ACADEMICCOURSES

Birleşik Krallık'ta Sosyal Bilimler Undergraduate Pathways İncele 2020

Geleneksel bir lisans programında başarılı olabilmeleri için ek İngilizce yeterliliği geliştirmesi gereken öğrenciler için bir lisans programı tasarlanmıştır. Programı alırken, yazma, okuma, konuşma ve dinleme derslerine odaklanırlar.

Sosyal bilimler, öğrencilerin insan toplumundaki etkileşimleri ve sistemleri daha iyi anlamalarına yardımcı olur. Kapsanan konular toplulukların ve nüfusların hükümetleri nasıl şekillendirdiklerini, kanun yapmak, ekonomik sistemleri geliştirmek veya bireylerin karar verme biçimini içerebilir.

İngiltere, Birleşik Krallık 300'den yaşında ve dört kurucu ülke oluşur: İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda. İngiltere son 1000 yıl için öğrenme bir merkezi olmuştur ve birçok eski ve seçkin üniversitelerin sahip oldu. Yabancı öğrenciler İngiltere üniversitelerinde öğrenci vücudun önemli bir bölümünü oluşturuyor.

Birleşik Krallık'ta Sosyal Bilimler En iyi Undergraduate Pathways 2020

2 Sonuçlar Sosyal Bilimler, Birleşik Krallık Filter

Üniversite Hukuk, Politika ve Uluslararası İlişkiler Vakfı

ICP International College Portsmouth
Lisans Hazırlık
<
Tam zamanlı
<
2 dönem
Ingilizce
Kampüs

Öğrencilerin Aşama 1'e (Üniversite Vakfı) girebilir ve ilerleme derecelerinin karşılanması koşuluyla ilgili derecenin ilk yılına kadar ilerleme garanti edilir. Aşama 1 özel öğ ...

Devamını oku

Lisans Pathway Siyaset ve Uluslararası İlişkiler

The College, Swansea University
Lisans Hazırlık
<
Tam zamanlı
<
2 dönem
Ingilizce
Kampüs

Politika sadece devlet kurumlarını ve uluslararası ilişkileri incelemekle ilgili değildir; binlerce yıldır daha adil bir toplum için farklı vizyonlar araştıran ve günümüzün en ...

Devamını oku