Filter
Lisansüstü Diploması
Portekiz Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Bak Doktora Diplomaları içinde Pazarlama ve Satış Portekiz'de

Lisansüstü diplomalar belli kursları tamamlamış kişilere verilmektedir. Bu program genelde lisans derecesinden sonra alınmaktadır ve iş yerlerinde daha fazla uzmanlaşmak isteyenler için idealdir.

Resmen Portekiz, Portekiz Cumhuriyeti, İber Yarımadası'nda, Güneybatı Avrupa'da yer alan bir ülkedir. Portekiz 900 yaşında olduğunu ve nispeten küçük bir alanda olsa bile, bu dünya tarihinde önemli bir rol oynadı. Universidade do Porto% 11 uluslararası öğrenciler oluşur yabancıların en popüler.

Doktora Diploma Programı içinde Pazarlama ve Satış Portekiz'de

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Pazarlama ve Satış, Portekiz

Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
IPAM

Satış Yönetimindeki bu PG, konuyla ilgili en son bilgi ve sorularla çerçevelenen pratik araçlar ile teması sağlar; böylece satışlar ve bunlarda çalışanlar, bugün piyasanı ... [+]

Bu, günümüzün iş dünyasındaki gerçekliği: daha rekabetçi pazarlar, iş aksaklığı, dijital hızlandırıcı, kalıcı değişim ve özellikle de toplumu ve işi giderek tanımlayan iki güç:

Strateji ve yürütme arasındaki entegrasyon;Dijital platformlar, yani e-ticaret ve pazar yerleri aracılığıyla yapılan satış işlerini arttırıcı.

Satış Yönetiminde yer alan PG, alandaki en son bilgi ve araştırmalarla çerçevelenmiş pratik araçlar ile iletişim sağlar, böylece satışlar ve içinde çalışanlar bugün piyasanın işlevi için talep ettiği önemi alır. Ayrıca, Daniel Pink'in dediği gibi: “hepimiz satıştayız”; yani, satışların şu anki birincil rolü, bu PG'yi sadece satış uzmanlarına değil aynı zamanda çeşitli kuruluşlarda çalışan herkese yöneliktir çünkü doğrudan ya da doğrudan herkesin müşteriyle ilgili bir satış rolü vardır. Kısacası, kuruluşların karlılığı ile. Satışlarla ve yalnızca maliyetle değil, her zaman en iyi yönetim yönetimi şekli, yani kalıcı olabilir, bu her zaman geçici olacaktır.... [-]

Portekiz Porto
Bilgi iste
Portekizce
Yarı zamanlı
9 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku