Lisans Diploma Programı

Genel

9 konum mevcut

Program açıklaması

Bu program, öğrencilerin diğer kurumlardan edindikleri 120'den fazla krediyi aktarmalarını ve sadece Ön Lisans seviyesinde en az 30'luk bir lisans derecesi olan 180'e ulaşmak için kalan kredi sayısını kazanmalarını sağlayan bir tamamlayıcı programdır. Lisansüstü programlarımıza kabul edilmek için kurslar. Daha fazla bilgi için mezun kabul şartlarına bakınız.

süre

Çeyrek başına düşen kredilerin sayısına, kurs seçimine ve ders planlamasına bağlı olarak, tam zamanlı öğrenciler, her biri 3 çeyrekte 3 akademik yılda, toplamda 20 kredilik toplam 9 çeyrek lisans derecesi kazanabilirler. her; ya da her biri 3 çeyreklik 4 akademik yılda, her biri 15 kredilik toplamda 12 çeyrek için. Yaz dönemi boyunca kredilerin kazanılması çalışmaları hızlandıracaktır.

Programları

Kurslar, pazartesiden cumaya 8:30 ile 18:30 saatleri arasında, tipik olarak her biri 3 saat süren oturumlarda planlanmaktadır. Akşam 19:00 ile 22:00 saatleri arasında ana kampüslerde sadece Yüksek Lisans öncesi seviyelendirme kursları planlanmaktadır. Hafta içi ve akşam kurslarının müsaitliği hakkında daha fazla bilgi için kurs planlamasına bakınız. Ek kurslar çevrimiçi olarak mevcut olabilir; ek akademik politikalar ve koşullar geçerli olacaktır.

Kredi

Derslere tahmini iş yükünü gösteren bir takım krediler verilir. Her kredi, iletişim saatleri, sınav saatleri, kendi kendine çalışma saatleri ve grup çalışma saatleri dahil olmak üzere 30'a kadar öğrenim saatine eşittir. İletişim saatleri, kurs başına toplam öğrenci kayıtlarına göre değişmektedir. Tipik bir tam zamanlı lisans öğrencisi iş yükü, çeyrek başına 15 veya 20 kredi ve sırasıyla 450 veya 600 öğrenme saatine karşılık gelir.

Dersler

Lisans dersleri ana derslere ve uzmanlık kurslarına ayrılır (büyük veya küçük ilgili). Seçmeli dersler, lisans düzeyinde sunulan programlanmış herhangi bir dersten seçilebilir. Uzmanlık kursları kayıtlara göre planlanır ve tüm kampüslerde mevcut olmayabilir. Uzmanlık kursları tüm öğrenciler için seçmeli olarak kullanılabilir. Daha fazla bilgi için program programına bakınız. Mevcut derslerin listesi için kursa genel bakış. Öğrenciler kursları tamamlamak ve mümkün olan en yüksek düzeyde kredi kazanmak için tavsiye edilir.

Program gereksinimleri

Çalışmalar başladıktan sonra başka bir programa geçilmesi, çalışmaların bitimine kadar program şartları yerine getirildiği sürece mümkündür. Bu nedenle, programın istenen program süresince program gereksinimlerini karşılamamak için, geçiş yapma kararı mümkün olduğunca erken yapılmalıdır.

Not sistemi

Öğrenciler, katılım, katılım, bireysel ödevler, grup ödevleri ve sınavların bir kombinasyonu üzerinde değerlendirilir. Ödevler okuma materyallerini, dönem ödevlerini, raporları, sunumları ve diğerlerini içerebilir. Bu değerlendirmelerin bir araya gelmesi, öğrencilere becerilerini ve bilgilerini gösterme konusunda eşit fırsatlar sunar. Minimum geçiş notu D (% 60) dır. YP notu durumunda, öğrenciler minimum geçiş notu% 60'ını almak için ikinci bir sınav talep etme seçeneğine sahiptirler. Not Ortalaması Puanı (GPA) 4.0 ölçeğinde hesaplanır.

Diploma

Öğrenim programının başarılı bir şekilde tamamlanması üzerine, öğrenciler, kredilerin kazandıkları yerel kampüslerin tavsiyesine dayanarak, İsviçre'nin Zürih kentindeki genel merkez tarafından verilen bir uluslararası özel lisans sertifikası, diploma veya diploma alırlar. Çalışma programlarımız yerleşik Avrupa ve Amerikan eğitim sistemlerine dayanmaktadır ve tamamen uyumludur.

kabul

Programın esnek yapısı ve modüler tasarımı nedeniyle, Ekim, Ocak, Nisan, Temmuz ve Ağustos aylarında çoklu başlangıç ​​tarihleri ​​mevcuttur. Tam başlangıç ​​tarihleri ​​için akademik takvime bakınız. Tüm kampüslerde lisans programları sunulmaktadır. Belli başbakanların ve küçüklerin önerildiği kampüslere genel bakış için program programına bakınız. Nasıl başvurulacağı hakkında bilgi için giriş bölümüne bakın. Başvuru yaparken, lütfen başvuru prosedürlerine ve kurallarına uyunuz.

Kabul şartları

  • İngilizce dilinde yeterlilik (daha fazla bilgi için giriş bölümüne bakınız)
  • menşe ülkede yüksek öğrenime erişim sağlayan lise diploması
  • Diğer yüksek öğretim kurumlarından en az 120 aktarma kredisi

Program seçenekleri

  • Yurt dışında okumak
  • Yarı Zamanlı Çalışmalar
  • Hızlandırılmış Çalışmalar
  • Yaz Okulu
  • Özel Ders ve Özel Koçluk
  • Stajlar
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Dedicated since 2002 to cross-cultural education with a global perspective, United International Business Schools (UIBS) is an independent private education institution with campuses in Europe and Asi ... Devamını oku

Dedicated since 2002 to cross-cultural education with a global perspective, United International Business Schools (UIBS) is an independent private education institution with campuses in Europe and Asia. UIBS offers flexible business and management studies at the Undergraduate (Bachelor/BBA) and (Post)Graduate (Master/MBA and Doctor/DBA) level leading to private (programmatically-accredited) degrees, and to American regionally-accredited and European state-recognized degrees in cooperation with our academic partners. "the inspiring excellence of a private college, the stimulating advantage of a small-scale environment" Daha Az
Zürih , Antwerp , Barselona , Brüksel , Madrid , Tokyo , Amsterdam , Milan , Cenevre + 8 Daha fazla Daha az