Akademikprogramlar.com

Dijital Pazarlama Top Doktora Diploma Programları

Kariyer görünümünüzü iyileştirmenin bir yolu, yüksek lisans diplomasına sahip olmaktır. Lisansüstü diplomalar, lisans eğitiminiz sırasında okumaya başlamış olabileceğiniz bir alanda yoğun bir çalışma sunmaktadır. Bir veya iki yıllık bir diploma programından sonra, bu konuyla ilgili ek belge alabilirsiniz.

Birçok profesyonel, dijital pazarlamada lisansüstü eğitimin başında ne zaman araştırma yapmaya başladığını merak ediyor. E-posta pazarlaması, içerik pazarlaması, sosyal medya pazarlaması, arama motoru pazarlaması ve diğer gelişmekte olan taktikler gibi dijital yöntemleri kullanarak modern tüketicilere ulaşmak için çeşitli yollarla ilgili dersler alacaksınız. Başlangıç ​​planlamasından sonuçların analizine kadar dijital pazarlama stratejisi hakkında her şeyi öğrenmek için pazarlama alanındaki profesyonellerle çalışabilirsiniz.

Bu yüksek lisans diploması, günümüzün giderek artan dijital dünyasında alıcılarla iletişim kurma ve bunları daha etkili şekilde kullanmanıza yardımcı olabilir, bu da sizi daha etkili bir profesyonel haline getirir. Buna ek olarak, iş arkadaşlarınızla işbirliği yaparak daha iyi olabilirsiniz ve her ikisi de iş yerinde aranan liderlik yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

Mezuniyet sonrası diploma için pazarlama masrafı ayarlayan kimse yoktur. Doğrudan kabul bürosuna danışarak kesin mali ayrıntıları bulmak en iyisidir.

Dijital pazarlama, pek çok kişi için popüler ve çekici bir kariyer seçimi niteliğindedir ve bir lisansüstü diploma, bu alandaki ilerlemenize veya geçişinize yardımcı olabilir. Yüksek lisans diplomasına sahip bir dijital pazarlamacı olarak, bir sosyal medya uzmanı olabilir ve Twitter, Instagram ve Pinterest gibi sosyal medya organlarını kullanarak belirli pazarlama kampanyaları geliştirebilirsiniz. Ayrıca e-posta pazarlamasında çalışabilir ve mesajlaşma oluşturabilir ve kurşun besleyiciden müşteri iletişimine kadar her şey için e-posta kampanyaları yönetebilirsiniz. Daha genel bir dijital pazarlama müdürü veya yönetmen rolüyseniz, bu işlevlerin herhangi birini veya tümünü denetleyebilir ve onları çevreleyen strateji ve raporlamayla daha fazla uğraşabilirsiniz.

Mezuniyet sonrası diploma seçeneklerini hem çevrimiçi hem de şahsen bulabilirsiniz. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

7 Sonuçlar Dijital Pazarlama Filter

Postgraduate Diploma in Digital Marketing

The IDM Institute Of Direct And Digital Marketing
Kampüs e-Öğrenme Bilgi iste Birleşik Krallık Londra

Günümüzün en prestijli pazarlama niteliklerinden birini edinin ve profesyonel akreditasyonun güvenliği ile birlikte kuruluşunuz için sağlam bir dijital strateji tanımlama becerilerini geliştirin.

Dijital pazarlama alanında lisansüstü diploma

Digital Marketing Institute
e-Öğrenme Yarı zamanlı 140 saat İrlanda Dublin

Dijital Pazarlama Yüksek Lisans Diploması içinde çok kanallı dijital stratejiler aralığını kapsar ve en etkili ve aranılan dünyada dijital pazarlama becerileri bugün öğrencilere sağlar.

Büyük Veri Pazarlaması Yüksek Lisansı

IEBS - Escuela de Negocios de la Innovación y los Emprendedores
e-Öğrenme Tam zamanlı 200 saat Bilgi iste İspanya Barselona

Big Data Marketing'teki Lisansüstü kursu ile, pazarlama stratejimizi daha iyi tanımlamak ve iletişimimizin etkinliğini arttırmak için müşterimizi tanımayı öğreneceğiz. Bunun için en verimli teknolojik araçlarla matematiksel ve istatistiksel analizlerin geliştirilmesi yoluyla verilerin en iyi şekilde kullanılmasını sağlamak ve bilgileri bilgiye dönüştürmek için pazarlama alanındaki Büyük Veri projesi üzerinde çalışacağız.

Pazarlama ve İletişimde Post-diploma Kursu - Geleneksel, Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Stratejisi

Accademia di Comunicazione
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Ekim 2019 İtalya Milan

Pazarlama ve İş İletişimi alanında iki yıllık diploma kursu, günümüzde dijital sektörün en dinamik olduğu ve sağlam temel bilgiye sahip profesyonel kaynaklara ihtiyaç duyduğu iletişim pazarının talebine etkin bir şekilde yanıt verebilecek tamamen yeni bir sistem sunmaktadır. özel teknik beceriler.

Dijital Pazarlamada Lisans (Lizbon)

IPAM
Kampüs Yarı zamanlı 9 aylar Bilgi iste Portekiz Lizbon

Bu Mezuniyet Sonrası, her gün en iyi uygulamaları paylaşmalarını sağlayan bu yeni dijital araçları kullanarak, piyasada günlük bir grup uzmanı bir araya getiriyor. Benzer şekilde, kullanılacak olan öğretim metodolojileri, öğrencilerin mesleki gerçeklerine dayanan vaka çalışmaları, pratik alıştırmalar ve grup dinamikleri kullanılarak aktif hale gelecektir.

Dijital Pazarlama (Porto) mezunu

IPAM
Kampüs Yarı zamanlı 9 aylar Bilgi iste Portekiz Porto

Bu Mezuniyet Sonrası, her gün en iyi uygulamaları paylaşmalarını sağlayan bu yeni dijital araçları kullanarak, piyasada günlük bir grup uzmanı bir araya getiriyor. Benzer şekilde, kullanılacak olan öğretim metodolojileri, öğrencilerin mesleki gerçeklerine dayanan vaka çalışmaları, pratik alıştırmalar ve grup dinamikleri kullanılarak aktif hale gelecektir.

Üstün Dijital Pazarlama Programı

EUSchool European School of Leadership
e-Öğrenme Tam zamanlı 6 aylar Mart 2020 İspanya Madrid

Dijital Pazarlama ve Satış Alanındaki EUschool Üstün Programı, Dijital Dönüşüm ve İnternet ile işaretlenmiş uluslararası bir iş ortamında pazarlama ve satış yönetimi için temel bilgi ve araçları sağlayan üst düzey bir profesyonel eğitimdir. Dijital Pazarlama ve Online Satış Bu Lisansüstü Derecesi, müşteriyi çekmek ve elde tutmak için inovasyon, farklılaşma ve katma değerin önemli olduğu yeni dijital iş modelleriyle uyumlu olmak isteyen yöneticiler için vazgeçilmez bir tamamlayıcıdır.