Filter
Lisansüstü Diploması
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Markalaşma Top Doktora Diplomaları

Bir lisans öğrenimini başarıyla tamamladıysanız ve yüksek lisans yapmaya karar vermeniz konusunda hala kararsız kaldıysanız, yüksek lisans diplomasını düşünmek isteyebilirsiniz. Bu tür bir program, yüksek lisans düzeyinde diğer yüksek lisans düzeyindeki programların gerektirdiği sürede daha kısa sürede uzmanlaşmanıza yardımcı olabilir.

Markalaşmada lisansüstü diploma nedir? Pazarlama, reklamcılık ve marka yönetimi ile ilgilenen biriyseniz, markalaşmayı tamamlamış yeni bir lisans aldınız veya şu anda ilgili bir alanda çalışıyorsunuz, bu dikkate alınması gereken harika bir program olabilir. Kurs, yaratma ve geliştirme, uluslararası markalar reklamı, lüks marka yönetimi ve ürün geliştirme içerebilir. Daha fazla deneyim istiyorsanız, bazı programlar staj, seminer ve ders kursları içerebilir.

Markalaşmada yüksek lisans diplomasına sahip olmak iletişim, problem çözme ve eleştirel düşünme becerilerini güçlendirebilir ve yüksek maaşlara, daha fazla iş doyumuna ve iş fırsatlarında artışa neden olabilir. Bu tür bir diploma, gelecekte bir yüksek lisans eğitimine devam etmenizi sağlayabilir.

Yüksek lisans diploması gibi her tür diploma veya dereceyle ilgili birçok masrafın değerlendirilmesi önemlidir. Öğrenim ücretleri, kursların türüne, kursun uzunluğuna ve katılmak istediğiniz kuruma bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir.

Markalaştırmada tamamlanmış bir diploma ile ne yapabilirsiniz? Bir yüksek lisans programına girmeden yüksek lisans düzeyinde daha fazla çalışmaya hazırlanmaya karar verdiyseniz, bu, pazarlama analisti, yardımcı marka müdürü, pazarlama müdürü ve marka yöneticisi gibi pozisyonlar kazanmanıza izin verebilir. Bu türden bir programın başarıyla tamamlanması, reklamcılık pazarlama firmaları, şirketler, yönetim danışmanlıkları ve eğitim kurumları da dahil olmak üzere, marka uzmanları için ihtiyaçları olabilecek çeşitli işlerde çalışmanıza yardımcı olabilir.

Markalaşmaya ilgi duyuyorsanız, yüksek lisans diploması harika bir seçenek olabilir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Markalaşma

Artidi Escuela Superior

Görsel mağazacılıkta teknik dereceye sahip görsel mağazacılık kursu ... [+]

tanıtım

Görsel mağazacılıkta teknik dereceye sahip görsel mağazacılık kursu

Uzman öğretmenler ve% 70 pratik ve% 30 teorik içerikle, baştan sona görsel mağazacılık projeleri alacaksınız. Sadece Ártidi'ye atanan bir programla 3B görsel gelişiminde öncü bir eğitim verilecektir. Kendi pratik ve iş çantası ile.

Bu Görsel Mağazacılık kursunun tamamlanması

hedefleriGörsel Merchandiser'ın profesyonel becerilerini öğrenin.Mağazalar, standlar, açılır mağazalar, amiral gemisi mağazaları, köşeler, vb. Marka imajına tasarım ve müdahale ...Geliştirilen projelerde yeni trendleri uygulayın.Rekabetin markasını farklılaştıran ve onu pazarda konumlandıran yaratıcı ve yenilikçi projeler elde edin.Ticari işletmede uygulama projeleri geliştirin: mekânları ve ürünleri dağıtın, ayarlayın ve düzenleyin.Ürün satışlarını optimize etmek ve iyileştirmek için görsel ve stratejik pazarlamanın stratejilerine karar verin.Satış noktasında tanıtım ve alternatif iletişim faaliyetleri gerçekleştirin.Grafik tasarım, sanat, pazarlama ve ilgili disiplinlerde profesyonellerle işbirliği yapın.Mesleki kariyeri ulusal ve uluslararası alanda geliştirmek için sağlam bir temele ulaşın.Plús de Ártidi... [-]
İspanya Barselona
Bilgi iste
Ispanyolca
Tam zamanlı
7 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Artidi Escuela Superior

Stratejik Pencere Giydirme alanında yüksek lisans derecesine sahip vitrin kursu ... [+]

tanıtım

Stratejik Pencere Giydirme alanında yüksek lisans derecesine sahip vitrin kursu

Uzman öğretmenler ve% 70 pratik ve% 30 teorik içerikle, vitrin projelerini baştan sona getirmeyi öğreneceksiniz. Sektörde öne çıkmak için gerekli stratejileri, araçları ve yaratıcılığı size sağlayacaktır. Kendi pratik ve iş çantası ile.

Görsel mağazacılıkta yüksek lisansla bu dersin gerçekleştirilmesi

Elbette çevrimiçi olarak da öğretilebilir.

hedefleriWindow Dresser'ın profesyonel becerilerini öğrenin.Mağazalar, standlar, açılır mağazalar, amiral gemisi mağazalar, köşeler, vb. Marka imajına tasarım ve müdahale.Rekabetin markasını farklılaştıran ve onu pazarda konumlandıran yaratıcı ve yenilikçi projeler elde edin.Işık, renk, şekiller, hacimler ve tasarıma ilişkin tüm bu yönleri yorumlar.Farklı türde ve ürünlerin pencerelerini oluşturmak için malzeme, teknik ve stratejileri bilir.Satış noktasında tanıtım ve alternatif iletişim faaliyetleri gerçekleştirin.Geçici mimariye, tasarım setine, müzeciliğe ve etkinlik yönetimi projelerine katılın.Grafik tasarım, sanat, pazarlama ve ilgili disiplinlerde profesyonellerle işbirliği yapın.Mesleki kariyeri ulusal ve uluslararası alanda geliştirmek için sağlam bir temele ulaşın.Plús de Ártidi... [-]
İspanya Barselona
Kasım 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
4 - 7 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku