Filter
Lisansüstü Diploması
Avrupa Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Avrupa Pazarlama ve Satış Doktora Diplomaları Bul 2019/2020

Lisansüstü diploma, alanlarında bilgi ve becerilerini geliştirmek isteyen bireyler tarafından lisans eğitiminden sonra alınmaktadır. Diploma yoğunlaştırılmış bir program olarak da alınabilir.

Avrupa'nın en büyük altıncı kıta ve 47 ülke ve çeşitli bağımlılıkları, adalar ve bölgede içerir. Bu Batı için güney, doğu Asya ve Atlantik Okyanusu ile Akdeniz ile sınırlanmıştır.

Avrupa Pazarlama ve Satış Doktora Diplomaları Hepsini İncele 2019/2020

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar Pazarlama ve Satış, Avrupa

IPAM

Satış Yönetimindeki bu PG, konuyla ilgili en son bilgi ve sorularla çerçevelenen pratik araçlar ile teması sağlar; böylece satışlar ve bunlarda çalışanlar, bugün piyasanı ... [+]

Bu, günümüzün iş dünyasındaki gerçekliği: daha rekabetçi pazarlar, iş aksaklığı, dijital hızlandırıcı, kalıcı değişim ve özellikle de toplumu ve işi giderek tanımlayan iki güç:

Strateji ve yürütme arasındaki entegrasyon;Dijital platformlar, yani e-ticaret ve pazar yerleri aracılığıyla yapılan satış işlerini arttırıcı.

Satış Yönetiminde yer alan PG, alandaki en son bilgi ve araştırmalarla çerçevelenmiş pratik araçlar ile iletişim sağlar, böylece satışlar ve içinde çalışanlar bugün piyasanın işlevi için talep ettiği önemi alır. Ayrıca, Daniel Pink'in dediği gibi: “hepimiz satıştayız”; yani, satışların şu anki birincil rolü, bu PG'yi sadece satış uzmanlarına değil aynı zamanda çeşitli kuruluşlarda çalışan herkese yöneliktir çünkü doğrudan ya da doğrudan herkesin müşteriyle ilgili bir satış rolü vardır. Kısacası, kuruluşların karlılığı ile. Satışlarla ve yalnızca maliyetle değil, her zaman en iyi yönetim yönetimi şekli, yani kalıcı olabilir, bu her zaman geçici olacaktır.... [-]

Portekiz Porto
Bilgi iste
Portekizce
Yarı zamanlı
9 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku