Akademikprogramlar.com

Pazarlama Yönetimi Top Kurs Eğitimleri

Eğer bir lisans derecesini tamamladıktan sonra kariyerinizi bir adım daha ileri götürmeyi arzularsanız, bir seçenek, excel etmek istediğiniz bir alanda yüksek lisans diplomasını tamamlamaktır. Lisansüstü diploma genellikle kariyer bilgilerinizi derinleştirebilecek ve bir alanda sertifikasyon kazanmanıza yardımcı olabilecek yaklaşık bir ila iki ya da daha fazla ek eğitim yılını sunar.

Bu dereceyi düşündüğünüzde pazarlama yönetiminde lisansüstü bir diplomanın ne olduğunu merak etmek oldukça yaygın bir olay. Bireysel programlar bir dereceye kadar değişirken lisansüstü diploma programınızın pazarlama stratejisi ve iş stratejisi gibi konularda veya uluslararası pazarlamaya odaklanmasını bekleyebilirsiniz. Bu kurslardan bazıları daha önce pazarlama deneyimi gerektirebilir ve diğerleri olmayabilir.

Pazarlama yönetiminde lisansüstü bir diploma ile, uluslararası bir bakış açısı ile pazarlamanın yanı sıra pazarlamanın finansal tarafını nasıl yürüttüğünüz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bu beceriler daha prestijli işlerde daha fazla sorumluluk sahibi olabilmektedir. Ek olarak, diğer öğrencilerle çalışmak sizi daha çok bakış açısına maruz bırakır ve daha yönlü olmanıza yardımcı olabilir.

En lisansüstü diploma eğitim ücretleri, programın içeriği, programın uzunluğu ve diğer faktörler nedeniyle büyük farklılıklar göstermektedir. Hazır olduğunuzda doğrudan okulla konuşarak özellikleri öğrenin.

Pazarlama yönetimi, hangi şirketin tipinde olursa olsun çoğu şirketin ürünlerini konumlandırıp satabilmeleri ve müşterileri elinde tutabilmeleri için pazarlama profesyonellerine ihtiyaç duymaları nedeniyle, girmek için mükemmel bir alan olabilir. Bir pazarlama müdürü olarak, kâr amacı gütmeyen kuruluşlar veya kâr amacı gütmeyen kuruluşlarda çalışabilirsiniz ve ana kaygılarınız pazarlama planlarının oluşturulması, uygulanması ve ölçülmesini denetleyebilir. Diğer iş unvanlarında, dijital veya basılı formatlarda reklam kampanyaları geliştirmeye çalışan pazarlama ve reklam yöneticileri, mevcut ve potansiyel müşterilerle e-posta kullanan veya pazarlama yöneticileri talep eden, bir ürün veya talebi artırmak için çalışan e-posta pazarlama yöneticileri veya hizmet.

Kendi şehrinizde pazarlama yönetiminde yüksek lisans diplomasını tamamlama veya çevrimiçi olarak bir program mevcut olması durumunda uzaktan alma seçeneğine sahip olabilirsiniz. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

 

4 Sonuçlar Pazarlama Yönetimi Filter

Müzik Endüstrisi Yönetimi ve Pazarlaması Yüksek Lisans Dersi

IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Kampüs Tam zamanlı 3 aylar Bilgi iste İspanya Madrid

Müzik endüstrisinin sanatçılarının, etkinliklerinin, basımının ve eMusic'in yönetimi için yenilikçi stratejiler tasarlayın.

Satış Sonrası Yüksek Lisans Diploması

Westford University College
Kampüs e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 10 hafta Eylül 2020 Birleşik Arap Emirlikleri Sharjah Birleşik Arap Emirlikleri Çevrimiçi Nijerya Lagos Güney Afrika Cumhuriyeti Cape Town Kuveyt Suudi Arabistan Riyad Johannesburg Dammam Bahreyn Bahreyn Çevrimiçi Gana Akra Kanada Toronto Dubai Kanada Çevrimiçi Nijerya Çevrimiçi Abu Dabi Malezya Malezya Çevrimiçi Ürdün Amman Birleşik Krallık İngiltere'de Çevrimiçi + 28 daha

Satış Sonrası Lisansüstü Diploma

Pazarlama Yönetimi Yüksek Lisans (Lizbon)

IPAM
Kampüs Yarı zamanlı 9 aylar Bilgi iste Portekiz Lizbon

Bu yüksek lisans kursu, yeni iş ekosisteminin kuruluşlara yönelttiği taleplere cevap vermek için tasarlandı. Çünkü pazarlama, işletmenin merkezi işlevi olduğundan, evriminin anlaşılması, doğrudan veya dolaylı olarak ilgili kişilerin daha iyi bir bireysel performansını belirleyecektir. Pazarlama ve bu nedenle, işbirliği yaptıkları kuruluşlar. Sınır sorunları ve iş dünyası, değer, entegre, dijital (dijital ve fiziksel entegrasyon) ve yenilikçi odaklı, global ve müşteri odaklı yeni 4.0 kuruluşunun vizyonunu sunar.

Pazarlama Yönetimi Yüksek Lisans (Porto)

IPAM
Kampüs Yarı zamanlı 9 aylar Bilgi iste Portekiz Porto

Portekiz'deki İlk Pazarlama Okulu olan IPAM Porto, yöneticilerin ve yöneticilerin güncelleme ve geliştirme ihtiyaçlarına karşılık gelen çok disiplinli programlar geliştirerek pazarın ihtiyaçlarını öngörmeye çalışmıştır.