Kurs: Ağırlama Operasyonları Programı

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

genel bakış

Otelcilik sektörü oteller, tatil köyleri, restoranlar, geziler, kongre merkezleri, tema parkları, özel kulüpler ve turizm endüstrisindeki diğer birçok işletmeyi kapsamaktadır. Bu 600 saatlik programda, ön büro işlemleri, temizlik ve tesis yönetimi, yiyecek ve içecek işlemleri gibi temel becerileri öğreneceksiniz. Başlayalım!

Bu program bana ne kadar mal olacak?

  • Öğrenim ve harçlar: 11,960 ABD doları
  • Kitaplar ve malzemeler: 535 $
  • Kampüste oda

* Yukarıda gösterilen tutarlar, tamamlanma süresi normal olduğu varsayılarak tüm program için maliyetleri içerir. Bu bilgilerin değişebileceğini unutmayın.

Bu program için ödeme yapmam için hangi finansman seçenekleri mevcut?

Bu program için finansman hibeler, burslar, krediler (federal ve özel) ve kurumsal finansman planları ile ulaşılabilir. Program mezunları için ortanca borç tutarı aşağıda gösterilmiştir:

  • Federal krediler: 6,333 $
  • Özel eğitim kredileri: 0 $
  • Kurumsal finansman planı: 2.312 $

Okul aşağıdaki ek bilgileri sağlamayı seçmiştir: Program mezunlarının% 5'i, bu program için maliyetlerini finanse etmelerine yardımcı olacak krediler kullanmıştır.

Bu programı tamamlamam ne kadar sürer?

Programın tamamlanması 6 ayı alacak şekilde tasarlanmıştır. Programı 2014-2015 yıllarında tamamlayanların% 70'i 6 ayda bitirdi.

Mezun olduğumda iş bulma şansım nedir?

Bu programı tamamlayan öğrenciler için iş yerleştirme oranı% 81'dir.

Bir tur at

Gel bizi ziyaret et ve teklif etmemiz gereken her şeyi gör. Düşündüğünüzden daha yakın bir zamanda otel yönetimine kadar çalışacaksınız!

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

The Culinary Tech Center’s programs are designed to give you the skills, knowledge, and confidence you’ll need to start your culinary or hospitality career.

The Culinary Tech Center’s programs are designed to give you the skills, knowledge, and confidence you’ll need to start your culinary or hospitality career. Daha Az
New York , Beyaz ovalar + 1 Daha fazla Daha az