Filter
Lisansüstü Diploması
Fransa Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Araştır Doktora Diploma Programları içinde Pazarlama Çalışmaları Fransa'da

Lisansüstü diploma, alanlarında bilgi ve becerilerini geliştirmek isteyen bireyler tarafından lisans eğitiminden sonra alınmaktadır. Diploma yoğunlaştırılmış bir program olarak da alınabilir.

Pazarlama ve iletişim alanında eğitim alan işletme profesyonelleri, kariyerlerinde yeni olanaklar elde edebilirler. Edindikleri becerileri müşteri ilişkileri, marka imajı ya da pazarlama takımı yönetiminde kullanabilirler.

Fransa kendi mükemmel sonuç odaklı yüksek öğretim öğrenim nedeniyle ekonomisi açısından en iyi 20 performans ülke arasında şu anda. Üniversitelerde derslerin çoğu Fransızca dil sunulmaktadır. Fransa 60 kamu ve 100 özel üniversite bulunmaktadır.

Doktora Diploma Programı içinde Pazarlama Çalışmaları Fransa'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Pazarlama Çalışmaları, Fransa

ESLSCA Business School

Bu ders, tüm yönetim ve yönetim tekniklerini özümsemek, kişisel niteliklerini profesyonel bir boyutta geliştirmek, uluslararası bir boyutta gerçek bir profesyonel uzmanlı ... [+]

1949 yılında Paris'in kalbinde, Eyfel Kulesi'ne yakın bir yerde bulunan Grande Ecole ESLSCA Business School yüksek yönetim çalışmaları için olağanüstü varlıkları var: üst düzey uzmanlardan oluşan bir fakülte, uluslararası ilişkiler Etkili, çalışmalara ve stajlara katılan bir şirketler ağı, birleşik bir yaşam ve kültürel zenginleştirme.

ESLSCA Business School "eğitim-eğitim" bu nedenle küreseldir ve çok geniş bir ortak çekirdek müfredat ve öğrencinin zevkine ve şirketlerin ihtiyaçlarına en uygun uzmanlık uzmanları tarafından somutlaştırılmıştır.

İyi karar vericiler, iyi müzakereciler ve iyi stratejistler, ESLSCA Business School mezun olan, aynı zamanda en modern anlamda iyi bir ESLSCA Business School : yalnızca mevcut kaynakları yönetmez, aynı zamanda onun şirketinin gelişimi.... [-]

Fransa Paris
Bilgi iste
Ingilizce,Fransızca
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku