ACADEMICCOURSES

Kurs Eğitimleri içinde Malzeme Bilimi Portekiz'de

Lisansüstü diploma bir öğrencinin belirli kursları tamamladığını göstermektedir. Bu kurs lisans derecesini tamamlamış öğrenciler tarafından alınmaktadır ve iş yerinde oldukça yararlı olabilmektedir.

Malzeme bilimi alanı, üretimde kullanılmak üzere yeni malzemeler araştırmak ve geliştirmek için mühendislik, kimya, biyokimya ve diğer teknolojiler dahil olmak üzere disiplinleri birleştirir. Gelişmekte olan bu alan, doğal kaynakların tükenmesinden dolayı ortaya çıkan küresel problemleri çözmek için öğrencileri yetiştirmektedir.

Resmen Portekiz, Portekiz Cumhuriyeti, İber Yarımadası'nda, Güneybatı Avrupa'da yer alan bir ülkedir. Portekiz 900 yaşında olduğunu ve nispeten küçük bir alanda olsa bile, bu dünya tarihinde önemli bir rol oynadı. Universidade do Porto% 11 uluslararası öğrenciler oluşur yabancıların en popüler.

Doktora Diploma içinde Malzeme Bilimi Portekiz'de

1 Sonuçlar Malzeme Bilimi, Portekiz Filter

Kompozit Malzemelerde Yüksek Lisans

Atlântica
Lisansüstü Diploması
<
Yarı zamanlı
<
72 saat
Portekizce
Kampüs

Bu alanda çalışan profesyonellerin eğitim ihtiyaçlarına cevap verebilmek için Kompozit Materyallerdeki yeni PG, Kompozit Materyallerde özel modüller içeren kompakt ve çalışma ...

Devamını oku