)

İyi derecede İngilizce temeline sahip öğrenciler için tasarlanan bu kurs, öğrencilere kapsamlı bir dilbilgisi incelemesi ve dil becerilerini geliştirmek ve akıcılık konusunda ilerleme kaydetmeleri için birçok fırsat sunmaktadır. Öğrenciler sınıf içinde ve dışında konuşma, okuma, yazma ve dinleme pratiği yaparlar. Materyaller, klasik İngiliz yazarlardan, yazarlardan ve çeşitli görsel-işitsel materyallerden gelen edebi metinleri içerir.

İngilizce Seviye VII: (100 Saat)

Bu dersi tamamladıktan sonra, öğrenciler pratik, sosyal ve profesyonel konular hakkında en resmi ve gayrı resmi konuşmalara etkin bir şekilde katılabilecekler. Öğrenciler ayrıca bilgi ve fikirleri alabilecek ve analiz edebilecek ve toplantı ve tartışmaları nasıl eşleştireceğini öğreneceklerdir. Öğrenciler, fikirlerini savunmak, varsayımsal meselelerle uğraşmak ve karmaşık işle ilgili meseleleri tartışmak gibi ileri düzeyde görevleri yerine getirebilmeleri için yeterince dil bilgisine sahip olacaklardır.

İngilizce Seviye VIII: (100 Saat)

Bu ders ileri seviyedeki öğrencilerin yazılı akademik İngilizceyi yorumlama ve eleştirel bir şekilde analiz etme becerisini geliştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Öğrenciler daha karmaşık ve uzun yazı alıştırmaları yapar; karşılaştırmalı, tartışmacı ve bilgilendirici yazılar şeklinde. Öğrenciler ayrıca stil ve noktalama işaretlerinin nasıl kullanılacağını da öğrenirler.

İngilizce Seviye IX (EAP): (100 Saat)

Akademik Amaçlar için İngilizce, esas olarak İngilizce konuşulan ortaöğretim sonrası eğitim kurumlarına kabul edilmeye hazırlanan ve bu nedenle İngilizce becerilerini üniversite düzeyindeki akıcılığa yükseltmek zorunda olan öğrenciler için tasarlanmıştır.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Canada College has been helping students from across Canada and around the world for over the years. Since its establishment, the school has focused on excellence in language and technical skills inst ... Devamını oku

Canada College has been helping students from across Canada and around the world for over the years. Since its establishment, the school has focused on excellence in language and technical skills instruction. The school has a well-earned reputation for meeting the needs of students both academically and professionally. Daha Az