Filter
Lisansüstü Diploması
Fransa Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Bul Doktora Diplomaları içinde Pazarlama Fransa'da

Kariyer olanakları genişletmek isteyenler için okula dönmek iyi bir seçenek olabilir. Bazı durumlarda, bir başka Lisans derecesi yerine bir lisansüstü diploma almak son derece yararlı olabilir.  

Pazarlama alanı, insanların istek ve ihtiyaçlarının giderilmesi üzerine kurulu dinamik bir işletme bilimi alanıdır. Pazarlama eğitimi bireylere, olayları müşterinin bakış açısıyla görme becesini kazandırarak, öğrenilen olguların uygun pazarlama tekniklerine dönüştürülmesini öğretmektedir.

Fransa vatandaşlarına değil, aynı zamanda yabancılar değil sadece mükemmel bir yüksek öğretim sistemi sunuyor. Ülkenin 'ın dinamik kültürünün yabancı öğrenciler ve uluslararası kurs takip ilgilenenler çekiyor. Fransa bilimsel ve teknolojik yenilik bir geleneğe sahiptir. Bu bilim adamları tam olarak yaratıcılıklarını kullanmak sağlar.

Doktora Diploma Programı içinde Pazarlama Fransa'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Pazarlama, Fransa

ESLSCA Business School

Bu ders, tüm yönetim ve yönetim tekniklerini özümsemek, kişisel niteliklerini profesyonel bir boyutta geliştirmek, uluslararası bir boyutta gerçek bir profesyonel uzmanlı ... [+]

1949 yılında Paris'in kalbinde, Eyfel Kulesi'ne yakın bir yerde bulunan Grande Ecole ESLSCA Business School yüksek yönetim çalışmaları için olağanüstü varlıkları var: üst düzey uzmanlardan oluşan bir fakülte, uluslararası ilişkiler Etkili, çalışmalara ve stajlara katılan bir şirketler ağı, birleşik bir yaşam ve kültürel zenginleştirme.

ESLSCA Business School "eğitim-eğitim" bu nedenle küreseldir ve çok geniş bir ortak çekirdek müfredat ve öğrencinin zevkine ve şirketlerin ihtiyaçlarına en uygun uzmanlık uzmanları tarafından somutlaştırılmıştır.

İyi karar vericiler, iyi müzakereciler ve iyi stratejistler, ESLSCA Business School mezun olan, aynı zamanda en modern anlamda iyi bir ESLSCA Business School : yalnızca mevcut kaynakları yönetmez, aynı zamanda onun şirketinin gelişimi.... [-]

Fransa Paris
Bilgi iste
Ingilizce,Fransızca
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku