Filter
Lisansüstü Diploması
Kenya Nairobi Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

in Nairobi Kenya'da Yönetim çalışmaları Doktora Diploma Programları Bul 2019

Lisansüstü diploma, alanlarında bilgi ve becerilerini geliştirmek isteyen bireyler tarafından lisans eğitiminden sonra alınmaktadır. Diploma yoğunlaştırılmış bir program olarak da alınabilir.

Yönetim eğitimi öğrencileri devlet kurumları dahil olmak üzere çeşitli organizasyonlarda yönetici pozisyonlarına hazırlamaktadır. Birçok program, öğrencilerin finans, pazarlama, ekonomi veya muhasebe gibi kendi seçtikleri bir alanda uzmanlaşmasına izin verir.

Doğu Afrika'da bulunan bir ülke resmi olarak Kenya Cumhuriyeti denir. Eğitim sistemi sömürge ve İngiltere'nin rağmen, ülkenin bugün eğitim 8-4-4 sistemi vardır. Orta öğretim için ilk ve 4 yıl 8 yıl. Üniversite eğitimi 4 yıl sürer. Bu 7-4-2-3 sistemi yerini aldı.

Nairobi Kenya başkenti olduğunu. Bu şehir onun iyi eğitim kurumları ve çeşitli lisans programları ile tanınır. Bazıları Nairobi Üniversitesi, Kenyatta Üniversitesi, Daystar Üniversitesi ve Afrika Nazarene Üniversitesi.

in Nairobi Kenya'da Yönetim çalışmaları Doktora Diplomaları Okullarla İletişime Geçin 2019

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Yönetim çalışmaları, Nairobi

Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
Pan Africa Christian University

Bu, yöneticilerin, yöneticilerin, takım liderlerinin, Proje Yöneticilerinin, Denetmenlerin, İşletme sahiplerinin / girişimcilerin, liderlik yapmaktan sorumlu olan ya da l ... [+]

Liderlikte Yüksek Lisans Diploması (PGDL)

Giriş

Bu, yöneticilerin, yöneticilerin, takım liderlerinin, Proje Yöneticilerinin, Denetmenlerin, İşletme sahiplerinin / girişimcilerin, liderlik yapmaktan sorumlu olan ya da liderlik yapmaktan sorumlu olan yöneticileri ve diğer profesyonelleri tasarlayan 9 aylık Post Yüksek Lisans Diploması (PGDL) Programıdır Kariyer endüstrisinde ve daha büyük toplumda liderlik rolleri.

Amacı

Bu program, liderlik yeni kavramlar ile ilgili örgütsel süreçler ve emirler için sistematik ve entegre bir tepki ile öğrencilere sağlar; Örgütlerin etkin işleyişi; Liderliğe ve liderlik yaklaşımlarına takım temelli yaklaşımlar ve kaliteyi sağlamak için mekanizmalar.... [-]

Kenya Nairobi
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku