Filter
Lisans Hazırlık
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Geliştirme Çalışmaları Undergraduate Pathways Bul

Bir lisans yolu, öğrencilerin arzu ettikleri alanda mezuniyete ulaşmalarına yardımcı olacak kurslar ve çalışma alanlarından oluşan bir akademik plandır. Lisans dereceleri genellikle, öğrencinin seçtiği ana derse özgü derslere devam etmeden önce matematik, fen ve İngilizce gibi temel dersleri tamamlamak ve tamamlamak için dört yıl sürer.

Kalkınma çalışmalarında lisans yolu nedir? Farklı okullar, gelişim çalışmalarının farklı yollarını sunar, ancak en yaygın benzerlik, sosyal bilimlere ve küresel kalkınma süreçlerine odaklanır. Bu programı seçen öğrenciler farklı ülkelerde kentsel gelişim yönetimi, sağlık ve kültür gelişimi, cinsiyet geliştirme ve göç teorisi dersleri alabilirler. Tabii ki, çoğu kez, yurtdışında eğitim fırsatları da var.

Gelişim çalışmalarında lisans derecesiyle mezun olan öğrenciler, sosyal değişim, politika reformu ve araştırma yoluyla ihtiyaç duyulan araçların acı çeken ülkelerde değişiklik yapmasını sağlayabilir. Bu majörle, öğrenciler genellikle nasıl düzgün bir şekilde araştırma yapılacağını ve meslektaşları ile bilgi paylaşımının nasıl yapılacağını profesyonel ve üretken bir şekilde öğrenirler.

Lisans programları genellikle üç ila dört yıl sürer ve öğrenim ücretleri okul ve ülkeye göre değişir. Bir yol programı genellikle sadece ilk yıl sürer ve normal derece kursundan daha pahalıya mal olmaz.

Gelişim çalışmalarında bir dereceyi tamamlamak, mezunların ilgisine, hırslarına ve beceri setine bağlı olarak bir dizi kariyere yol açabilir. Gazeteciliğe ilgi duyan öğrenciler, yabancı muhabir olarak kariyere gidebilirler. Yabancı muhabirler, diğer ülkelerden ekonomi, yaşam koşulları ve politika gibi konularda haberler sunuyor. Danışmanlık aynı zamanda bir lisans derecesi ile mezun olan öğrenciler için ortak bir kariyerdir. Danışmanlar, yararlı ve etkili projeler oluşturmak için sosyal değişim kuruluşları ve hayır kurumları ile çalışabilirler.

Gelişim çalışmalarında lisans yolları birçok ülkede ve çevrimiçi ortamda mevcuttur. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Geliştirme Çalışmaları

George Mason University

İnsan ve Toplumsal Gelişim Uluslararası Bir Yıl, George Mason University lisansüstü programınızın bir sonraki dönemine girmeye hazırlayacak. Uluslararası Yıl Birinin başa ... [+]

İnsan ve Toplumsal Gelişim Uluslararası Bir Yıl, George Mason University lisansüstü programınızın bir sonraki dönemine girmeye hazırlayacak. Uluslararası Yıl Birinin başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından ve lisans kabulü için üniversite şartlarını yerine getirdikten sonra, George Mason University sonraki lisans dönemine girebilirsiniz. INTO Mason programından bir üniversite derecesi programına geçiş bu ilerlemeye denir.

Derecesi Program Bileşenleri

2-Dönem:

120 kredi saatlik program27-31 kredi saatleri Pathway geçerliBir dereceye kadar 89-93 kredi saati kaldı

1-Dönem:

120 kredi saatlik program15-16 kredi saat itibaren uygulanır PathwayBir dereceye kadar 104-105 kredi saati kaldıKurs özellikleriDoğrudan giriş için akademik ve İngilizce gereksinimlerini karşılamıyor olsanız bile derecenize doğru kredi kazanmaya başlayın.Bir ABD üniversitesinde ilk yılın boyunca başarılı bir şekilde sizi hareket ettirmek için ek destek alın.Mezun öğrencilerle aynı sürede mezun olurlar.Daha küçük sınıf boyutları, öğretmenlerinizle daha fazla zaman geçirmenizi sağlar.Seçtiğiniz Pathway dereceniz için bilgi ve beceri geliştirin.Temel ders bilgileriKurs Süresi: 1-3 DönemBaşlangıç ​​tarihleri: 2019: Ocak, Ağustos; 2020: OcakÜcretler: 21.150 ABD dolarındanDers saatleri: Haftada 17-21 saatSınıf boyutu: 20Ödül: Bu Pathway programı, George Mason University Toplum Sağlığı, BS; Çatışma Analizi ve Çözümü, BA veya BS; Sağlık, Fitness ve Rekreasyon Kaynakları, BS; Sağlık İdaresi, BS; Ağırlama, Turizm ve Etkinlik Yönetimi, BS; Kinesiyoloji, BS; veya Sosyal Hizmet, BSW.Kurs seçenekleri:1 Yarıyıl Pathway2 Yarıyıl Pathway3-Yarıyıl PathwayGiriş koşulları... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Fairfax
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku