Filter
Lisansüstü Diploması
İspanya Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Hepsini İncele Doktora Diplomaları içinde Markalaşma İspanya'da

Bir lisansüstü diploma, çoğu zaman uzmanlık alanını genişletmek isteyenler tarafından alınmaktadır. Bu diplomayı alarak farklı bir alanda iş bulabilir ya da daha fazla para kazanabilirsiniz.  

Markalaşma tüketiciler tarafından olumlu algılanmaktadır bir marka oluşturmaya odaklanmıştır pazarlama ve iş içinde bir uzmanlık anlamına gelir. tasarım, reklam, iş stratejisi ve dağıtım elemanları kullanarak, hedef son etkili markalar yaratmak için nasıl öğrenmektir.

Resmi olarak İspanya, İspanya Krallığı, egemen bir devlet ve Avrupa Birliği üyesi bir devlettir. Bu güneybatı Avrupa'da İber Yarımadası'nda yer almaktadır. İspanyol üniversitelerin kendi derece erişimi düzenleyen ve akademik ücretleri düzeltmek. Ayrıca resmi olmayan yüksek lisans düzeyinde eğitim olabilir. Başkent Madrid muhtemelen herhangi bir Avrupa kenti kişi başına düşen bar en fazla sayıda ve çok aktif bir gece hayatı vardır.

Doktora Diploma içinde Markalaşma İspanya'da

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Markalaşma, İspanya

Artidi Escuela Superior

Görsel mağazacılıkta teknik dereceye sahip görsel mağazacılık kursu ... [+]

tanıtım

Görsel mağazacılıkta teknik dereceye sahip görsel mağazacılık kursu

Uzman öğretmenler ve% 70 pratik ve% 30 teorik içerikle, baştan sona görsel mağazacılık projeleri alacaksınız. Sadece Ártidi'ye atanan bir programla 3B görsel gelişiminde öncü bir eğitim verilecektir. Kendi pratik ve iş çantası ile.

Bu Görsel Mağazacılık kursunun tamamlanması

hedefleriGörsel Merchandiser'ın profesyonel becerilerini öğrenin.Mağazalar, standlar, açılır mağazalar, amiral gemisi mağazaları, köşeler, vb. Marka imajına tasarım ve müdahale ...Geliştirilen projelerde yeni trendleri uygulayın.Rekabetin markasını farklılaştıran ve onu pazarda konumlandıran yaratıcı ve yenilikçi projeler elde edin.Ticari işletmede uygulama projeleri geliştirin: mekânları ve ürünleri dağıtın, ayarlayın ve düzenleyin.Ürün satışlarını optimize etmek ve iyileştirmek için görsel ve stratejik pazarlamanın stratejilerine karar verin.Satış noktasında tanıtım ve alternatif iletişim faaliyetleri gerçekleştirin.Grafik tasarım, sanat, pazarlama ve ilgili disiplinlerde profesyonellerle işbirliği yapın.Mesleki kariyeri ulusal ve uluslararası alanda geliştirmek için sağlam bir temele ulaşın.Plús de Ártidi... [-]
İspanya Barselona
Bilgi iste
Ispanyolca
Tam zamanlı
7 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Artidi Escuela Superior

Stratejik Pencere Giydirme alanında yüksek lisans derecesine sahip vitrin kursu ... [+]

tanıtım

Stratejik Pencere Giydirme alanında yüksek lisans derecesine sahip vitrin kursu

Uzman öğretmenler ve% 70 pratik ve% 30 teorik içerikle, vitrin projelerini baştan sona getirmeyi öğreneceksiniz. Sektörde öne çıkmak için gerekli stratejileri, araçları ve yaratıcılığı size sağlayacaktır. Kendi pratik ve iş çantası ile.

Görsel mağazacılıkta yüksek lisansla bu dersin gerçekleştirilmesi

Elbette çevrimiçi olarak da öğretilebilir.

hedefleriWindow Dresser'ın profesyonel becerilerini öğrenin.Mağazalar, standlar, açılır mağazalar, amiral gemisi mağazalar, köşeler, vb. Marka imajına tasarım ve müdahale.Rekabetin markasını farklılaştıran ve onu pazarda konumlandıran yaratıcı ve yenilikçi projeler elde edin.Işık, renk, şekiller, hacimler ve tasarıma ilişkin tüm bu yönleri yorumlar.Farklı türde ve ürünlerin pencerelerini oluşturmak için malzeme, teknik ve stratejileri bilir.Satış noktasında tanıtım ve alternatif iletişim faaliyetleri gerçekleştirin.Geçici mimariye, tasarım setine, müzeciliğe ve etkinlik yönetimi projelerine katılın.Grafik tasarım, sanat, pazarlama ve ilgili disiplinlerde profesyonellerle işbirliği yapın.Mesleki kariyeri ulusal ve uluslararası alanda geliştirmek için sağlam bir temele ulaşın.Plús de Ártidi... [-]
İspanya Barselona
Kasım 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
4 - 7 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku