Filter
Lisansüstü Diploması
Avrupa Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Avrupa Markalaşma Kurs Eğitimleri Karşılaştır 2019/2020

Lisansüstü diploma bir öğrencinin belirli kursları tamamladığını göstermektedir. Bu kurs lisans derecesini tamamlamış öğrenciler tarafından alınmaktadır ve iş yerinde oldukça yararlı olabilmektedir.

İş öğrenciler uzmanlaşmak birçok alanları vardır ve markalaşma pazarlama geniş disiplin altına düştüğünde biridir. Çalışma alanı tüketiciler tarafından olumlu kabul edilir bir marka oluşturmak için reklam, tasarım, stratejik gelişim ve diğer kavramları kullanır.

Toplamda, Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora düzeyinde geniş bir kurs yelpazesi sunan Avrupa'da 4000 Yükseköğretim Kurumları orada bulunmaktadır. Kendi lisans programlarının en azından bazıları için eğitim dili olarak İngilizce sunan bu kuruluşların daha fazla ile, Avrupa'daki üniversiteler şimdi her zamankinden daha yüksek kalitede. Avrupa'daki üniversiteler, meslek bugünün küresel talep ihtiyaçlarını karşılayan bilginin bir ders vermek için bir dost yabancı öğrencilere hoş geldiniz ve sunuyoruz.

Avrupa Markalaşma Doktora Diploma Programları Bul 2019/2020

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Markalaşma, Avrupa

Artidi Escuela Superior

Görsel mağazacılıkta teknik dereceye sahip görsel mağazacılık kursu ... [+]

tanıtım

Görsel mağazacılıkta teknik dereceye sahip görsel mağazacılık kursu

Uzman öğretmenler ve% 70 pratik ve% 30 teorik içerikle, baştan sona görsel mağazacılık projeleri alacaksınız. Sadece Ártidi'ye atanan bir programla 3B görsel gelişiminde öncü bir eğitim verilecektir. Kendi pratik ve iş çantası ile.

Bu Görsel Mağazacılık kursunun tamamlanması

hedefleriGörsel Merchandiser'ın profesyonel becerilerini öğrenin.Mağazalar, standlar, açılır mağazalar, amiral gemisi mağazaları, köşeler, vb. Marka imajına tasarım ve müdahale ...Geliştirilen projelerde yeni trendleri uygulayın.Rekabetin markasını farklılaştıran ve onu pazarda konumlandıran yaratıcı ve yenilikçi projeler elde edin.Ticari işletmede uygulama projeleri geliştirin: mekânları ve ürünleri dağıtın, ayarlayın ve düzenleyin.Ürün satışlarını optimize etmek ve iyileştirmek için görsel ve stratejik pazarlamanın stratejilerine karar verin.Satış noktasında tanıtım ve alternatif iletişim faaliyetleri gerçekleştirin.Grafik tasarım, sanat, pazarlama ve ilgili disiplinlerde profesyonellerle işbirliği yapın.Mesleki kariyeri ulusal ve uluslararası alanda geliştirmek için sağlam bir temele ulaşın.Plús de Ártidi... [-]
İspanya Barselona
Bilgi iste
Ispanyolca
Tam zamanlı
7 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Artidi Escuela Superior

Stratejik Pencere Giydirme alanında yüksek lisans derecesine sahip vitrin kursu ... [+]

tanıtım

Stratejik Pencere Giydirme alanında yüksek lisans derecesine sahip vitrin kursu

Uzman öğretmenler ve% 70 pratik ve% 30 teorik içerikle, vitrin projelerini baştan sona getirmeyi öğreneceksiniz. Sektörde öne çıkmak için gerekli stratejileri, araçları ve yaratıcılığı size sağlayacaktır. Kendi pratik ve iş çantası ile.

Görsel mağazacılıkta yüksek lisansla bu dersin gerçekleştirilmesi

Elbette çevrimiçi olarak da öğretilebilir.

hedefleriWindow Dresser'ın profesyonel becerilerini öğrenin.Mağazalar, standlar, açılır mağazalar, amiral gemisi mağazalar, köşeler, vb. Marka imajına tasarım ve müdahale.Rekabetin markasını farklılaştıran ve onu pazarda konumlandıran yaratıcı ve yenilikçi projeler elde edin.Işık, renk, şekiller, hacimler ve tasarıma ilişkin tüm bu yönleri yorumlar.Farklı türde ve ürünlerin pencerelerini oluşturmak için malzeme, teknik ve stratejileri bilir.Satış noktasında tanıtım ve alternatif iletişim faaliyetleri gerçekleştirin.Geçici mimariye, tasarım setine, müzeciliğe ve etkinlik yönetimi projelerine katılın.Grafik tasarım, sanat, pazarlama ve ilgili disiplinlerde profesyonellerle işbirliği yapın.Mesleki kariyeri ulusal ve uluslararası alanda geliştirmek için sağlam bir temele ulaşın.Plús de Ártidi... [-]
İspanya Barselona
Kasım 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
4 - 7 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku