Avrupa'da Yönetim Muhasebesi Undergraduate Pathways Araştır 2020

Geleneksel bir lisans programında başarılı olabilmeleri için ek İngilizce yeterliliği geliştirmesi gereken öğrenciler için bir lisans programı tasarlanmıştır. Programı alırken, yazma, okuma, konuşma ve dinleme derslerine odaklanırlar. genellikle akademik bilgi ve pratik becerileri kazandırmak yönetim muhasebesi eğitim takip öğrenciler iş bir lider olmak için. programlar… Devamını oku

Geleneksel bir lisans programında başarılı olabilmeleri için ek İngilizce yeterliliği geliştirmesi gereken öğrenciler için bir lisans programı tasarlanmıştır. Programı alırken, yazma, okuma, konuşma ve dinleme derslerine odaklanırlar.

genellikle akademik bilgi ve pratik becerileri kazandırmak yönetim muhasebesi eğitim takip öğrenciler iş bir lider olmak için. programlar sunan bazı konular bütçeleme, iş organizasyonu, finans ve muhasebe yönetimi ve maliyet kontrolü içerir.

Avrupa'nın en büyük altıncı kıta ve 47 ülke ve çeşitli bağımlılıkları, adalar ve bölgede içerir. Bu Batı için güney, doğu Asya ve Atlantik Okyanusu ile Akdeniz ile sınırlanmıştır.

Avrupa'da Yönetim Muhasebesi Undergraduate Pathways Araştır 2020

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
Queen's University Belfast
Belfast, United Kingdom

Queen's University Belfast İşletme, Ekonomi ve Finans ile ilgili konularda bir lisans derecesinin 2. yılına doğrudan giriş için hazırlanın.

Queen's University Belfast İşletme, Ekonomi ve Finans ile ilgili konularda bir lisans derecesinin 2. yılına doğrudan giriş için hazırlanın. Daha Az
Lisans Hazırlık
17 Sep 2020
Tam zamanlı
9 aylar
Ingilizce
Kampüs