Kurs: Antofagasta'da Astronomi, Jeoloji, Maden Ekonomisi ve Çevre

Genel

Program açıklaması

114799_Picture1.png

Şili'nin Kuzeyindeki İspanyol, Astronomi, Jeoloji ve Maden Ekonomisi

Atacama Immersion Chile Universidad Católica del Norte

Diğer bilimler arasında Astronomi, Arkeoloji, Jeoloji hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen öğrenci veya amatörlere yönelik programlarımızla, şaşırtıcı bir öğrenme ve seyahat macerası yaşamak için gezegendeki en kurak çölde bulunun.

 • Yer: Antofagasta bölgesi, Şili'nin kuzeyi
 • Başlangıç tarihi: Her ay
 • Süre: 15 gün veya 30 gün
 • Kredi: gerekirse

Açıklama

Dünyanın en kurak çölü olan Atacama Çölü'nde önemli bir öğrenme deneyimi. Programlar, kaliteli akademik öğrenme, çöl manzaralarının ortasına yerleştirilen alandaki etkinlikler, ziyaretçilerin keyif alabilecekleri, deneyimlerini paylaşabilecekleri ve paylaşabilecekleri dahil olmak üzere kapsamlı bir deneyim sağlamak için tasarlanmıştır.

AIChile Team, tarihi ve arkeolojik alanları, Paranal Gözlemevi, Jeoloji Müzeleri, Huanchaca Harabeleri, diğer yerler arasında 'Mano del Desierto' heykeli gibi doğal cazibe merkezlerini tanıtacak Geysers

Programlarımız ilgilenen herkese, öğrencilere, şirketlere veya bu tür deneyimleri kişisel bir amaç olarak elde etmek isteyen arkadaş gruplarına açıktır.

Rehberli turlar, konaklama, yemekler, destek materyali ve daha fazlası bu iki harika haftada yer alıyor.

Hızlı Bilgiler

 • Yer: Kampüs UCN Antofagasta
 • Şehir: Antofagasta ve San Pedro de Atacama
 • Ülke: Şili
 • Program kredileri: Gerekirse
 • Öğretim dili: İngilizce veya İspanyolca

Akademisyenler

Atacama Daldırma Şili, Universidad Católica del Norte profesörlerinin sunduğu iki hafta veya bir aylık etkileşimli ve yoğun kurslar sunar.

Program diğerleri arasında Astronomi, Jeoloji, Maden Ekonomisi dersleri sunmaktadır. Dünyanın en kurak çölüne sahip olmak ve dünyanın bakır madenciliğinin başkenti olmak bize eşsiz bir avantaj sağlıyor.

Astronomi:

Bu program, öğrencileri astronomi dünyasına modern bir bakış açısıyla tanıtmaya çalışır. Cosmos'un şu anki anlayışına temel olan temel kavramların tanımlanması yoluyla. Aynı şekilde, gözlemsel astronominin temel araçları da öğretilecek ve bu alanda pratik deneyimler gerçekleştirilecektir.

Jeoloji:

Bu program dünyadaki en kurak toprağın bileşimi ve önemli yönlerini ve yanardağlarının morfolojilerini incelemeyi mümkün kılar.

Maden Ekonomisi:

Katılımcılarımız, bölgedeki maden sahalarına aktif metodolojileri, laboratuvar deneyimlerini ve saha ziyaretlerini uygulayarak, bakır madenciliği endüstrisinde kullanılan farklı madencilik ve metalurjik prosesleri teorik ve pratik bir bakış açısıyla inceleyeceklerdir.

İspanyol:

Öğrencilerin aktif katılımının sözlü sunumlar, tartışmalar ve ekip çalışması yoluyla teşvik edileceği, dünyada en çok konuşulan ikinci dilin yoğun şekilde öğrenilmesi. İspanyolca'da dilbilgisi ve dilbilgisi üzerine yapılan gözlemleri arttırmak için okumalar, seçmeler ve diğer etkinlikler ile birlikte kullanılacak olan ders kitapları kullanılacaktır.

Konaklama

Tüm program boyunca dahil edilmiştir.

Programa göre Saha Ziyaretleri:

 • Müzeler
 • Huanchaca Harabeleri
 • Lascar Volcano Trekking
 • Tatio Geysers
 • Bir Madeni Ziyaret Et
Son Güncelleme Tem 2019

Okul Hakkında

The Universidad Católica del Norte, with 60 years of history, is a public institution and forms part of the original group of universities in the National Higher Education System. Its highest principl ... Devamını oku

The Universidad Católica del Norte, with 60 years of history, is a public institution and forms part of the original group of universities in the National Higher Education System. Its highest principles are those of the Catholic Church. Guided by the values of Christian Humanism, its mission is to contribute to the constant search for truth, the development of individuals, society and community cultural heritage through teaching, research and outreach. This institution was formed by a group of priests belonging to the Company of Jesus, together with Mrs. Berta González de Astorga, benefactor of the university, and began its functions on May 31 1956, as the eighth university in Chile and the third with a Catholic vocation. Daha Az
Antofagasta Bölgesi , Coquimbo + 1 Daha fazla Daha az