Filter
Lisansüstü Diploması
Hindistan Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Bak Doktora Diploma Programları içinde Pazarlama Çalışmaları Hindistan'da

Kariyer olanakları genişletmek isteyenler için okula dönmek iyi bir seçenek olabilir. Bazı durumlarda, bir başka Lisans derecesi yerine bir lisansüstü diploma almak son derece yararlı olabilir.  

Pazarlama ve iletişim kursları, dijital medya gibi en güncel pazarlama kanallarını hakkında eğitim vermektedir. Online uzaktan eğitim ve geleneksel sınıf eğitimi de dahil olmak üzere birçok farklı eğitim biçiminde bu kurslara katılabilirsiniz.  

Asya'nın güney kesiminde bulunan, Hindistan Cumhuriyeti yaklaşık 1,27 milyar kişi ile dünyanın ikinci en kalabalık ülkesidir. Hindistan üniversitelerin dört çeşidi vardır; Merkez Üniversiteler, Devlet Üniversiteleri, Üniversite Görülmeyen ve Özel Üniversiteler 550'den fazla kurumlarında oluşan.

Doktora Diploma Programı içinde Pazarlama Çalışmaları Hindistan'da

Devamını oku Daha Az
{Ülkede} diğer program fırsatları

1 Sonuçlar Pazarlama Çalışmaları, Hindistan

Institute Of Finance And International Management (IFIM)

Özel haftasonu sınıfları ile Çalışma Uzmanları için tasarlanmış 24 aylık 'Kariyer Accelerator' PGDM. ... [+]

Özel haftasonu sınıfları ile Çalışma Uzmanları için tasarlanmış 24 aylık 'Kariyer Accelerator' PGDM.

Bu program sadece asgari iş deneyim 2 yıl junior ve orta yönetim profesyoneller için tasarlanmıştır. PGDM programı 2 yıllık bir süre boyunca uzanır ve AICTE tarafından onaylanmıştır Programlar bireysel kazanır gerekli bilgi ve becerileri, ideate, yenilik ve kendi uzmanlık alanında bir değişiklik meydana getirmek için yardımcı olur. 'Toplam Enterprise Management' çağdaş vizyona dayalı bir roman müfredat 'Deneyimsel Öğrenme' ders çok deneyimli IFIM tarafından yürütülen ve öğretim ziyaret kavram ve fikirleri gerçek dünyada uygulanacak olan bireyler sağlar. Pazarlama Analytics, Finansal Modelleme ve İş Simülasyonu Labwork Karar Verme, Problem Çözme, Stratejik Düşünme, Küresel Bakış ve Liderlik: Modern iş gerekli temel yönetsel yetkinlikleri geliştirmeye odaklanmak ... [-]
Hindistan Bengaluru
Temmuz 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
24 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku